Барам програма

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
31 август 2008
Мислења
501
Поени од реакции
38
елле сум утнал јас... мислев да пишам C++ ,ама сум пишал нотепад ++ :nesum::kesa:
 
Член од
31 август 2008
Мислења
501
Поени од реакции
38
Декстер09 а зошто не си симнеш Tune Up Utilites,закон си е.
:helou::smir:
 

SkyDriver

Would like my bananna ?
Член од
31 јули 2008
Мислења
2.140
Поени од реакции
221
елле сум утнал јас... мислев да пишам C++ ,ама сум пишал нотепад ++ :nesum::kesa:
Имам еден тон за тие ствари :) Попосле да го земам CD-то ќе ти пратам по MSN околу 200MB туторијали за C++ (на македонски) ... доста ти се ? :)
 

-={K-O-R-U-N}=-

Wanna play a game?
Член од
14 февруари 2007
Мислења
13.045
Поени од реакции
3.301
Имам еден тон за тие ствари :) Попосле да го земам CD-то ќе ти пратам по MSN околу 200MB туторијали за C++ (на македонски) ... доста ти се ? :)
Па тури ги на Rapidshare (200 МВ се сеа линковите), и прати ми едно ПП :smir:
 

SkyDriver

Would like my bananna ?
Член од
31 јули 2008
Мислења
2.140
Поени од реакции
221
Easy boys :) ... а иначе ништо не менува тоа 200MB или пак да речеме 20 MB, работава е дека сум збирал туторијали за C/C++ и се собрале толку многу. Како и да е, сега ќе им направам upload на туторијалите ако не се лажам од штипскиот универзитет па ќе ви дадам линкови за download. Кога ќе го земам CD-то со другите туторијали ќе им направам и нив upload и ќе ви дадам линкови. :salut:
 
Член од
25 октомври 2008
Мислења
534
Поени од реакции
75
dali ima nekoj sto znae serial number i registration key za Folder Lock 6.0.5 zas jas ja spustiv programata i sega imam problem so folderot sto go zagluciv nemozam da go otvoram a nemozam ni da ja izbrisam programata a i folderot....
 
Член од
20 март 2007
Мислења
8.493
Поени од реакции
308
Барам препорака за некоја добра програма која ги снима дејствија на декстопот, па потоа од тоа да се направи презентација или .avi фајл.
 
Член од
7 јануари 2008
Мислења
5.366
Поени од реакции
804
Барам препорака за некоја добра програма која ги снима дејствија на декстопот, па потоа од тоа да се направи презентација или .avi фајл.
Camtasia Studio 5 :helou:
еве ти линк за 30 дневен триал
 
Член од
26 февруари 2007
Мислења
366
Поени од реакции
10
Може ли некој да ми помогне да го најдам Corel Draw 10/11. Ми треба некој што ќе функционира на Windows 98, зошто кај татко ми компјутерот е на тој оперативен а му пратиле некој документ направев во Corel 12 па сега неможе да го отвори и иштампа. Позз
 
Член од
7 јануари 2008
Мислења
5.366
Поени од реакции
804
Може ли некој да ми помогне да го најдам Corel Draw 10/11. Ми треба некој што ќе функционира на Windows 98, зошто кај татко ми компјутерот е на тој оперативен а му пратиле некој документ направев во Corel 12 па сега неможе да го отвори и иштампа. Позз
Провери ПП :)
 
Член од
25 октомври 2008
Мислења
534
Поени од реакции
75
dali ima nekoj sto znae link ili ima programa so koja moze da se otkrie pass. na msn?
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom