Виртуелен другар/другарка

Член од
6 јули 2005
Мислења
2.932
Поени од реакции
9
Слободно може да кажам вака одсабајле релативно расонет дека Фортуне ја сметам за виртуелна другарка и се надевам дека од виртуелна ќе премине во реална другарка иако е на 200 километри (150 воздушна линија) оддалечена од Велес. :)
 

mRnO

И по mRnO,mRnO
Член од
16 април 2006
Мислења
6.263
Поени од реакции
52
Sum imal mnogu virtuelni drugari i drugarki,so 80% od niv se imam zapoznaeno i sega mi se realni drugari
 

kLiNkA

Ponosna Hrvatica
Член од
4 јануари 2006
Мислења
2.116
Поени од реакции
5
retki se tie so koi sto zboram na msn, mirc... a da ne gi znam u zivo... mozebi prvin sum gi zapoznala na mirc ali posle i u zivo... a so tie so ne se znam u zivo, mnogu pomalce razgovaram so niv na MSN ... neznam nekako mi e 4udno da ne gi znam, a da pravam muabet za sekakvi raboti...
 

BusHav

Е ајде де.....можеш и така
Член од
5 декември 2005
Мислења
4.343
Поени од реакции
81
Имам многу виртуелни другари и другарки.Повеќето од нив станале и реални,некои допрва ќе станат,а некои нема никогаш да станат ама не е битно тоа толку.Интересно ми е така да си правам муабет со некој што не го знам,само да не навлегувам многу во детали!!!
 

Infra

Мојот Пастир
Член од
26 ноември 2005
Мислења
141
Поени од реакции
2
Буковец напиша:
Еве вие сите сте ми виртуелни другари...со никого не се познавам, а сега за сега супер ни иде дружењето:wink:
Да не се повторувам! :wink:
 

Manga

Golem alat
Член од
21 април 2006
Мислења
7.745
Поени од реакции
4.982
nema vrska virtuelna drugarka moze da stane i virtuelna seks partnerka
 
Член од
14 април 2006
Мислења
76
Поени од реакции
0
Da, imam virtuelni drugari, luge od razlicni zemji so koi komunciram cesto. Sakam da zapoznavam luge na toj nacin. Nekogas e duri polesno da kazes nekoi raboti na covek sto ne go poznavas licno. Nekoi od tie luge mi se mnogu dragi i bliski iako nikogas ne sme se videle.
 

PuMbA

BUCENCE
Член од
22 февруари 2006
Мислења
1.064
Поени од реакции
2
па да ти кажам искрајно со мн лисности контактирам долго време а не сум во можност да се видам во живо со нив да и понатаму би останал со него во контакт зашто да не не би ме спречувало дека нема да се видам и затоа јас да престанам да контактирам со него вистина нема причина зашто да не продолжиш да збориш со него и никогаш не се знае може еден ден ќе ти се отвори прилика на тебе да одиш кај што е он или на него да му се отвори прилика и да се видите тоа е мојот одгвор
 

rich_bitch1

~DARLING~
Член од
15 март 2007
Мислења
744
Поени од реакции
5
mojot virtuelen drugar po dva meseci redovno dopisuvanje,pocna da mi se javuva,pa 6 meseci se slusavme sekoj den po tel za na kraj da se sretneme i da se zaljubime.i taka eve so nego sum vo 3 godisna vrska
 
Член од
10 март 2007
Мислења
404
Поени од реакции
17
da imam edno 50tina na msn ali so okulu 10 od niv sum mnogu blizok
 

PSYtisfaction

Царевата ќерка
Член од
30 јуни 2006
Мислења
3.922
Поени од реакции
527
Порано ги имав многу, ама повеќето од нив сега веќе не се виртуелни, туку реални.:) Имам уште некои со кои со го терам муабетот, а не се знаеме...
 

ZIKS

Ај за убо да е.
Член од
26 јануари 2007
Мислења
3.582
Поени од реакции
39
хах, имам еден од Америка, случајно се најдов на Battlenet пред 2-3 години, ми даде мсн, и пред некое време требаше да ми пушти Графичка од таму, но најдов и овде. :)
 

SCORPIO__20

Your sex is on fire
Член од
1 февруари 2007
Мислења
4.380
Поени од реакции
71
Sum zapoznal virtuelni osobi preku toj msn..od niv so nekoj mashki ili zenski osobi do den denes se sakame i druzime :) osven so edna osoba koja komuniciram 2 godini i nikako da se vidime a tolku sme blisku so zivealistata :) samo ete...nejke sudbinata :) :) :) xaxa
 
Член од
28 јануари 2007
Мислења
9.850
Поени од реакции
1.559
Pa so znam znam poveke, ama kako vistinskite nema :)
 

BoYd

женско сум
Член од
1 февруари 2007
Мислења
707
Поени од реакции
4
Имало такви многу,али еден од нив е човекот кој денес ми значи најмногу...дечко ми!
 

Kajgana Shop

На врв Bottom