Вие во порнич-ДА/НЕ?

Член од
2 април 2006
Мислења
2.842
Поени од реакции
31
Јас лично не би... интимна работа си е тоа. :toe:
 

курајбер

млад, потентен
Член од
29 јануари 2007
Мислења
16.475
Поени од реакции
47.446
Што знам еве да немам пари леб да јадам и да мора да се прави нешто па ке идам што кур....ке се заебаам таму...
Иначе не би се нафатил сеа да мафатам со курот по цел ден негде, па тие снимања траат бе и по 15 саата ејјјјј и тоа е макотрпна работаsd
 

Fallen`Angel

Im Gotham's Reckoning
Член од
26 мај 2007
Мислења
5.658
Поени од реакции
75
Их .. шо све би дал за една сцена со Sylvia Saint ..
 

don PASCAL

Tne last Don Protected By the Mafia..
Член од
2 октомври 2007
Мислења
647
Поени од реакции
19
pa ne mora da e Sylvia Saint
ako sakas dojdi ti NO problem
 

Ivy_K

/
Член од
29 мај 2006
Мислења
1.206
Поени од реакции
16
pa ne mora da e Sylvia Saint
ako sakas dojdi ti NO problem
не бе ја кажав мои финти не сеа може не се ко на џена јебига ја не сум била ептен со такви а и токлу :pos2: али сепак не не не не не ...:baeh::baeh:

иначе со тетовирани е оној еротичен секс а па ако се мн тетовирани ехх само уз позички е секси ко ти се преливаат теоважичките :vozbud::vozbud::vozbud::vozbud:

ОМГ не кажувам вишее :pos2::pos2:
 

^Кристи^

Dreamer
Член од
1 ноември 2007
Мислења
781
Поени од реакции
41
Никако :nenene:
Прво затоа што сега снима секој втор, а и не сакам некој во иднина тоа да го искористи против мене како доказ дека нешто сме имале и да го изнесе во јавност.
А и се` она што се доживува со партнерот мислам дека треба да остане само меѓу нив двајцата, нивна интима, нешто што го доживеале само тие двајца луѓе и кое треба да остане само за нив и единствено за нив.
 

Fabullous_178

Psychonautics:.
Член од
21 февруари 2007
Мислења
2.987
Поени од реакции
190
Абе може да се снимам,тоа некако пали,ама да биде објавено...нема шанси...срам ми е
 

Fallen`Angel

Im Gotham's Reckoning
Член од
26 мај 2007
Мислења
5.658
Поени од реакции
75
[MkD]Scout;951952 напиша:
А со Џена бе брааааат?
Или тетовираната од Pirates:D:D
Тапа е Џена бе .. а таа од Pirates е Janine .. жими се најбоља е .. со пирсови и тетоважи и башка има околу 40 години и изгледа као бомба !
 

Kajgana Shop

На врв Bottom