Бремена по капење во базен?

Esobar

Македонија над СЕ !
Член од
12 февруари 2008
Мислења
4.895
Поени од реакции
453
Ја имам информација дека член од форумов бил во базенот и :drk: можно е од него да е ова..... се работи за членот со иницијали Д.Л добро познат на Струмичката полиција
 
Z

ZeroStyle

Гостин
Сигурно сперматозоидите биле истрењирани пливачи и добро обучени:nenene::nenene::nenene::nenene:
 

Мајло

B I S
Член од
22 јуни 2009
Мислења
1.594
Поени од реакции
940
ОК не дркам више у базени.
 
Член од
26 јануари 2009
Мислења
1.137
Поени од реакции
163
Koja glupost! A be neka si priznae curata, ne vaka cel svet da ja razbira deka se e*ela :D
 
F

FilipMacedon

Гостин
А што бара во тужбата,базенот да и исплаќа алиментација
 
Член од
12 јануари 2009
Мислења
721
Поени од реакции
40
:pos2::pos2: Не ми е јасно само како тоа од толкав базен право кај неа спермата таа којзнае со кого се ебела таму па сега базенот им е крив
 
Член од
20 јануари 2009
Мислења
3.159
Поени од реакции
375
Она се капела во базентот но што е правела додека се капела :salut:
 

курајбер

млад, потентен
Член од
29 јануари 2007
Мислења
16.406
Поени од реакции
46.957
детево што ќе се роди ќе ја мрази и колне баба му бидејќи ради неа ќе биде предмет на општa заебанциja до крај на живот, на основ “Направен од непознат ејакулат’’ :)
 
M

Mr.InF3ction

Гостин
случајно во базентот да не бил Чак норис?
 

_Perdika_

Proud To Be Macedonian!!!
Член од
7 јануари 2009
Мислења
77
Поени од реакции
11
Знам дека работава е за смеење, но сепак кој гледал Мyth Busters ќе видел дека сепак Адам и Џејми дојдоа до друг заклучок, дека тоа е возможно но сепак дека шансите за тоа се ептен мали, само девојчето знае како затруднело
 
M

Mr.InF3ction

Гостин
Знам дека работава е за смеење, но сепак кој гледал Мyth Busters ќе видел дека сепак Адам и Џејми дојдоа до друг заклучок, дека тоа е возможно но сепак дека шансите за тоа се ептен мали, само девојчето знае како затруднело
интересни се дечките.. а имаш некое клипче од таа епизода? сум ја промашил
 

wot

њ
Член од
20 мај 2008
Мислења
19.528
Поени од реакции
33.721
Аliens. Ги има во Египет.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom