Барам програма

Статус
Затворена за нови мислења.

Capitano

...
Член од
24 октомври 2007
Мислења
1.344
Поени од реакции
137
Програма за издвојување на слики од видео? Да стопирам секвенци од видео и да ги вадам како слики.
 
Член од
7 јануари 2008
Мислења
5.366
Поени од реакции
804
Програма за издвојување на слики од видео? Да стопирам секвенци од видео и да ги вадам како слики.
Со било која програма за гледање филмови имаш опција да извадеш скриншот
 
Член од
31 август 2008
Мислења
501
Поени од реакции
38
ми треба едно програмче се вика Edison 4.
ај ако може некој да најде фулл вер. нека пише ПП, јас го барав ама никако да најдам целосна верзија.
фала однапред. :smir:
 

-={K-O-R-U-N}=-

Wanna play a game?
Член од
14 февруари 2007
Мислења
13.045
Поени од реакции
3.301
Програма за издвојување на слики од видео? Да стопирам секвенци од видео и да ги вадам како слики.
Print Screen копчето од тастатурата ќе ти заврши работа.

Само најди си крак за него, пошо после 5 пати стискање, се укочува и треба да го платиш :):):)
 

Тимче

HULK!
Член од
4 јули 2008
Мислења
4.537
Поени од реакции
238
за Print Screen прааш маабет? как може да окоче бе човек јас го стискам по 10 пати на ден и не ми окочува или грешка сум нешто?:smir:
Print Screen копчето од тастатурата ќе ти заврши работа.

Само најди си крак за него, пошо после 5 пати стискање, се укочува и треба да го платиш :):):)
ми треба едно програмче се вика Edison 4.
ај ако може некој да најде фулл вер. нека пише ПП, јас го барав ама никако да најдам целосна верзија.
фала однапред. :smir:
Провери ПП:smir:
 
Член од
31 август 2008
Мислења
501
Поени од реакции
38
Едно прашање,не знам што е работава со download.com не сака да ми ја отвори.Прашав неколку пријатели ја отвора кај нив... :S
тим4е сепак фала. :helou:
 

-={K-O-R-U-N}=-

Wanna play a game?
Член од
14 февруари 2007
Мислења
13.045
Поени од реакции
3.301
Едно прашање,не знам што е работава со download.com не сака да ми ја отвори.Прашав неколку пријатели ја отвора кај нив... :S
тим4е сепак фала. :helou:
Пробај преку еxplorer
 

Apokalipto

Tredici
Член од
4 март 2007
Мислења
15.576
Поени од реакции
2.585
за Print Screen прааш маабет? как може да окоче бе човек јас го стискам по 10 пати на ден и не ми окочува или грешка сум нешто?:smir:

Провери ПП:smir:
Тим4е јас проверив за таков крак.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom