Вашето прво сексуално искуство

Член од
25 мај 2007
Мислења
6.662
Поени од реакции
947
Незнам дал сум пишал до сеа на темава :)

Еден ден пред да наполнам 15 :) Се деси у Баошиќи во Црна Гора уф ама ме болеше грбот, пошто кампот беше зафатен па мораше горе кај Мензата од позади на тоа рапавото цименто. Ја памтам и девојката и целиот чин и нималце не ми беше убаво пошто за 3 минути се полигаев ко полжав. Празнина си осеќав некоја кај бешиката... нешто као ван сериско сонување. И не ми беше девојка ниту пак сакана, два дена само се знаевме, подруги детаљи
ми е срам више.
 

city park boy

Red Legend Sınce
Член од
30 март 2007
Мислења
2.338
Поени од реакции
22
тоа беше на 17 години бевме во бугарија јас и еден другар од мое маало со 4 другарки...али кога стинавме таму веќе се виде дека не сме отидени за на другарска база...првиот ден ..ништо вториот ден веќе се смував со таа типката (не именувам) и излезе онака ненадејно...се чувствував како да правам се погрешно...али само така се чувствував ми беше многу едноставно...али после тоа..секој ден собата беше под кључ по саат време...дури почнаа луѓево да се бунат зошто имавме само 2 соби
 

Божино

4815162342
Член од
27 јуни 2007
Мислења
8.596
Поени од реакции
13.281
Пред околу месец, кај неа дома. Супер беше, за неа не сум баш сигурен, али се привикна. :helou:
 

Синдикат

Мајгада?!
Член од
22 август 2005
Мислења
3.110
Поени од реакции
180
Eleven years old and she was like 24 and a mother, and she wanted more i didnt wanna commit init ... - Ali G :pos2::pos2:

Иначе и јас ко Али Џи. Жими све!!!
 

ludAAAAAA

блесава џукела
Член од
26 септември 2007
Мислења
84
Поени од реакции
0
леле леле во скопјево колку добри актери и актерки имало не ми се верува,пријавете се кај милчо манчески може ке ве прими....ахахахаахахаа....
јас ја изгубив мојата невиност на 15 години,и морам а признаам дека беше многу добро,можам да кажам лудо,го направив тоа со човекот кој го сакав многу,и многу сум му благодарна за тоа,свака му част!!!!а тоа го направивме во мајка природа....повеќе неможам да кажам...доста ви е....:pipi::vozbud:
 

ludAAAAAA

блесава џукела
Член од
26 септември 2007
Мислења
84
Поени од реакции
0
а шмизличке ако веќе сакашние да кажеме зашо не кажеш и ти,ете така малце повеќе за тоа кога,каде и како ти било и тако даље....ти сигурно не си го направила тоа во подрум туку дома фино лепо на спалната,со покриена лампа ........итн.....ајде биди искрена и отвори ги картите на маса!!!!!
 

MaRyJaNe-poison

Beauty in Black
Член од
11 септември 2007
Мислења
2.722
Поени од реакции
167
леле леле во скопјево колку добри актери и актерки имало не ми се верува,пријавете се кај милчо манчески може ке ве прими....ахахахаахахаа....
јас ја изгубив мојата невиност на 15 години,и морам а признаам дека беше многу добро,можам да кажам лудо,го направив тоа со човекот кој го сакав многу,и многу сум му благодарна за тоа,свака му част!!!!а тоа го направивме во мајка природа....повеќе неможам да кажам...доста ви е....:pipi::vozbud:
свака му част тешката работа :nesvest: Не ти било малку рано на 15?
 
Член од
2 јануари 2008
Мислења
107
Поени од реакции
0
Prv pat na 17 godini u podrumo na nejziniot dedo , letno vreme . Ali jbg , svrsiv za 4 min :kesa:, epten bev vozbuden . Ali zatoa sledniot pat i ja rasiriv p......:helou:
 
Член од
2 февруари 2008
Мислења
5
Поени од реакции
0
Ахххх 17 години 10 месеца и 7 дена ... Го изненадив едно утро со фантастична идеја... :D ... Не болеше, баш ми беше топ, ама од тогаш навака е се подобро и подобро... :pipi:
 
Член од
25 октомври 2008
Мислења
31
Поени од реакции
1
Na 18 godini posle 5 meseci vrska kaj nego doma,bese bas romanticno so sveki itn...toa bese pred 4god i 3 meseci a so deckoto uste sme zaedno....:back:
 

Sk girl

Not Perfect
Член од
6 јули 2008
Мислења
431
Поени од реакции
15
Na 18 godini i 8 meseci so licnosta koja sto ja sakav i seuste ja sakam i sum najsrekna na svet.Se se sluci na odmor, vo soba, po polnok, so zapaleni sveki, malce romantika i bidna...
 
Член од
11 септември 2008
Мислења
261
Поени од реакции
20
....na 16 godini so decko mi kaj eden negov drugar vo stanot.Toa bese se so sveki,romantika i love songs vo pozadina.I brkanje okolu masata so placki i molbi hahhaa ama toa bese....fabuloso:back:
 
Член од
7 јуни 2009
Мислења
72
Поени од реакции
1
Како се случи тоа првпат?

Како дојде кај вас до првиот пат кога имавте секс.. како беше предиграта и дали беше со претходно разговор со партнерката.. темава најмногу ја отварам од тоа што ме интересира како да дојдам и јас до тоа дали треба со разговор или со некој посебен начин :) повелете ...:smir:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom