Во албанскиот град Саранда поставен споменик на Хилари Клинтон

Член од
2 септември 2013
Мислења
255
Поени од реакции
237
Еднаш влегов во Елбасан (на поминување) да купам нешто за пиење од продавница и не знаеја ни ЕДЕН збор англиски.

а ти па роден англичанец си се изначудил .... а феме фатале образование па и култура, човечност тебе ти фали за нив не знам .... а што се однесува до саранда местово беше супер у македонија да не нудиме нешто подобро ???
 
Член од
25 јуни 2012
Мислења
2.479
Поени од реакции
2.341
а ти па роден англичанец си се изначудил .... а феме фатале образование па и култура, човечност тебе ти фали за нив не знам .... а што се однесува до саранда местово беше супер у македонија да не нудиме нешто подобро ???
Каков роден Англичанец бе? Ние со Албанците за знаење на англискиот јазик сме далеку, далеку подобри.
Човечност мене ми фали? WTF
 

Femme fatale

Љубената на Гаро
Член од
13 јуни 2016
Мислења
231
Поени од реакции
183
За споредба Охрид е поубаво да ! Да не си се пронајде ти во мубаетот па што избувнуваш толку. Ајде смири си ги страстите ;)
 
Член од
4 јануари 2008
Мислења
2.330
Поени од реакции
4.895
Ќе градат и тоа како уште кога сонот за независно Косово беше остварен под 100% америчко покровителство.
 
Член од
20 мај 2008
Мислења
1.099
Поени од реакции
1.078
Каков роден Англичанец бе? Ние со Албанците за знаење на англискиот јазик сме далеку, далеку подобри.
Човечност мене ми фали? WTF
И човекови права ти фалат.
 

interlove

Die with memories not dreams
Член од
14 ноември 2014
Мислења
2.416
Поени од реакции
3.634
Да бе во Охрид 99% знаат англиски хаха.
 

Del Boy

You plonker!
Член од
28 септември 2012
Мислења
11.858
Поени од реакции
34.893
Абе нормални сте? :pos:

Настрана во бедата што живееме и ја делиме , али прогресот во еволуцијата и интелектуалноста ни е векови пред нивната , а вие за англискиот сте се фатиле. :pos:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom