Барам програма

Статус
Затворена за нови мислења.

POS-51

Infinity Driver
Член од
11 ноември 2008
Мислења
1.411
Поени од реакции
444
Здраво.....
Дали знае некој програм што зборува :) се шалам потребен ми е програм на кој што се пишува текст и тој програм го изговара ми треба не обичен глас туку за правење или додавање во некоја песна во тоа песните од Megamix Sensation има такви гласови ако знае некој програм нека ми каже потребен ми е Поздрав....
 

-={K-O-R-U-N}=-

Wanna play a game?
Член од
14 февруари 2007
Мислења
13.045
Поени од реакции
3.301
Здраво.....
Дали знае некој програм што зборува :) се шалам потребен ми е програм на кој што се пишува текст и тој програм го изговара ми треба не обичен глас туку за правење или додавање во некоја песна во тоа песните од Megamix Sensation има такви гласови ако знае некој програм нека ми каже потребен ми е Поздрав....
Прочепкај низ контрол панел, од ХР наваму има такво за зборување на текст.

Или на google побарај нешто како Text To Speech
 

vlatkolik

~I'm busy U are UglY,Have a Nice DaY!!!~
Член од
17 мај 2007
Мислења
2.647
Поени од реакции
28
Ај вака...дали има програм кој може да одгатне pass на веќе зипуван фајл?
 
Член од
7 јануари 2008
Мислења
5.366
Поени од реакции
804
Ај вака...дали има програм кој може да одгатне pass на веќе зипуван фајл?
Win rar bruteforcer, НО и тоа не ти гарантира 100% ефект. Дека ако пасвордот е долг и содржи разни карактери, бројки, букви може да работи и една недела и пак да не го најде...
 

AtoM-AnT

Dexter
Член од
3 септември 2008
Мислења
4.530
Поени од реакции
582
Ми треба програма за симнување кличиња од You Tube,таа што ја имам не сака повеќе да работи,кој знае некоја добра и регистрирана нека помага?
 
Член од
7 јануари 2008
Мислења
5.366
Поени од реакции
804
Ми треба програма за симнување кличиња од You Tube,таа што ја имам не сака повеќе да работи,кој знае некоја добра и регистрирана нека помага?
save2pc pro за некоја минута ќе ја качам на рапидшејр и добиваш линк :wink:
Едит: Пратена
 

Big Bull

ОК
Член од
23 август 2008
Мислења
562
Поени од реакции
393

AtoM-AnT

Dexter
Член од
3 септември 2008
Мислења
4.530
Поени од реакции
582
save2pc pro за некоја минута ќе ја качам на рапидшејр и добиваш линк :wink:
Едит: Пратена
Сега ќе ја пробам и твојата па да видам што резултати ќе има од неа? Најдоб една програма You Tube grabber 4.2.9 и е навистина добра и брза ама бараат пари,само 3 бесплатни симнувања се дозволени гратис!
 

Big Bull

ОК
Член од
23 август 2008
Мислења
562
Поени од реакции
393
Сега ќе ја пробам и твојата па да видам што резултати ќе има од неа? Најдоб една програма You Tube grabber 4.2.9 и е навистина добра и брза ама бараат пари,само 3 бесплатни симнувања се дозволени гратис!
Можеш и преку Real Player исто така да слегнуваш:vozbud:
 

Big Bull

ОК
Член од
23 август 2008
Мислења
562
Поени од реакции
393
Total Video Convertor registration code ili крак.
Mи треба:salut:
 

-={K-O-R-U-N}=-

Wanna play a game?
Член од
14 февруари 2007
Мислења
13.045
Поени од реакции
3.301
Абе симнете си Internet Download Manager 5.16. Од СЕГДЕ ќе симнувате со максимална брзина и можете да симнете клипче ОД БИЛО КОЈА ВЕБ СТРАНА на која има клипче, така што одма над клипчето се појавува копче за директен download.

Ајт.
 
E

Extensa5610

Гостин
Има ли некоја програма што го лепи преводот за филмот ??? пример кога гледам на ДвД-то филм од УСБ не го чита преводот така да мора да се залепи прво..
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom