Бугарски идол на А1

*pumpkin*

addicted to blue
Член од
28 август 2008
Мислења
716
Поени од реакции
23
ја заборавивме блгарската Мадона, која сака да мастурбира, да биде опколена со 3-4 мажи и е ГРИЖЛИВА МАЈКА:vozbud::vozbud::vozbud:
 

LiGLaTa

PartY AnimaL =)
Член од
10 јуни 2008
Мислења
310
Поени од реакции
10
А Кога има ако може да ме известитее...:wink: Сакам сеирр да мавааам:zlo:
 
П

Паган-др

Гостин
Најдобра насмевка што сум ја видел до сега.
Холивудската на тој последниот :pos::pos::pos:
 
Член од
31 јануари 2007
Мислења
18.554
Поени од реакции
22.315
Го имали клипот некој ад таа што се соблекува???
 
S

StormRage

Гостин
ае будала работа... лудница се блгариве упм
 
S

StormRage

Гостин
абе аман за чек дис аут се овие бееее

( и btw цензура имат :))
 

Хакет Мен

Juventus Till I Die
Член од
23 јануари 2009
Мислења
10.227
Поени од реакции
3.414
хахаха се газам од смеење додека ги гледам блгарите ...:pos2::pos2:
 

IronTrooper

The King of Cool
Член од
27 март 2007
Мислења
1.496
Поени од реакции
32
кога го има ова на тв?
 

курајбер

млад, потентен
Член од
29 јануари 2007
Мислења
16.514
Поени од реакции
47.803
хахеахеа, глеав вчера се уништив од смеење, не знам стварно незнам што народ се мајку му жими се, ќе каже некој ментиши има секаде-јок ова е уникатен вид ментиши и виреат само во Бугарија, со што ги прават вакви да се господе боже.

Баталете тој штрбавиот Тото Котуњо, баталете ја опајдурата што се соблече гола, мене од патика ме извади оној Момчил “които спозна лубовта на живота си’’ таа умрената, кога излезе да рапува дечково мислам дека времето застана. Бате ја по дебилни фаци немам видено до сеа од него и “љубимата му’’, стварно Господ спојува вакви луѓе :).
лелее ќе го барам клипот од него ако го има ќе го поставам исцепете се од смеење сите, ја чекав и репризата сабајле за пак да се смеам се тресев и солзи ми течеа. :icon_lol: :icon_lol:
 

ManUtdChampions

Lleyton Hewitt
Член од
5 февруари 2009
Мислења
32.640
Поени од реакции
43.427
Мала девојка беше супер..Мака ми е што не ја пуштија..Сепак "црвенкапа" беше најдобра.А овде ја видев најдобрата холивудска насмевка..нема што..А смешен ми беше и тоа "англиски" што пееше(ако може да се каже англиски)
 

Iceboy

Porque somos LOS MEJORES
Член од
23 октомври 2008
Мислења
17.279
Поени од реакции
17.958
Како се вика Црвенкапава?Знае некој?Кој ке ми каже ке добие зеленко!
Црвенкапчето се вика Ана мислам.А тоа девојчето што имаше 8 години.Леле ама глас имаше алал нека и е.Мислам стварно немаше логика да ја пуштат,ама за неколку години може растур да прави.
 

ManUtdChampions

Lleyton Hewitt
Член од
5 февруари 2009
Мислења
32.640
Поени од реакции
43.427

Она се вика Ели Раданова..

АЈДЕ ЗЕЛЕНКО!!!
 
Член од
14 јуни 2008
Мислења
1.369
Поени од реакции
1.075
хахеахеа, глеав вчера се уништив од смеење, не знам стварно незнам што народ се мајку му жими се, ќе каже некој ментиши има секаде-јок ова е уникатен вид ментиши и виреат само во Бугарија, со што ги прават вакви да се господе боже.

Баталете тој штрбавиот Тото Котуњо, баталете ја опајдурата што се соблече гола, мене од патика ме извади оној Момчил “които спозна лубовта на живота си’’ таа умрената, кога излезе да рапува дечково мислам дека времето застана. Бате ја по дебилни фаци немам видено до сеа од него и “љубимата му’’, стварно Господ спојува вакви луѓе :).
лелее ќе го барам клипот од него ако го има ќе го поставам исцепете се од смеење сите, ја чекав и репризата сабајле за пак да се смеам се тресев и солзи ми течеа. :icon_lol: :icon_lol:
Дефинитивно најсмешен беше овој. На крај нешто кажува као ова не е за една вечер ова она ... со оваа женска ке бидам цел живот:pos::pos::pos::pos:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom