Братот Љубе Патриотски пречекан

Член од
22 февруари 2008
Мислења
1.647
Поени од реакции
45
http://youtube.com/watch?v=dlij9vQkScI&feature=related

Хехе, сдс членовите се уплашија дека ќе им ја ќарам другарката скоевка.
Без лични навреди реален.
Јас и дадов комплимент, не ја навредував.
Внимавај на јазикот. И што ти е тебе гајле кого јас шмекам и како?
Бреј каков свет изнервиран. Малку им треба да пламнат.
Отидов оф топик заради вас, но морав да реплицирам околу вашата несоодветна реторика.
Твојата нискост нема граници, ама добро, ја користиш твојата позиција на Модератор и дозволено ти е да тресеш зелени, да навредуваш, етикетираш, да бидеш вулгарен и безобразен и сето тоа без страв од последици ( бан или барем предупредување). Доволно ми е јасно како функционираат некои работи на форумов...
Што се однесува до тебе, ќе те игнорирам се додека не станеш вреден за конструктивна дискусија или додека лично не ме навредиш, па бидам принуден да ти испратам дузина „желби и честитки„.
...И не ти замерувам многу, па тоа и на паметни луѓе им се случува, нели ?
 
Член од
9 март 2007
Мислења
323
Поени од реакции
21
Брат Љубе ќе е кандидат за претседател од страна на СДСМ. Ова ви е најточна информација. Во четвртокот дошло до средба помеѓу Бранко Црвенковски и Љубе Бошковски во претседателскиот кабинет на барање на Бошковски при што Љубе му се заблагодарил на Бранко за подршката која му била дадена и документите кои му биле отстапени на одбраната бидејќи тие биле пресудни за неговата слобода. Меѓу муабетот паднал и разговор за претседателските избори и за подршка која би му била дадена на Бошковски од страна на СДСМ, бидејќи Бранко веројатно ќе се врати на претседателската функција во СДСМ.

Љубе Бошковски инаку бил премногу разочаран од НИкола Груевски бидејќи коалицирал со терористите кои убивале македонски чеда, но и затоа што членовите на ДПмне не го подржале да стане независен кандидат за претседател
 
Член од
4 јуни 2007
Мислења
2.885
Поени од реакции
189
Брат Љубе ќе е кандидат за претседател од страна на СДСМ. Ова ви е најточна информација. Во четвртокот дошло до средба помеѓу Бранко Црвенковски и Љубе Бошковски во претседателскиот кабинет на барање на Бошковски при што Љубе му се заблагодарил на Бранко за подршката која му била дадена и документите кои му биле отстапени на одбраната бидејќи тие биле пресудни за неговата слобода. Меѓу муабетот паднал и разговор за претседателските избори и за подршка која би му била дадена на Бошковски од страна на СДСМ, бидејќи Бранко веројатно ќе се врати на претседателската функција во СДСМ.

Љубе Бошковски инаку бил премногу разочаран од НИкола Груевски бидејќи коалицирал со терористите кои убивале македонски чеда, но и затоа што членовите на ДПмне не го подржале да стане независен кандидат за претседател
Добар виц.:pos2:
 

курајбер

млад, потентен
Член од
29 јануари 2007
Мислења
16.477
Поени од реакции
47.457
^^
1.Оди лечи се,најозбилно!!!
2.СДС го пратија во хаг
3.СДС коалицираа со истите што убиваа чеда
4.Види под 1.
:pos2::pos2::pos2: леее каков лудак!!!
 

Чекич

Мајкл Оливер судиски боготац
Член од
16 октомври 2007
Мислења
3.998
Поени од реакции
6.305
Брат Љубе ќе е кандидат за претседател од страна на СДСМ. Ова ви е најточна информација. Во четвртокот дошло до средба помеѓу Бранко Црвенковски и Љубе Бошковски во претседателскиот кабинет на барање на Бошковски при што Љубе му се заблагодарил на Бранко за подршката која му била дадена и документите кои му биле отстапени на одбраната бидејќи тие биле пресудни за неговата слобода. Меѓу муабетот паднал и разговор за претседателските избори и за подршка која би му била дадена на Бошковски од страна на СДСМ, бидејќи Бранко веројатно ќе се врати на претседателската функција во СДСМ.

Љубе Бошковски инаку бил премногу разочаран од НИкола Груевски бидејќи коалицирал со терористите кои убивале македонски чеда, но и затоа што членовите на ДПмне не го подржале да стане независен кандидат за претседател
и заев кандидат на вмро,
 

Никола

Државник
Член од
18 април 2005
Мислења
5.074
Поени од реакции
333
Твојата нискост нема граници, ама добро, ја користиш твојата позиција на Модератор и дозволено ти е да тресеш зелени, да навредуваш, етикетираш, да бидеш вулгарен и безобразен и сето тоа без страв од последици ( бан или барем предупредување). Доволно ми е јасно како функционираат некои работи на форумов...
Што се однесува до тебе, ќе те игнорирам се додека не станеш вреден за конструктивна дискусија или додека лично не ме навредиш, па бидам принуден да ти испратам дузина „желби и честитки„.
...И не ти замерувам многу, па тоа и на паметни луѓе им се случува, нели ?
Мене речникот секогаш ми бил таков, независно дали сум бил модератор или не.
Така да, ќе треба да научиш да живееш со истото.

А брат Љубе кога ќе се заангажира и кога ќе го потфати целиот сдс шљам, нема да знаат кај се.
И како што му кажав на реален, така ќе ти кажам и на тебе. Едноставно стави ме на игнор и не ми реплицирај. Јас ќе си пишувам против сдс шупаците и понатаму, ти пиши си што сакаш, важи?
Така сите ќе сме на раат. Да си немаме некои расправии, фер однос.
Јас со сдс ботови не сакам да се расправам, немој ни ти со мене.
 

Son.Of.Macedon

Македонист
Член од
28 јули 2008
Мислења
107
Поени од реакции
1
брат Љубе за претдседател..!!!! јееееее :salut::salut::salut:
 

Esobar

Македонија над СЕ !
Член од
12 февруари 2008
Мислења
4.895
Поени од реакции
453
Брат Љубе нека си се врати во Хаг![/QUOTE
ti bolna si neso ili so ti e imas li zdravstvena ti si da te ubie covek odma
e vaka zborat nekoi sea a vo 2001 se kriele kako pi*ki sve da vi e.am predavnicko:tapp:
 

Smoke_a_lot

НЕСОПИРЛИВ
Член од
16 март 2008
Мислења
707
Поени од реакции
63
Брат Љубе е единствена светла точка во оваа црна година.....
 
Член од
6 април 2006
Мислења
972
Поени од реакции
11
^^
1.Оди лечи се,најозбилно!!!
2.СДС го пратија во хаг
3.СДС коалицираа со истите што убиваа чеда
4.Види под 1.
:pos2::pos2::pos2: леее каков лудак!!!
Uff... Dobro e shto 'svetcite' se nad takvi chinovi kako onoj pod '3.'...:tv:
 

Македонцки

мадрфакр
Член од
23 ноември 2007
Мислења
4.281
Поени од реакции
634
едноставно неодоливо


2.СДС го пратија во хаг - по пошта и тоа
3.СДС коалицираа со истите што убиваа чеда - а ВМРО НЕ :vozbud::vozbud::vozbud:
[FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]ДУИ ВЛЕГУВА ВО НОВАТА ВЛАДА [/FONT]
[FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]Груевски и Ахмети договорија коалиција[/FONT]
[FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]Ако Мендух Тачи во преговорите одбие да влезе во иста влада со ДУИ, тогаш ДПА ќе остане во опозиција [/FONT]

 

курајбер

млад, потентен
Член од
29 јануари 2007
Мислења
16.477
Поени од реакции
47.457
4.понуди алтернатива или симни се од замислената позиција на “уберинтелект и неполитичко суштество’’
 

Македонцки

мадрфакр
Член од
23 ноември 2007
Мислења
4.281
Поени од реакции
634
4.понуди алтернатива или симни се од замислената позиција на “уберинтелект и неполитичко суштество’’
пејо алтернатива секогаш има, не мора да е политичка, ТИ СИ АЛТЕРНАТИВА, и сам и еден да бидеш, помагај кај стигнеш и како можеш, буткај како да е последно, мотивирај и стимулирај...прво биди подобар во тоа што го работиш, помогни си сам на себе и твоите.....


едно гомно со друго не се пере..... гореспоменатиот не би го подржал и бранко да се повампири...од две причини.

1. НЕСПОСОБЕН , како министер, како командат, како човек
2. БУГАРОЉУБ, верен на љупчоватѕа политика во неколку наврати ги поздрави и подржа ванчо михајловистите
 

Kajgana Shop

На врв Bottom