Ви се случила некоја натприродна работа?

Член од
30 јули 2014
Мислења
5.087
Поени од реакции
15.933
100% се птици, кога трчаат по тавани се случша како човек да трча.
Не ме читате убаво, претпоставувам. Плочата е доволно дебела што го изолира звукот кога луѓе се движат горе (нормално кога се движат, за трчање поима немам, не па птици да се слушаат) .
Разбирам ја зашо на мајтап ја свртивте, можда и ја истото би го праел. Стојам на тоа ако има доволно храбар доброволец да преноќи една вечер кај мене, ќе направиме нешто, сонка, ФИФА, не е проблем.
Еве може @Daedalus , и така мислам дека не живее многу далеку од мене.
 
Последно уредено:
D

Daedalus

Гостин
Не ме читате убаво, претпоставувам. Плочата е доволно дебела што го изолира звукот кога луѓе се движат горе (нормално кога за движат, за трчање поима немам, не па птици да се слушаат) .
Разбирам ја зашо на мајтап ја свртивте, можда и ја истото би го праел. Стојам на тоа ако има доволно храбар доброволец да преноќи една вечер кај мене, ќе направиме нешто, сонка, ФИФА, не е проблем.
Еве може @Daedalus , и така мислам дека не живее многу далеку од мене.
Дали сево ова го пишуеше за да ме викнеш на дејт? <3
 
D

Daedalus

Гостин
Не верував дека ќе ме провалиш така лесно.
Шала на страна, да зеам камерата за снимање паранормални работи, пендулумот и цела опрема, ќе се искомбинираме. Може да снимаме, да бидне авантура. Се надевам, нема да бидне снаф...
 
D

dARK_ElementaL

Гостин
Не ме читате убаво, претпоставувам. Плочата е доволно дебела што го изолира звукот кога луѓе се движат горе (нормално кога за движат, за трчање поима немам, не па птици да се слушаат) .
Разбирам ја зашо на мајтап ја свртивте, можда и ја истото би го праел. Стојам на тоа ако има доволно храбар доброволец да преноќи една вечер кај мене, ќе направиме нешто, сонка, ФИФА, не е проблем.
Еве може @Daedalus , и така мислам дека не живее многу далеку од мене.
Еве јас се пријавувам за кај тебе да престојувам, сериозен сум не се заебавам. Извини ако го сфати мојот пост со демонот како мајтапење. Апсолутно немав таква намера.
П.С. Пица обавезно. Не иде сони без пица.

Sent from my SM-G318H using Tapatalk
 
Член од
30 јули 2014
Мислења
5.087
Поени од реакции
15.933
Шала на страна, да зеам камерата за снимање паранормални работи, пендулумот и цела опрема, ќе се искомбинираме. Може да снимаме, да бидне авантура. Се надевам, нема да бидне снаф...
Јас мислам дека ти си претпоставуваш дека со Сунѓерот Боб пишуваш :cautious:

Инаку, шала на страна, поканата си стои, земи све што имаш.[DOUBLEPOST=1507804974][/DOUBLEPOST]
Еве јас се пријавувам за кај тебе да престојувам, сериозен сум не се заебавам. Извини ако го сфати мојот пост со демонот како мајтапење. Апсолутно немав таква намера.
П.С. Пица обавезно. Не иде сони без пица.

Sent from my SM-G318H using Tapatalk
Не, чим се мајтапиш мислам дека не си доволно сериозен за ваква работа. Како да се потпреме на несериозна особа?
 
Член од
30 јули 2014
Мислења
5.087
Поени од реакции
15.933
кај govinda дома исто имало духови
Само ве молам не ширете муабетиве да не прочита @burn84 , може ќе сака и он да се стаи ако прочита дека Агда ќе доаѓа а нема за сите место.
 
D

dARK_ElementaL

Гостин
Јас мислам дека ти си претпоставуваш дека со Сунѓерот Боб пишуваш :cautious:

Инаку, шала на страна, поканата си стои, земи све што имаш.[DOUBLEPOST=1507804974][/DOUBLEPOST]
Не, чим се мајтапиш мислам дека не си доволно сериозен за ваква работа. Како да се потпреме на несериозна особа?
Крајно сум сериозен. Атеист сум и барам доказ за постоење на нешто натприродно. Тоа со демонот не беше мајтапење. Ако има нешо такво стварно ќе се тепам. Не се плашам од тие ствари се качувам горе без проблем.
Воопшто не ми е смешно. Мистеријата треба да се реши.

Sent from my SM-G318H using Tapatalk
 

Björn

Does Your Mother Know?
Член од
14 август 2006
Мислења
43.225
Поени од реакции
78.817
Крајно сум сериозен. Атеист сум и барам доказ за постоење на нешто натприродно. Тоа со демонот не беше мајтапење. Ако има нешо такво стварно ќе се тепам. Не се плашам од тие ствари се качувам горе без проблем.
Воопшто не ми е смешно. Мистеријата треба да се реши.

Sent from my SM-G318H using Tapatalk
Не би пуштал ја малолетни на такви места.
 
Член од
12 февруари 2014
Мислења
7.732
Поени од реакции
24.356
Само ве молам не ширете муабетиве да не прочита @burn84 , може ќе сака и он да се стаи ако прочита дека Агда ќе доаѓа а нема за сите место.
Еј, одлично што го спомна, имам идеја! Батали не нас, викни го само него. Духовите кога ќе го видат, ќе избегаат. После превентивно стави негова слика на кровот, што год да намине ќе се згрози и ќе избега.
 

burn84

Говорете Македонски
Член од
4 февруари 2006
Мислења
6.579
Поени од реакции
1.500
Само ве молам не ширете муабетиве да не прочита @burn84 , може ќе сака и он да се стаи ако прочита дека Агда ќе доаѓа а нема за сите место.
Не знам што е тоа агда, и не знам за шо зборите, а искрено и да ми платите не би се појавил на место кај шо има духови и исфрустрирани цурици.
Али, има пософистицирани начини да ми привлечете внимание одколку тагнување во постови.
Убав ден, и факоф.
:roker:[DOUBLEPOST=1507809887][/DOUBLEPOST]
Еј, одлично што го спомна, имам идеја! Батали не нас, викни го само него. Духовите кога ќе го видат, ќе избегаат. После превентивно стави негова слика на кровот, што год да намине ќе се згрози и ќе избега.
Опседнатост со мене и со како изгледам,...ти реков, не си мој тип, скрати си маки.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom