Вести, настани и гласини поврзани со игри

Член од
24 април 2008
Мислења
8.298
Поени од реакции
7.202
Не е некаква новост, но сепак вреди да се изгледаат овие 62 минути за измамничката историја на Nvidia.

 
Член од
6 септември 2007
Мислења
6.051
Поени од реакции
3.895
денес нешто ново од гоогле во 18 часот дали конзола или нешто друго е во прашање


 
На врв Bottom