Барам програма

Статус
Затворена за нови мислења.

Setsuko

Модератор
Член од
29 јануари 2006
Мислења
6.488
Поени од реакции
5.967
Симни го програмчево и можеш да конвертираш речиси секакви видови фајлови. Ако треба сериски пиши по пп ќе ти го кажам. Поздрав
 

MkForces

тантара пантара
Член од
25 јануари 2007
Мислења
600
Поени од реакции
19
Дали некој знае програма со која ќе можи да се пронајди пасвордот од некој pdf фајл ( по можност да не е со Brute Force ) . Фала однапред.
 

Џои

КИНЕКТиран
Член од
1 февруари 2007
Мислења
8.406
Поени од реакции
2.076
Dali nekoj znae programa da konvertiram od AVI vo DVD ama da moze da mu stavam i prevod
 

Diabolical !llusion

Магец
Член од
3 август 2006
Мислења
2.238
Поени од реакции
22
walker_girl напиша:
Симни го програмчево и можеш да конвертираш речиси секакви видови фајлови. Ако треба сериски пиши по пп ќе ти го кажам. Поздрав
Благодарам! :back:
ако треба нешто,пп :)
 

Diabolical !llusion

Магец
Член од
3 август 2006
Мислења
2.238
Поени од реакции
22
Joey напиша:
Dali nekoj znae programa da konvertiram od AVI vo DVD ama da moze da mu stavam i prevod
епа програмите што ми ги дадоа Вокер и Наум ги прават работите што ти требаат тебе..
 

Џои

КИНЕКТиран
Член од
1 февруари 2007
Мислења
8.406
Поени од реакции
2.076
NIppI напиша:
епа програмите што ми ги дадоа Вокер и Наум ги прават работите што ти требаат тебе..

и фала еј :helou:
 

smole

Ѕверотилук
Член од
26 јануари 2007
Мислења
1.698
Поени од реакции
288
НЕкој да не знае кај можам да купам оперативен систем mac OS X Tiger и програмата iLife (za mac се разбира)?

Фала
 

Coca-Cola1981

uzivaj vo nepovtorliviot vkus Always CocaCola
Член од
27 јануари 2007
Мислења
417
Поени од реакции
1
smole напиша:
НЕкој да не знае кај можам да купам оперативен систем mac OS X Tiger и програмата iLife (za mac се разбира)?

Фала

how about ........ vaka imas DUNA compjuteri, znaci imas i nesznam kako se vika u beverli nesto kaj sho bese na vremeto terasata na prestige, znaci nasproti paladium bivsh segasna 9, imas vo trgovski kaj kino milenium odlicna prodavnica so golema ponuda od programata na mac.
i sekako najbitno ova ti vrsi rabota samo ako si od makedonija
 

smole

Ѕверотилук
Член од
26 јануари 2007
Мислења
1.698
Поени од реакции
288
Coca-Cola1981 напиша:
how about ........ vaka imas DUNA compjuteri, znaci imas i nesznam kako se vika u beverli nesto kaj sho bese na vremeto terasata na prestige, znaci nasproti paladium bivsh segasna 9, imas vo trgovski kaj kino milenium odlicna prodavnica so golema ponuda od programata na mac.
i sekako najbitno ova ti vrsi rabota samo ako si od makedonija
знам знам али ми требаат програмите тија два,али да не се баш оригинални,пошто не сум рокферлер,а сакам да ги имам.
Значи некое друго место кај што можам да ги најдам OS X Tiger и iLife 06 на цд,ама "поефтини".
Или на форум или на пп.
 

Coca-Cola1981

uzivaj vo nepovtorliviot vkus Always CocaCola
Член од
27 јануари 2007
Мислења
417
Поени од реакции
1
smole напиша:
знам знам али ми требаат програмите тија два,али да не се баш оригинални,пошто не сум рокферлер,а сакам да ги имам.
Значи некое друго место кај што можам да ги најдам OS X Tiger и iLife 06 на цд,ама "поефтини".
Или на форум или на пп.
e za taka neznam zasto retko koj ovde gi ima, vidi ova nasive po forum sto se vo usa ako moat da ti najdat, a ja ke proveram po moite rod i prijateli u usa pa ke ti pisam
 

smole

Ѕверотилук
Член од
26 јануари 2007
Мислења
1.698
Поени од реакции
288
ok фала,т.е. побитен ми е iLife, за OS X ќе пробам да го најдам
 

ZIKS

Ај за убо да е.
Член од
26 јануари 2007
Мислења
3.582
Поени од реакции
39
Joey напиша:
Dali nekoj znae programa da konvertiram od AVI vo DVD ama da moze da mu stavam i prevod
Total Video Converter, имаш линкови поназад од naum_spaseski, побарај. :)
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom