Бодибилдинг суплементи

Член од
11 мај 2014
Мислења
1.020
Поени од реакции
575
http://fhl.bg/products/brand_listing/148/myprotein.html
Ili prosetaj najpametno ti e :)
quote="Big.D, post: 6973112, member: 28572"]Дали некој има нарачано од тука? http://www.myprotein.com/home.dept
Компанијава сегде ја гледам у задње време, многу ја фалат. Да не ги увезува некој кај нас?
[/quote]
Симеон Панда и Серги Констанце се заштитни лица на компанијава, па затоа и толку е фалена :)
немам многу време да проверам колку се веродостојни податоците тука и тука [DOUBLEPOST=1417806837][/DOUBLEPOST]Јас си го купив овај од пбц и засега можам само за вкусот да коментирам, а нешто повеќе на крај откако ќе го допијам (али нормално прво се обидувам да ја средам максимално исхраната, а тренингот ми е главно со своја тежина вежби и само рацете шипка со 50те кг што ги имам)
 
Член од
11 мај 2014
Мислења
1.020
Поени од реакции
575
Кукис зедов и за тие пари одличен, 3 дози имам испиено 1 дна со вода и 2 со млеко и супер е на вкус. Растворливоста не сум задоволен, остануваат грутчиња и бара подолго време да се заебаваш со шејкерот али ок не ми смета минута плус :)
 
Член од
15 јануари 2014
Мислења
2.706
Поени од реакции
1.619
Тоа е најбитно со вода да може да го пиеш.Јас иам еден казеин од qnt и е ужасен со млеко а камоли со вода,додека другиов веј од про стар,е одличен со вода а со млеко да не збориме,ама не го пијам со млеко..казеинот стои за подобри времиња кога ќе стигнам до посакуваната килажа :D
 
Член од
11 мај 2014
Мислења
1.020
Поени од реакции
575
Тоа е најбитно со вода да може да го пиеш.Јас иам еден казеин од qnt и е ужасен со млеко а камоли со вода,додека другиов веј од про стар,е одличен со вода а со млеко да не збориме,ама не го пијам со млеко..казеинот стои за подобри времиња кога ќе стигнам до посакуваната килажа :D
Пробај го Фјужн од дајматајз иако нема голема количина на дозерка на протеин и има нешто повеќе шеќер, али вкусот му е :love:. Инаку од другите што сум ги пиел само California Fitnes Whey, ovaj, Matrix не беа убави на вкус, а Whey Gold, Iso Sensation, Prostar, Iso Whey Zero, Professional Strength Whey Protein Elite Series na six star nutrition....беа со добар вкус
 

Mariusz

biohemija
Член од
22 октомври 2014
Мислења
149
Поени од реакции
46
Пробај го Фјужн од дајматајз иако нема голема количина на дозерка на протеин и има нешто повеќе шеќер, али вкусот му е :love:. Инаку од другите што сум ги пиел само California Fitnes Whey, ovaj, Matrix не беа убави на вкус, а Whey Gold, Iso Sensation, Prostar, Iso Whey Zero, Professional Strength Whey Protein Elite Series na six star nutrition....беа со добар вкус
Fjuzn od dymatize Ima I gmo soja. Samo za informacija :)
 
Член од
24 октомври 2012
Мислења
811
Поени од реакции
510
Препорачајте некој витамин Д суплемент кај нас, кој не е премногу скап.
 
Член од
24 октомври 2012
Мислења
811
Поени од реакции
510
Ок фала, а ова cod liver oil од каде може да се купи? Не знам на македонски која риба е тоа.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom