Барам програма

Статус
Затворена за нови мислења.

ZIKS

Ај за убо да е.
Член од
26 јануари 2007
Мислења
3.582
Поени од реакции
39
bad_boy напиша:
a kje mozam da zboruvam i da igram kanter vo istovreme?Vaka more sakam za da mi kazvet kaj se ko kje umrat mojte drugari!znaci bez da minimiziram igra da si pram muabet!
па то ти е овозможено и со skype, исто така и со msn, и со yahoo, а друг програм не имам видено. :)
 

Coca-Cola1981

uzivaj vo nepovtorliviot vkus Always CocaCola
Член од
27 јануари 2007
Мислења
417
Поени од реакции
1
dajte nekoj asalen pr za rezenje dvd i dvx zaso ovie sho gi imam so kompjuterov malce zezaat koa stanuva zbor za dvx
 

Swifty

Никола
Член од
5 февруари 2007
Мислења
992
Поени од реакции
2
ZIKS напиша:
па то ти е овозможено и со skype, исто така и со msn, и со yahoo, а друг програм не имам видено. :)
Типот рече без да минимизира,со овие програми што ги наведе неможе или поедноставно да не прави алт+таб за да чатува,ја бар така го разбрав,поздрав!

п.с незнам таков програм.
 

head

ЧОВЕКОТ СО МАЛО ТЕЛО
Член од
15 септември 2005
Мислења
1.390
Поени од реакции
570
Me mrzese da baram nanazad , ama aj ke prasam :toe: Mi treba programce za ripuvanje na originalni DVD filmovi t.e program so koj ke mozam da ja trgnam zastitata koja e postavena na DVD-to !
Ve molam :helou:
 
Член од
26 февруари 2007
Мислења
73
Поени од реакции
39
@Coca-Cola1981, so koristis za rezenje na CD-nj? Jas koristam Nero i toa verzija 6.6.1.4 ovaa verzija vazi za najstabilna(nikogas ne mi prai problemi pri rezenje) iako ima i nero 7.
 

ZIKS

Ај за убо да е.
Член од
26 јануари 2007
Мислења
3.582
Поени од реакции
39
Swifty напиша:
Типот рече без да минимизира,со овие програми што ги наведе неможе или поедноставно да не прави алт+таб за да чатува,ја бар така го разбрав,поздрав!

п.с незнам таков програм.
изгледа не ме имаш разбрано... кога тој ќе ја уклуи конфернцијата/разговорот со еден или повеќе луѓе, тој ќе може да зборува без да прави alt+tab, а ако сака да чатува, ќе мора да го прави тоа, но мислам дека не му беше тоа прашањето. :)
 

ZIKS

Ај за убо да е.
Член од
26 јануари 2007
Мислења
3.582
Поени од реакции
39
head напиша:
Me mrzese da baram nanazad , ama aj ke prasam :toe: Mi treba programce za ripuvanje na originalni DVD filmovi t.e program so koj ke mozam da ja trgnam zastitata koja e postavena na DVD-to !
Ve molam :helou:
што направи со линковите што ти ги пратив ?
 
Член од
31 јануари 2007
Мислења
18.497
Поени од реакции
22.202
me mrzida citam nazad , mi treba programa so ke gledam tv imav nekolko ama nitu so edna ne moze da se gleda,,..poveke so xxx kanali:tv:
 

Coca-Cola1981

uzivaj vo nepovtorliviot vkus Always CocaCola
Член од
27 јануари 2007
Мислења
417
Поени од реакции
1
Gabau напиша:
@Coca-Cola1981, so koristis za rezenje na CD-nj? Jas koristam Nero i toa verzija 6.6.1.4 ovaa verzija vazi za najstabilna(nikogas ne mi prai problemi pri rezenje) iako ima i nero 7.
koristev sonic roxio, ama staiv nero 7 i sea ok e mozam da kazam :) fala u sekoj slucaj
 

head

ЧОВЕКОТ СО МАЛО ТЕЛО
Член од
15 септември 2005
Мислења
1.390
Поени од реакции
570
ZIKS напиша:
што направи со линковите што ти ги пратив ?
Fala ti mnogu , srediv rabota , go najdov DVD Decrypter i mi zavrsi rabota:smir:
 

naum_spaseski

Стружанец
Член од
25 јануари 2007
Мислења
534
Поени од реакции
2
Кај можам да најдам еден фајл, се вика Trial Activation Pack од CyberLink? Поточно ми треба за Power Director 5.
 

SuBZerO

Бигус Дикус
Член од
26 јануари 2007
Мислења
3.859
Поени од реакции
4.791
Dali ima nekoja video trening matrerijali za ccna ,cisco ili bilo sto od mrezi za ramena neka pise na PP
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom