Бодибилдинг суплементи

S

Stef Bachatero

Гостин
Пиев Трибулус пред едно 8-9 месеци, 1 месец негде го пиев и оттогаш приметив дека почнаа акни и бубулици да ми искачаат и сеуште ми искачаат, можно ли е од трибулусот да ми се дешава ова ?
Не дека сакам да ти наштетам или нешто,но си во години кога и да јадеш било што и да вежбаш интензивно ќе ти се фати во мускул.
Трибулусот ти е џабе потрошена инвестиција,за тие пари креатин ќе си пиел и ќе си немал никакви последици.
 
Член од
21 декември 2011
Мислења
568
Поени од реакции
294
Петок 13-ти. Стартуваме два дена порано со попустот, кој ќе страе како што е ветено, но не два дена помалку Цел месец, или до 15.01. следната година
Попуст до 20%. Како? Со секој купен производ во старт добивате 10% и ВИП картичка со која овие 10% ќе ги имате во текот на цела 2014 година. Со секој втор купен ист артикал, добивате 15%, а со секој трет купен ист артикал добивате 20% попуст. Или Nitro Pure Whey Gold од 2,2 кг кој е со редовна цена од 3.490 денари, го добивате по цена од 3.150 денари. За два такви производи добивате цена од 2.950 денари по производ, а за 3 ги добивате по цена од 2.790 денари. Сигурен сум дека имате пријатели по железо, со кои ќе се договорите кој е производот со кој би се почастиле за Новата Година Попустот важи и за порачка по телефон или интернет. Трошоците за испорака се на наша сметка. Среќен ден и викенд и убав шопинг.
www.herkules.com.mk
дали имате појаси ? и која цена се ?
 
Член од
27 декември 2012
Мислења
28
Поени од реакции
4
Kreatinot so shto e najdobro da se pie ?
Znam deka so prosti jaglehidrati pobrzo se transportira, a slusnav so med bilo mnogu ubavo da se pie ?
 
Член од
16 декември 2013
Мислења
1
Поени од реакции
0
Здраво на сите :D Денеска зедов whey mass phase 4.5кг па сега ако можи да ми објасни малце некој како се пија како шо ?
 
Член од
24 јуни 2009
Мислења
310
Поени од реакции
124
глутамин, бета аланин, таурин, аргинин имам дома онака ми ги дадоа.. може ли да ми кажете на кратко кој суплемент што функција има? дали вреди да се користат?
 
Член од
16 февруари 2006
Мислења
459
Поени од реакции
48
глутамин, бета аланин, таурин, аргинин имам дома онака ми ги дадоа.. може ли да ми кажете на кратко кој суплемент што функција има? дали вреди да се користат?

Долга е прикаската за секој посебно , изгуглај си ги ... Ако мислиш дека не вредат контактирај ме да ти ги купам :)
 
Член од
4 декември 2008
Мислења
404
Поени од реакции
15
Кај можам да најдам Dymatize Elite Whey протеин? Во каливита кога бев последниот пат имаа само мало пакување од 900гр.
 
Член од
18 јануари 2008
Мислења
131
Поени од реакции
14
глутамин, бета аланин, таурин, аргинин имам дома онака ми ги дадоа.. може ли да ми кажете на кратко кој суплемент што функција има? дали вреди да се користат?

Немој да лажеш ги освои на турнир не ти ги дадоа онака :D
 

Gjoroski

Master in Bodybuilding and Fitness Methods, IFBB
Член од
14 септември 2009
Мислења
1.332
Поени од реакции
998
дали имате појаси ? и која цена се ?
Има, редовна цена е 1.300 денари. Има и на нив попуст.
--- надополнето: 16 декември 2013 во 19:14 ---
Кај можам да најдам Dymatize Elite Whey протеин? Во каливита кога бев последниот пат имаа само мало пакување од 900гр.
Побрзај додека го има кај нас :)
 
Член од
4 декември 2008
Мислења
404
Поени од реакции
15
Има, редовна цена е 1.300 денари. Има и на нив попуст.
--- надополнето: 16 декември 2013 во 19:14 ---


Побрзај додека го има кај нас :)

Во продавницата го има или треба да нарачам од нет? И кажи ми таа цената на нет е со попуст или без?
 
Член од
23 јуни 2011
Мислења
10.341
Поени од реакции
3.846
Купив Animal Cuts од странство (зошто кај нас ги нема) и мислев дека е прашок за пиење. Но кога видов дека се капсули ги баталив. Не можам да ги голтам, до сега не сум голтал капсули и не ги сакам. Ако има некој заинтересиран да му ги продадам нека ми пише ПП.
 

Ѓорче 1932

тој сум...
Член од
17 февруари 2009
Мислења
13.564
Поени од реакции
11.576
Во продавницата го има или треба да нарачам од нет? И кажи ми таа цената на нет е со попуст или без?

другар,отиди до продавницата,ќе бидеш најуредно услужен,а ќе добиеш и куп совети секако ако прашаш.
Нема пофер луѓе од вработените таму,ем ќе се зезаш ем ќе научиш некои совети од постарите околку вежбањето.
--- надополнето: 17 декември 2013 во 00:10 ---
Купив Animal Cuts од странство (зошто кај нас ги нема) и мислев дека е прашок за пиење. Но кога видов дека се капсули ги баталив. Не можам да ги голтам, до сега не сум голтал капсули и не ги сакам. Ако има некој заинтересиран да му ги продадам нека ми пише ПП.

шка паре ?
 

Gjoroski

Master in Bodybuilding and Fitness Methods, IFBB
Член од
14 септември 2009
Мислења
1.332
Поени од реакции
998
Во продавницата го има или треба да нарачам од нет? И кажи ми таа цената на нет е со попуст или без?
Го има и во проавница а можеш ида го порачаш. Редовна цена за тој производ кај нас е 3.600. На таа цена имаш попуст од 10%.
 
Член од
17 ноември 2008
Мислења
340
Поени од реакции
15
Се продава нов гејнер ако има заинтересирани нека пишат инбокс поздрав дечки
 

Kajgana Shop

На врв Bottom