Барам програма

Статус
Затворена за нови мислења.

Рунчев

Esi mi dobaaar
Член од
29 мај 2007
Мислења
1.263
Поени од реакции
190
Биде така... но мозе ли да ги направам во еден фаил ?
 

THE_PIRAT

Avanti Formica atomica!
Член од
14 февруари 2007
Мислења
2.508
Поени од реакции
79
еј ке може ли линкче за nero 7 или било којве молам итно ми треба
 
Член од
14 април 2007
Мислења
793
Поени од реакции
6
Joey напиша:
Најлесно ќе си направиш вака, ќе ги ставиш во еден исти фолдер филмот и преводот али ќе им направиш rename со исто име да бидат,потоа само ќе ти го чита преводот.Пробај со BS Player
mene mi se isklucuva programa. sto e rabotava??? ne saka da se snimi?
 
Член од
14 април 2007
Мислења
793
Поени од реакции
6
i isto taka simnav igrica preku bitlord ama ne saka da mi se pusti:)) help?
 
Член од
6 април 2006
Мислења
87
Поени од реакции
0
Има ли некое програмче за спојување на клипови од 3gp формат во еден? Пробав некои редовни програми ама немаат поддршка за 3gp.
 

THE_PIRAT

Avanti Formica atomica!
Член од
14 февруари 2007
Мислења
2.508
Поени од реакции
79
Janev напиша:
абе мене не ми треба трајл тоа е работата ако има некоја кракната верзија сеапк фала на помошта:smir:
 

Janev

____________
Член од
27 март 2007
Мислења
2.856
Поени од реакции
58
THE_PIRAT напиша:
абе мене не ми треба трајл тоа е работата ако има некоја кракната верзија сеапк фала на помошта:smir:
epa za serial key ke si najdes tuka(pises nero 7) ke ti dade nema da bide trial
 
Член од
6 јуни 2007
Мислења
4
Поени од реакции
0
Programa zo Stampanje na Sveditelstvata vo Osnovnite Ucilista? Dali nekoj slucajno ja poseduva? Bi mi pomognale mnogu zasto mi treba bas sega e kraj na godinata vo ucilistata i treba da se Printirat Sveditelstvata so Kompjuter
 

Fantom

Chikara
Член од
4 јуни 2006
Мислења
11.453
Поени од реакции
812
Абе, сам ќе си пишиш оценки... Алал да ти е, како не ми текна мене :tapp:
 
Член од
9 јануари 2006
Мислења
5.557
Поени од реакции
7.322
CyberBop напиша:
Биде така... но мозе ли да ги направам во еден фаил ?
Moze, samo taa postapka trae edno 3-4 saata zatoa sto ke treba celoto video nanovo da se izrenderira i taka dobivas nov AVI fajl so built in titl. Ako ti e za na PC gledanje, ili na domasno kino sto podrzuva DivX izlisno ti e da go pravis toa, samo renejmuj go titlot so filename kako so e AVIto ili snimi go na CD/DVD samo pazi AVIto i prevodot da se vo ist folder. Ako pleerot ne ti podrzuva DivX za tie 3-4 saata bolje konvertiraj go AVIto u DVD so ConvertXtoDVD programot (podrzuva srpski/hrv/mak titlovi, samo treba kodna tabela da pogodis)
 

Рунчев

Esi mi dobaaar
Член од
29 мај 2007
Мислења
1.263
Поени од реакции
190
Strelec напиша:
Moze, samo taa postapka trae edno 3-4 saata zatoa sto ke treba celoto video nanovo da se izrenderira i taka dobivas nov AVI fajl so built in titl. Ako ti e za na PC gledanje, ili na domasno kino sto podrzuva DivX izlisno ti e da go pravis toa, samo renejmuj go titlot so filename kako so e AVIto ili snimi go na CD/DVD samo pazi AVIto i prevodot da se vo ist folder. Ako pleerot ne ti podrzuva DivX za tie 3-4 saata bolje konvertiraj go AVIto u DVD so ConvertXtoDVD programot (podrzuva srpski/hrv/mak titlovi, samo treba kodna tabela da pogodis)
Фала за советот вака во една папка го бива, а инаку нема шанси да го правам 3-4 саата.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom