Барам програма

Статус
Затворена за нови мислења.

m.marko21

-STR8-
Член од
16 мај 2008
Мислења
1.177
Поени од реакции
75
Да да некои добро ме разбрале ми требе програма за да барам готови телефонски броеви(според внесено име и презиме), а не јас да ги запишувам во мој именик како во Microsoft Office Access и Excel. Ако некој може да ми даде линк од програмата 981 ако знаете за која ви викам нека прате, зошто барав на Google неможам да најдам :wink:
 

goodman_91

Бубалица
Член од
2 јануари 2008
Мислења
1.341
Поени од реакции
29
Некоја програма слична на Нет Лимитер? Оти ја пробав оваа програма и нешто не сакаше да ми работи. Ми вели API is not allowed, а и не можам да најдам клуч за неа:helou:
 

POS-51

Infinity Driver
Член од
11 ноември 2008
Мислења
1.411
Поени од реакции
445
Луѓе мене ми треба програм на кој ке можам да си ставам mp3 и да снимам глас да ја пуштам песната да си свири и само гласот да го додадам а на тие frooty loops и Cubase SX 3 се прават ритами а јас имам ритам во mp3 формат само сакам на него да му додадам recording и тоа ако постои таков прогарм кажете го.
 

-={K-O-R-U-N}=-

Wanna play a game?
Член од
14 февруари 2007
Мислења
13.045
Поени од реакции
3.301
Луѓе мене ми треба програм на кој ке можам да си ставам mp3 и да снимам глас да ја пуштам песната да си свири и само гласот да го додадам а на тие frooty loops и Cubase SX 3 се прават ритами а јас имам ритам во mp3 формат само сакам на него да му додадам recording и тоа ако постои таков прогарм кажете го.
Побарај на google некои караоке програми.

И пробај со Sound Forge.
 

Тимче

HULK!
Член од
4 јули 2008
Мислења
4.537
Поени од реакции
238
Некоја програма слична на Нет Лимитер? Оти ја пробав оваа програма и нешто не сакаше да ми работи. Ми вели API is not allowed, а и не можам да најдам клуч за неа:helou:
пробај од друго место ја слегни мора да работе:smir:
 
Член од
24 август 2007
Мислења
761
Поени од реакции
15
Не видов тема во хардвер па овде сеедно е. Драјвери за P4M900-X за XP ?
 

-={K-O-R-U-N}=-

Wanna play a game?
Член од
14 февруари 2007
Мислења
13.045
Поени од реакции
3.301
Не видов тема во хардвер па овде сеедно е. Драјвери за P4M900-X за XP ?

Ако користиш Firefox да ти кажам една финта, само на најновата верзија на Firefox ја има.

Одиш најгоре кај што треба да пишуваш име на страница и таму ќе пишеш баш вака:

www.google.com

и све ќе ти најде.

http://www.nodevice.com/driver/P4M900/get37376.html
 
Член од
24 август 2007
Мислења
761
Поени од реакции
15
Ако користиш Firefox да ти кажам една финта, само на најновата верзија на Firefox ја има.

Одиш најгоре кај што треба да пишуваш име на страница и таму ќе пишеш баш вака:

www.google.com

и све ќе ти најде.

http://www.nodevice.com/driver/P4M900/get37376.html
Озбилно, не заебаај, ццц колку не сум знаел :kesa:
Па сигурно нема да прашам тука ако не најдам на гугл, јаху, dogpile и бла бла бла. Ми треба за P4M900-X не без тоа X.

Ако знаеш кажи, не ми соли памет мене за такво нешто, најди некоја будала од 5то одделение.
 

-={K-O-R-U-N}=-

Wanna play a game?
Член од
14 февруари 2007
Мислења
13.045
Поени од реакции
3.301
Озбилно, не заебаај, ццц колку не сум знаел :kesa:
Па сигурно нема да прашам тука ако не најдам на гугл, јаху, dogpile и бла бла бла. Ми треба за P4M900-X не без тоа X.

Ако знаеш кажи, не ми соли памет мене за такво нешто, најди некоја будала од 5то одделение.
А проба да ги стаиш овие?

И сигурно не си побарал на официјалната страна на MSI
 

-={K-O-R-U-N}=-

Wanna play a game?
Член од
14 февруари 2007
Мислења
13.045
Поени од реакции
3.301
И таму побарав, нема . . .
Како бе нема?

Ти дадов директ линк за download на сите драјвери и програми од официјалната MSI страница.

И проба ли со тие што се без Х?

Зашто тоа Х не е многу битно, некоја ситна разлика е.
 
Член од
24 август 2007
Мислења
761
Поени од реакции
15
Како бе нема?

Ти дадов директ линк за download на сите драјвери и програми од официјалната MSI страница.

И проба ли со тие што се без Х?

Зашто тоа Х не е многу битно, некоја ситна разлика е.
Така :)

Чипсетовите се исти, друго е различно.
Благодарност, ќе составувам дел по дел :)
Ако најдеш нешто би ти бил благодарен ако не пак сум . . .
 
Член од
29 јули 2007
Мислења
71
Поени од реакции
3
mi treba edno programce ama pod hitno, bratmi mi izbrisal nekoj fajlovi vazni, i sega ne mozam da gi najdam nikako, ali imase edno programce ne znam kako se vikase ....
izbrisenite fajlovi gi najdvese... ako go znae nekoj neka mi kaze plss hitno mi e..
fl od napred
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom