Величествената Султанка снимала порничи

  • Креатор на темата Shellshock nam67
  • Време на започнување
S

Shellshock nam67

Гостин
Небахат Џахре (68), која ја игра улогата на Величествената Султанка мајка, во турската серија Величествениот кариерата ја започнала во еротски филмови.



Небахат Џахре една од најпознатите турски глумици на денешницата на своја 21 година била избрана за мис на Турција, по што започнала да снима ертоски филмови.
- Пазарот навистина беше голем и глумици имаше многу. Потекнвам од сиромашна фамилија и ни една работа тешко не ми паѓаше, а бидејќи до ѕвездите секогаш се стигнува преку трновит пат, така и јас до сериозни улоги стигнав преку еротските филмови - изјавила Небахат за весникот Хуриет и додала:
-Иако Турција важи за конзервативна земја, не можам да кажам дека ми беше пријатно, пред се заради фамилијата, но ги победив предрасудите и сето оваденес што го постигнав ми кажува дека бев во право.
Небахат на 21 година станала мис на Турција, а набрзо потоа и била понудена првата улога во еротски филм која таа на изненадување на нејзината фамилија ја прифатила без да се двоуми. Снимила петнаесетина филмови, по што конечно почнала да добива посериозни улоги. Денес ја ирга Величествената Султанка , а на нејзиниот изглед и убавина и многу помлади колешки може да и позавидат.



Небахат во сцена од еден од филмовите кои ги снимила


 

Windfucker

Телемит, Темплар, Масон, Сциентолог во целибат
Член од
30 април 2010
Мислења
8.459
Поени од реакции
15.326

Hiperaktiv

Султан :P
Член од
16 февруари 2012
Мислења
1.590
Поени од реакции
923
Па и на стари години е добра и одлично се носи со глумата :P
 
Член од
1 јуни 2011
Мислења
25.909
Поени од реакции
41.872
Не и кажувам на баба ми дека нејзината омилена глумица снимала порничи може да добие удар, голем шок е овоа. :cenzura: :icon_mrgr:
 
Член од
28 мај 2008
Мислења
3.966
Поени од реакции
4.073
Не и кажувам на баба ми дека нејзината омилена глумица снимала порничи може да добие удар, голем шок е овоа. :cenzura: :icon_mrgr:
Кажи и, ќе бидеш пресреќен после тоа, ќе ти го ослободи телевизорот на раат ќе си гледаш што сакаш
 

Беркут

Мрчатор
Член од
12 април 2010
Мислења
10.033
Поени од реакции
14.970
с'варно бе Legioner помислив дека некој убиле
 
Член од
12 мај 2009
Мислења
5.821
Поени од реакции
2.911
ееее ова е вистинска Милферица;) иако требало да стои Grandma,сепак повеќе личи на Милф:)
 
  • Ми се допаѓа
Reactions: Hej

Solid

Зона на самракот
Член од
26 август 2007
Мислења
7.172
Поени од реакции
4.132
Сите почнуваат со порничи.Него кај може да се најдат порничите на ГИЛФицава???:cool:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom