Вашиот најдолг и најкраток секс

Член од
17 август 2005
Мислења
1.410
Поени од реакции
23
најкраткиот помалце од 2 мин:pehar: ,а најдолгиот неко...3 саата:je:
 
Член од
6 февруари 2005
Мислења
9.722
Поени од реакции
248
Најдолгиот ми трае мене цел живот ебаве - кој стигне ме дупи!!! А најкраткиот ми бил со жена (кога експериментирав) и решив да сфршам оти ми беше ич неубаво. Отприлика две минути :icon_roll
 

StormAngel

Stormology
Член од
22 јануари 2005
Мислења
5.059
Поени од реакции
244
Најкраткиот одприлика 5-6 минути, а најдолгиот некаде саат време. :)
 

Дивајн

блаблабла
Член од
3 април 2005
Мислења
15.749
Поени од реакции
1.855
Најкраткиот ... што знам, кратко многу, а најдолгиот ... нема да кажам дека ќе ми љубоморите, иако планирам да го дуплирам минимум:kez:
 

Струмикс

Еден...не го знаеш!
Член од
9 декември 2005
Мислења
13.811
Поени од реакции
3.343
најкраткиот ми беше околу 5 мин можеби,а најдолгиот околу 2 часа.
 

Allita

Слика има тон нема
Член од
7 декември 2005
Мислења
2.184
Поени од реакции
12
најкраткиот 2 мин. катастрофално, па една мин ти треба да се соблечеш :(
најдолгиот ухуууу многу...денови се во прашање ( ако се рачуна пауза со мазење, дремење, љубакање, јадење, лигавење и тоа се во кревет)...одамна немам време за вакво уживање...
 

Eko1

Форум Џедај
Член од
20 мај 2005
Мислења
1.579
Поени од реакции
29
Најкраткиот отприлика 2-3 минути (а сепак ми беше еден од најубавите)........ најдолгиот околу 15 саати (крати паузи на секоја тура...лижења...пиење вода и тнт...иначе за да бидам посигурен се јавив и ја прашав:icon_lol: )..... интересното е тоа што и двете ситуации ми се оствариле со истата девојка. :pehar:
 

Овердрајв

Модератор
Член од
5 ноември 2005
Мислења
4.255
Поени од реакции
569
Најкраткиот 10тина минути, најдолгиот 4 саати.. морав да си одам дома за да не ме фатат баба ми и дедо ми (Битола бев), ама сабајлето пак ми рекоа дека "многу сум се задржал на компјутери, а сум рекол 2-3 саати ќе сум седел" (=
 

SLaCk

Remember me?
Член од
23 ноември 2005
Мислења
1.451
Поени од реакции
18
Еј од коа го дадов првото мислење на оваа тема ми се измени едно од тие НАЈ ама не кажувам кое хаха
 

eYeCaNdY

Неодолив
Член од
27 јануари 2006
Мислења
68
Поени од реакции
1
Најкраткото сексуално искуство ми се случило повеќе пати и траело 3-4 минути а најдолгото според тоа што кажавте со мали прекини ми траело околу три дена.:icon_cool
 
P

Princ

Гостин
5 минути најкраткиот.
најдолгиот... почнав пред 2 месеци и уште немам прекинато.
брб, на кратка пауза бев!

патем, нека одговори и Офчар на темава.
Ајде момче, сега е моментот. :icon_lol:
Поздрав.
 

Офчар

The Bite of The Mamba [81]
Член од
24 април 2005
Мислења
3.717
Поени од реакции
57
ај бе, нек ви биде, најкусото ваљда појќе од минута, фор д рекорд - две, најдолгото.. шо знам.. сат? сат и пол? не бе, 45 минути.

послем ме стегна серка и ја дур да се исерам типката си беше отишла така да партиајта беше службено прекината :(
 

Dolphin

Pirate of the Caribbean
Член од
3 март 2005
Мислења
1.296
Поени од реакции
57
Офчар напиша:
невин сум ја.. :(

Ај ќе ве молам станете сериозни Офчар, бидејќи во спротивно ќе бидам приморан да ви бришам постови...
 
Член од
4 декември 2005
Мислења
49
Поени од реакции
2
Најкраткиот и најдолгиот секс ми се случија еден после друг и никогаш повторно не се повторија ни едниот ни другиот. Толку бев напален на женската, што мислам дека сексот не ми траеше ни цела минута, се на се неколку пати го ставив и извадив. Успеав да ја убедам девојката дека било случајно. Инаку првпат бев со неа, јас без обврски, таа во швалерај. Се одморивме 15 тина минути и после ја продолживме работата. Вториот пат истата вечер беше арапски. После околу 5 цели часа секс ни мене нозе ме држеа, ни таа можеше да седне. И двајцата бевме преморени. Станавме се истуширавме и си легнавме да отспиеме. Понатаму мислам дека сексот просечно ни траеше по околу 30-40 мин.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom