Барам програма

Статус
Затворена за нови мислења.

HGD

Член од
16 септември 2005
Мислења
315
Поени од реакции
14
^MooN_RideR^ напиша:
moze li da mi kaze nekoj ili dali voopsto postoi prgorama so mozam da stavam pass na nekoja papka (folder)?
Folder Guard

Најдоброто што постои...
Не можиш да го пробиеш...заштитуваш и партиции доколку сакаш а и AntiVirusot Кога скенира...не можи да ти чепка внатре...
Боље...никад!
 

MkForces

тантара пантара
Член од
25 јануари 2007
Мислења
600
Поени од реакции
19
HGD напиша:
Folder Guard

Најдоброто што постои...
Не можиш да го пробиеш...заштитуваш и партиции доколку сакаш а и AntiVirusot Кога скенира...не можи да ти чепка внатре...
Боље...никад!
Ај дека можи да се пробие, и тоа многу лесно... ;)
 
Член од
26 јануари 2007
Мислења
807
Поени од реакции
7
Ми треба програма за сечење-кратење филмови, ако знае некој нека помага :) хитно :)
 

MkForces

тантара пантара
Член од
25 јануари 2007
Мислења
600
Поени од реакции
19
PowerDirector , а можи и Windows Movie Maker да ти заврши работа...
 

bad_boy

Шчо САќАШ Мори
Член од
25 јануари 2007
Мислења
292
Поени од реакции
6
Кажите некој програм за зборување по интернет, ама да не мора да е активен.На пример играм кантер и зборувам преку него во исто време.
 

naum_spaseski

Стружанец
Член од
25 јануари 2007
Мислења
534
Поени од реакции
2
bad_boy напиша:
Кажите некој програм за зборување по интернет, ама да не мора да е активен.На пример играм кантер и зборувам преку него во исто време.
Не ти го сфатив точно првиот дел од прашањето, ама мислам за зборување како што сакаш ти, скајп е супер. Еве ти линк за спуштање, а ако не работи, влези преку домашната страница.
 

bad_boy

Шчо САќАШ Мори
Член од
25 јануари 2007
Мислења
292
Поени од реакции
6
вак.ЈАс си играм кантер на пример а дур играм си зборвам со некој преку микрофон!
 

ZIKS

Ај за убо да е.
Член од
26 јануари 2007
Мислења
3.582
Поени од реакции
39
bad_boy напиша:
вак.ЈАс си играм кантер на пример а дур играм си зборвам со некој преку микрофон!
сакаш да кажеш дека зборуваш веќе, или сакаш да зборуваш...
Значи, ако сакаш да зборуваш, а да не ти одговара некој програм ( MSN, Skype итн. ) ќе си наместиш во Options -> Voice Key -> K ( мислам дека веќе е наместено ), и ќе си стегаш К за да зборуваш. :)
 
Член од
5 февруари 2007
Мислења
10.681
Поени од реакции
13.295
baram eden program za konvertiranje od avi/mpg vo 3gp

Odnapred blagodaram
 

bad_boy

Шчо САќАШ Мори
Член од
25 јануари 2007
Мислења
292
Поени од реакции
6
ZIKS напиша:
сакаш да кажеш дека зборуваш веќе, или сакаш да зборуваш...
Значи, ако сакаш да зборуваш, а да не ти одговара некој програм ( MSN, Skype итн. ) ќе си наместиш во Options -> Voice Key -> K ( мислам дека веќе е наместено ), и ќе си стегаш К за да зборуваш. :)
a kje mozam da zboruvam i da igram kanter vo istovreme?Vaka more sakam za da mi kazvet kaj se ko kje umrat mojte drugari!znaci bez da minimiziram igra da si pram muabet!
 

naum_spaseski

Стружанец
Член од
25 јануари 2007
Мислења
534
Поени од реакции
2
bad_boy напиша:
a kje mozam da zboruvam i da igram kanter vo istovreme?Vaka more sakam za da mi kazvet kaj se ko kje umrat mojte drugari!znaci bez da minimiziram igra da si pram muabet!
Со скајпов го можеш тоа, а и повеќе во тоа, можеш конференција да правиш со 5 корисници.
 

naum_spaseski

Стружанец
Член од
25 јануари 2007
Мислења
534
Поени од реакции
2
Saladin напиша:
baram eden program za konvertiranje od avi/mpg vo 3gp

Odnapred blagodaram
Десет пати е напишано, Total Video Converter, барај линк на предходниве страни, а ако сакаш крак, пп пиши ке ти дадам.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom