Берза за книги! (купувам-продавам)

Член од
11 мај 2017
Мислења
56
Поени од реакции
19
Драги пријатели !

На Купикнига.мк се продава
мојата прва книга стихозбирка поезија
- Посилна од судбината со 25% попуст,
повелете линкот -

- http://kupikniga.mk/BookDetails.aspx?Pr=43181

Како и моја вттора книга збирка кратки раскази
- Трепетот на душата со 20 % попуст,
еве го линкот -

- http://kupikniga.mk/BookDetails.aspx?Pr=75623

Исто така,моите две книги може да се купат
во Книжарница Викели - Прилеп,
а моја прва книга може да се купи
во Книжарница Херби - Куманово.
 

Attachments

Член од
7 октомври 2016
Мислења
8
Поени од реакции
4
Некој да не ја има за продажба Хипнотизер од Ларс Кеплер? Знам дека книгата е издание на Матица, да не ја имаат пуштено и Сакам книги?
 

Vlatko_Gjorce

Ѓубре
Член од
17 април 2009
Мислења
2.550
Поени од реакции
2.511
Продавам околу 110 броја Сириус, екс-ју сф списание, кратки сф раскази од Хајнлајн, Асимов, Кларк, ЛеГвин, Дик, Бредбери, Вонегат, Зелазни, Лем, итн...
Само сите заедно ги давам, за 500 ден сите
 
Член од
19 март 2011
Мислења
18.984
Поени од реакции
40.195
Продавам околу 110 броја Сириус, екс-ју сф списание, кратки сф раскази од Хајнлајн, Асимов, Кларк, ЛеГвин, Дик, Бредбери, Вонегат, Зелазни, Лем, итн...
Само сите заедно ги давам, за 500 ден сите
Пуштај ми ги.
 
Член од
19 март 2011
Мислења
18.984
Поени од реакции
40.195
Ме престигна... :(
Ќе позајмуеш за читање. :D
Нема врска, човеков ниту ми пиша, ниту ме контактира. Можеби мислеше дека се заебавам. Јас најозбилно мислев да ми ги прати Сириусите.
 
D

Daedalus

Гостин
Нема врска, човеков ниту ми пиша, ниту ме контактира. Можеби мислеше дека се заебавам. Јас најозбилно мислев да ми ги прати Сириусите.
Ќе му пишам ја, ќе му ги купам. Жити мене, ќе те частам у кафана! XD
 

Vlatko_Gjorce

Ѓубре
Член од
17 април 2009
Мислења
2.550
Поени од реакции
2.511
Нема врска, човеков ниту ми пиша, ниту ме контактира. Можеби мислеше дека се заебавам. Јас најозбилно мислев да ми ги прати Сириусите.
Си слушнал за пп:D? Отидоа Сириусите у сабота :)
 

Almeida

поет, мрачна сила, гад
Член од
15 февруари 2015
Мислења
7.563
Поени од реакции
19.992
Каде би можел да го најдам "Чајлд Харолд" од Бајрон? Се убив од барање по интернетов, ама го тупи со резултати од преџвакани писмени и семинарски.
Скоро планирам да ја посетам Јанина и околината Тимфи, Пинд, па нешто ме поттикна да се потсетам.
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489
Каде би можел да го најдам "Чајлд Харолд" од Бајрон? Се убив од барање по интернетов, ама го тупи со резултати од преџвакани писмени и семинарски.
Скоро планирам да ја посетам Јанина и околината Тимфи, Пинд, па нешто ме поттикна да се потсетам.
библиотека Браќа Миладиновци провери?
 
Член од
1 декември 2014
Мислења
2.243
Поени од реакции
4.444
Каде би можел да го најдам "Чајлд Харолд" од Бајрон? Се убив од барање по интернетов, ама го тупи со резултати од преџвакани писмени и семинарски.
Скоро планирам да ја посетам Јанина и околината Тимфи, Пинд, па нешто ме поттикна да се потсетам.
http://www.akademskakniga.mk/BooksM/BookMojDetails?book=12816&kat=618&addStat=1&barajPo=Any&search=Lord byron
 

Almeida

поет, мрачна сила, гад
Член од
15 февруари 2015
Мислења
7.563
Поени од реакции
19.992

Kajgana Shop

На врв Bottom