Вашиот најдолг и најкраток секс

фио

The Magnificent Seven in One
Член од
19 април 2006
Мислења
58
Поени од реакции
1
квикито е 10тина минути, а долгиот...со саати и на крај нема ни да свршиш, ќе ти скурчи од ебење
 
Член од
7 мај 2006
Мислења
157
Поени од реакции
0
Најкраткиот 4-5 min. (со комшиката) а најдолгиот скоро 1 саат ( со ......):mist:
 
Член од
21 мај 2006
Мислења
51
Поени од реакции
1
Во принцип не го мерам времето, но краткиот секс многу зависи од тоа дали сум на некое место каде што знам дека може некој да ме ”фати”, тогаш не си дозволувам повеке од 2-3 мин. задоволство. А најдолгиот во опуштена атмосфера ми траел скоро повеќе од една вечер, со паузи се разбира. Иако мислам дека една ”рунда” која трае повеке од околу 40-тина мин. е измачување за двајцата.
 

Мишелинка

расол
Член од
19 мај 2006
Мислења
3.449
Поени од реакции
385
Најкратко, 10 мин.
Најдолго - врска неам!
 

gad

Член од
10 мај 2006
Мислења
50
Поени од реакции
1
Citajki gi nekolku te dadeni postovi duri mi e strav da kazam :( najkratkiot mi bil okolu 2 saati, a najdolgiot 8 i pol. Rekov deka mi e strav zosto mislam deka nikoj nema da mi poveruva. Koga zavrsivme mojata partnerka imase blaga vrtoglavica i mi deluvase dosta iscrpena ( i za mene vazno) i zadovolna. Ma da ispivme dosta tecnosti ( sto voda, sto sokovi oti bese leten period) vo tekot na celata ljubovna igra.
 

OrTacE

мангуп
Член од
28 мај 2006
Мислења
628
Поени од реакции
5
мојот најкраток секс е 2-30 секунди шо незнам дали да кажам и дека тоа било, ама ај ке го рачунам пошо и го опнав 5-6 пати :poss: и тоа било само заради што на типката и се е*еше ама ја болело и не можела да издржи, а мојот најдолг секс траеше 7-8 саата незнам точно ама лезетски само со една пауза од 5 мин за за цигаре и една чаша џин.
 
Член од
6 јули 2005
Мислења
2.932
Поени од реакции
9
OrTacE напиша:
мојот најкраток секс е 2-30 секунди шо незнам дали да кажам и дека тоа било, ама ај ке го рачунам пошо и го опнав 5-6 пати :poss: и тоа било само заради што на типката и се е*еше ама ја болело и не можела да издржи, а мојот најдолг секс траеше 7-8 саата незнам точно ама лезетски само со една пауза од 5 мин за за цигаре и една чаша џин.
Чек сеа за 5-6 секунди си и го бапнал 5-6 пати, па се разбира дека ја болело ни Спиди Гонзалес не е толку брз у тури-вади. :)
 

OrTacE

мангуп
Член од
28 мај 2006
Мислења
628
Поени од реакции
5
не бе неубо си ме разбрал, за 2-30 секунди секс со знам јас колку пати и го бапнав, зборот ми беше 5-6 пати ........ знаеш шо сакам да кажам а?
 
Член од
6 јуни 2006
Мислења
6
Поени од реакции
0
najdolg i naj kratok sex

najdolg mi bese 12 saati a naj kratok pa so znam okulu 5-6 min:pusk: :sekss:
 

GarDiaN

ФудБалЕрчЕ
Член од
16 февруари 2006
Мислења
465
Поени од реакции
19
Dolphin напиша:
Кратко машко кратко...

Вежбај, прегрупирај се, прај нешо!!! Не бива вака... Уфффффффф, госпожата кога тогаш ќе ти стане незадоволна вака (ВЕРУЈ У ОВА 100%)...

Мењај под итно... Ти го посветувам мојот 900ти пост, со желба до април, сексовите од саат време да ти станат минато... Без 2 саати, нишо... добар секс, мир у куќа машко... Послушај ме!


Р.Ѕ. А и фантастичен секс да е, они сакаат подолг и мора да добијат иначе не ја бива...
so ti znaci toa 100% ko da si go iskusil toa a :) :)
 
Член од
1 јули 2006
Мислења
86
Поени од реакции
5
...najkratko 2-3min:tapp: ...a najdolgo 2 sati:poss: ...
 
Член од
31 јули 2006
Мислења
2
Поени од реакции
0
lele citam i ne mozam dasi poveruvam na ocite da ne e ova forum na eba*ista so e ova 15 saati 20 saati da ne misite deka nekoj vi veruva :) aj bidete po realisticni normalna partija so predigra bi traela nekade okolu 3 do 4 saati
 
Член од
4 април 2006
Мислења
9.179
Поени од реакции
3.073
Најкратко шо знам негдека 5 минути а најдолго околу 2 и пол сати
 

Kajgana Shop

На врв Bottom