Барам програма

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
29 октомври 2008
Мислења
1.394
Поени од реакции
259
Дали знае некој некоја програма за Learn To Play Bass Guitar?
 

iksimkd

ШшшШшшШ...
Член од
31 јули 2007
Мислења
5.000
Поени од реакции
2.184
Ај ако може некој да ми прати линк за download на DirectX 10 за Vista Ultimate Edition 32-bit, се утепав барајќи цел ден и никако да најдам.:toe::toe::vozbud::pos2:
 

Janev

____________
Член од
27 март 2007
Мислења
2.856
Поени од реакции
58
ми треба програма за претварање на песни од моно во стерео ако има некој ?
 

SkyDriver

Would like my bananna ?
Член од
31 јули 2008
Мислења
2.140
Поени од реакции
221
iksi_str напиша:
Ај ако може некој да ми прати линк за download на DirectX 10 за Vista Ultimate Edition 32-bit, се утепав барајќи цел ден и никако да најдам.:toe::toe::vozbud::pos2:
Друже, у виста многу многу не се разбирам, али го нема на која игра или нешто така ? Дека јас на Windows XP го инсталирав со Nero-то.
т.е. Во самата инсталација на Nero си имаше DirecetX 10

Janev напиша:
ми треба програма за претварање на песни од моно во стерео ако има некој ?
Провери ПП.
 

THE_PIRAT

Avanti Formica atomica!
Член од
14 февруари 2007
Мислења
2.508
Поени од реакции
79
Ми треба програм за заклучување фајлови со пасворд(лесна за користење).Фала однапред:helou:
 
D

DeviL_32`

Гостин
Se izvinuvam ako ne mu e mestoto na mojot post tuka...ama ako ima nekoj da mi prate preku pp registration key za Downlaod Direct :) fala odnapred
 
Член од
5 февруари 2007
Мислења
10.692
Поени од реакции
13.323
Малце неук во оваа област ама да прашам. Барам некој програм за сечење на песни (пример имам една трака што е создадена од 5-6 песни залепени една до друга и сакам да ги разделам).

Thanks in advance
 
Член од
7 јануари 2008
Мислења
5.366
Поени од реакции
804
Малце неук во оваа област ама да прашам. Барам некој програм за сечење на песни (пример имам една трака што е создадена од 5-6 песни залепени една до друга и сакам да ги разделам).

Thanks in advance
Земи ја Audacity, бесплатна програма е или Sony Sound Forge за професионална обработка на песни.
 
Член од
25 октомври 2008
Мислења
534
Поени од реакции
75
dali nekoj znae zosto vo Windows Movie Maker ako pravam video so sliki i ako e podolgo od 2 minuti programata se isklucvit..
 
Член од
24 ноември 2005
Мислења
185
Поени од реакции
1
zdravo
mi treba nekoe programce za da mozam da sredam fotografii t.e od edna slika da isecam nekoj del i da go vmetnam vo drugata
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom