Вашиот најдолг и најкраток секс

Eko1

Форум Џедај
Член од
20 мај 2005
Мислења
1.579
Поени од реакции
29
Eko1 напиша:
Најкраткиот отприлика 2-3 минути (а сепак ми беше еден од најубавите)........ најдолгиот околу 15 саати (крати паузи на секоја тура...лижења...пиење вода и тнт...иначе за да бидам посигурен се јавив и ја прашав:icon_lol: )..... интересното е тоа што и двете ситуации ми се оствариле со истата девојка. :pehar:
Морав да се цитирам самиот себеси..... се решив пошто е ден на заљубените да и се јавам на оваа иста девојка :love2: .... да се видиме сега.... моја цел ќе биде да срушам еден од двата горенаведени персонални рекорди..... т.е. поточно тој подолгиот....:sekss: :sekss: :sekss: :kajg:

ПС: Update ке има утревечер доколку има промени :wink:
 

deXterche

тадаммм
Член од
12 февруари 2006
Мислења
4.920
Поени од реакции
941
15 саати шо е многу многу е. Дај бидете реални, максимум до 5 сати али и то е многу. Најкраток 10 мин :)

Love is name sex is game forget the name and lets PLAY the GAME
 
Член од
17 септември 2005
Мислења
99
Поени од реакции
0
ThA-BiTcH напиша:
Океј...
ве читам многу често...
"само што имав секс набрзинка":sekss:

-Колку трае тој секс набрзинка?:icon_lol:

Или еднаш Алитта (мислам) рече...друго е спор секс...лигавење до безкрај...
- Колку трае овој секс?

Значи...колку одприлика ви траел најкраткиот секс, а колку најдолгиот?:hump:
Се надевам нема да прочитам двоцифрена бројка, за второво прашање:icon_lol::icon_lol:
Наj-долгиот не знам, чувала ли си за "Тантра"? Некои лjуде казуват с "Тантра" се стига до 18-20 часа секс, jас до толо не сам стигал, ама до 3-4 часа сам, след това веке не ми харесва.
Наj-краткиот, кога много ме мрзи или сам уморен, до 3 максимум 4 оргазма на партнjорката. После заспивам.
Наj-много ми харесва кога на партнjорката и харесва повеке от колко на мен. ;)
 
Член од
16 февруари 2006
Мислења
27
Поени од реакции
0
Mojot najdolg seks bil 17ipol saati
a mojot najkratok bil : 1ipol saat
sto znaci deka ... se obiduvam da napravam mnogu pogolemi rekordi!ajde bide te mi pozdraveni
 

astrion

REBEL
Член од
15 ноември 2005
Мислења
792
Поени од реакции
18
Најкраток хммм можеби 10 минути,појма немам а најдолго само пентрација без предигра да се рачуна саат ипол ама после е досадно веќе,мора да признаете ,саат ипол да ја рокаш нон стоп а тие шо викале 3 дена воделе љубов-шо кокаин да не си стави на ку*от или?
 
Член од
16 февруари 2006
Мислења
76
Поени од реакции
5
па некаде околку 10 мин.бил најкраткиот, а најдолг (ако правиме муабет за без паузи)околу 2 и пол часа
 
Член од
18 јануари 2006
Мислења
176
Поени од реакции
0
TESAKAM напиша:
Mojot najdolg seks bil 17ipol saati
a mojot najkratok bil : 1ipol saat
sto znaci deka ... se obiduvam da napravam mnogu pogolemi rekordi!ajde bide te mi pozdraveni
Shto si ti ultramaratonec ?

mene najkratkiot seks mi bil prviot seks okolu 15 minuti , a poledniot okolu 40 minuti bez pauzi.
 
Член од
27 март 2006
Мислења
1
Поени од реакции
0
ABE VAKA: NAJKRATKO NE MOZEV DA IZDRZAM BESE PRVIOT PAT OSUM MINUTI A INACE NAJDOLGO BESE SO DVOCIFRENI BROJKI AMA NE GLEDAV NA SAAT> PA OTPRILIKA OKOLU DVAESET I PET MINUTI> VO DOBRA FORMA SUM NEMA SO

[Напомена од FortunE: во иднина пишувај со мали букви, исклучи CapsLock]
 

astrion

REBEL
Член од
15 ноември 2005
Мислења
792
Поени од реакции
18
najdolgiot 8 saati, 5 saati ja molev da se soblece,1 saat se tusiravme,saat ipol mi go smukase za da mi ripne nogo bese grozna i pola saat mamata.... :bip:
 

city

Модератор - технократ!
Член од
1 март 2005
Мислења
2.780
Поени од реакции
276
најкратко 10 минути, а најдолго (па и не е нешто многу долго) нешто повеќе од 2 часа
 

Steve Vai

Guitar Wizzard
Член од
14 декември 2005
Мислења
614
Поени од реакции
7
А предиграта се смета? Ако е со предигра, и краткиот долго трае. Па ако сметаме и времето поминато додека ја смуваш... :icon_lol:
 
Член од
21 март 2006
Мислења
60
Поени од реакции
1
hmm...najkratkiot, pojama neam ne meram vreme, no aj, about 10-15min., a najdolgiot....hmm....pocna sabajle,sea praam pus pauza,a koa ke zavrsi ke presmetam pa togas ke pisam :) ,aj mi zavrsi pauzata, idam ja :) :) :)
 
Член од
28 април 2006
Мислења
154
Поени од реакции
4
samo sto pocnav nemase ni 2 sekundi dojde drugar mi i me prekina
IZGLEDA GO DRZAM REKORDOT
 

TpH_Bo_OkO

Трноризец
Член од
18 мај 2005
Мислења
11.537
Поени од реакции
878
А ја цени некој искреноста на постовиве??
Као прво ни на крај памет не ми доаѓа да пуштам штоперица, стварно безвезе
У такви екстра моменти ја да глеам на саат...пффффффффф
 
F

FrAnKEnsTEiN

Гостин
Најкраток 10 минути ама најбољи беше тој!!!А најдолг 45-50 мин не знам што ми беше не можев да свр*ам!:pos::pos::pos:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom