Барам програма

Статус
Затворена за нови мислења.

SkyDriver

Would like my bananna ?
Член од
31 јули 2008
Мислења
2.140
Поени од реакции
221
Dali nekoj moze da mi kaze dali ima i kako da dojdam do recnik na celi recenici??
moze i na Makedonski,Srpski ili Hrvatski!
Blagodaram odnapred!!!!
Ако мислиш за Англиско - Македонски ( Српски или Хрватски ), знам дека имаше еден таков речник кој преведува поголем текст, за free мислам дека неможеш него да го најдеш, тој се плаќаше само незнам точно од каде можеш да го најдеш, а и да знаеш дека таквите преводи на поголем текст или реченици од Англиски на Македонски се ненормално смешни. :)
 
Член од
9 јануари 2006
Мислења
5.557
Поени од реакции
7.322
Ако мислиш за Англиско - Македонски ( Српски или Хрватски ), знам дека имаше еден таков речник кој преведува поголем текст, за free мислам дека неможеш него да го најдеш, тој се плаќаше само незнам точно од каде можеш да го најдеш, а и да знаеш дека таквите преводи на поголем текст или реченици од Англиски на Македонски се ненормално смешни. :)
Ako mislis na Neurotran go ima po rapidshar samo sto e problemot da najdes verzija sto ke raboti t.e. ke moze da se aktivira. Imav simnato nekolku verzii sto ne rabotea i konaco najdov edna so znam deka rabotese i krakot i mi bese instaliran i sea koa go proveriv gleam pak ne raboti.
 

SkyDriver

Would like my bananna ?
Член од
31 јули 2008
Мислења
2.140
Поени од реакции
221
Ako mislis na Neurotran go ima po rapidshar samo sto e problemot da najdes verzija sto ke raboti t.e. ke moze da se aktivira. Imav simnato nekolku verzii sto ne rabotea i konaco najdov edna so znam deka rabotese i krakot i mi bese instaliran i sea koa go proveriv gleam pak ne raboti.
Ај ѕирни ТУКА види го постот на А1TEAM може ќе ти заврши работа тоа чудо. :) :smir:
 

Sacansi*

Oh, crystal ball!
Член од
4 април 2008
Мислења
2.746
Поени од реакции
68
Некоја програма за правење мапи за CS да не има некој?
 

Тимче

HULK!
Член од
4 јули 2008
Мислења
4.537
Поени од реакции
238
да ми прате некој , некој брз торент за Линукс Убунту:smir:
 
Член од
31 август 2008
Мислења
501
Поени од реакции
38
некој да има туториал за Notepad ++ ?
фала однапред. :smir:
 
Член од
1 април 2006
Мислења
273
Поени од реакции
4
Барам некоја добра програма за чистење на регистри (Xp Sp3) . И ако знае некој некоја добра програма за maintenance i cleaning општо. Нешто за одржување на PC-тo. Се надевам ме разбравте...:smir:
 

SkyDriver

Would like my bananna ?
Член од
31 јули 2008
Мислења
2.140
Поени од реакции
221
Барам некоја добра програма за чистење на регистри (Xp Sp3) . И ако знае некој некоја добра програма за maintenance i cleaning општо. Нешто за одржување на PC-тo. Се надевам ме разбравте...:smir:
Еве ти за регистрите.

RegCure - Registry Cleaner.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom