Бугарско воено воздухопловство 2

Дискусија во форумот 'Авијација' започната од Du, 9 март 2010.

 1. Zoran MKD

  Zoran MKD Мијак на квадрат.

  Член од:
  11 септември 2010
  Мислења:
  1.756
  Допаѓања:
  845
  mnogu razlichna oprema
  od gardijan do brdm 2
  od Hamer do BTR 60.
   
 2. fmi

  fmi

  Член од:
  1 февруари 2007
  Мислења:
  12.287
  Допаѓања:
  1.636
  Тоа да, докато не замине стара советска во историjaта.
   

Сподели преку: