Балканска еБанка

city

Модератор - технократ!
Член од
1 март 2005
Мислења
2.780
Поени од реакции
276
porano go slusav poise,sega nekako slabo porano emisijata mu bese pobolja, a i definitvno poslusano sea nekako ja utupi, nesto slusam gosti vika, ima uste eden voditel,ama slabo mu ide, balknaska ebanka ne toa sto na pocetokot bese komercijalna ebanka,nekako izbegaa od prvicnata zamisla za esmisijata, a i so Viksa se e mozno!!
 
Член од
22 април 2005
Мислења
2.492
Поени од реакции
1.120
Викса ми беше интересен како човек кога бев помал, сега ми е банален тип. Научил три финит, и се тоа па тоа...

емисијата сум ја слушал чат-пат и како што реков не ми остави нешто впечаток, цело време збори а не е човек кој баш има што да каже. Ќе му се јави некој во студио и ајде демек ќе наметене некоја тема за која ти треба да си речеш "види колку е блесав викса"... и така со години

емисијата негова е толку ненаменска така да освен празни муабети кои не ми се смешни ништо друго не можам да слушнам. Некоја добра фора од време на време... но премалку за да останам 2 саати

Нешто што најмногу мразам е да зборам по телефон, а дупло повеќе да слушам како други двајца зборат. Можеби тој е пресудниот момент зошто не ја можам емисијата па и Викса
 

Dimitarc

Мрчатор
Член од
30 јануари 2005
Мислења
2.639
Поени од реакции
19
слуша некој? Докторе пали каминот. Не знам кој има шанса да ги гледа како играат на инфо каналот на телекабел....
 

city

Модератор - технократ!
Член од
1 март 2005
Мислења
2.780
Поени од реакции
276
go slusav vo ponedelnikot se prsnav od smeenje, ne se normalni koi gluposti gi tresat...
 

Dimitarc

Мрчатор
Член од
30 јануари 2005
Мислења
2.639
Поени од реакции
19
Лила филиповска и уште некоја лела лиле лиде не ми текнува како се викаше. Тапа беа
 

city

Модератор - технократ!
Член од
1 март 2005
Мислења
2.780
Поени од реакции
276
Dimitarc напиша:
Лила филиповска и уште некоја лела лиле лиде не ми текнува како се викаше. Тапа беа
seriozen si?lila filipovska ja viknal da mu bide gostinka?
 

Dimitarc

Мрчатор
Член од
30 јануари 2005
Мислења
2.639
Поени од реакции
19
Да бе, најсериозен сум. Ја пердашеше едно 40 минути и си отиде кутрата
 

city

Модератор - технократ!
Член од
1 март 2005
Мислења
2.780
Поени од реакции
276
lele ne mi se veruva, sekoja mozna emisija trese gluposti za Lila,sea ja viknal da i faka seiri ne za drugo, steta bas mi e krivo sto takov seir propustiv
 

Dimitarc

Мрчатор
Член од
30 јануари 2005
Мислења
2.639
Поени од реакции
19
Па како мислиш ти? Почнаа да прават моабет дека не се скарани, и почна да и ја сеира емисијата, па сакаше да го поздрави на сред емисија.....
 

city

Модератор - технократ!
Член од
1 март 2005
Мислења
2.780
Поени од реакции
276
слуша ли некој денес Балканска Заебанка,леле кои сеири се не се нормални!!!
 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.179
Поени од реакции
34.377
Пуштија нешто од Кајгана?
Клаберот? :pos:

Не бе, не слушав... Кажи ми кои денови има и од колку саат беше. Сум заборавил.
 

city

Модератор - технократ!
Член од
1 март 2005
Мислења
2.780
Поени од реакции
276
Да,да го пуштија клаберот тоа им е стандард пуштија уште некои нови ствари.
(не за друго не можам да пишувам ме маваат флешови :) )
иначе има понеделник и вторник 24,00-26 и нешто
т.д. слушај вечер па ќе коментираме
 

MarthaGraham

Олд Скул
Член од
21 ноември 2005
Мислења
673
Поени од реакции
8
Ааааа... Сабрина е гостин-ка... умрев од смеењееееее.... :pos::pos::pos:
Односно денес даваат реприза а не ја слушав првиот пат... не се нормални. :pos::pos::pos:
 

vmx

Член од
25 април 2005
Мислења
5.633
Поени од реакции
201
Ееееееееее одамна не сум го слушал Викса со неговата Балканска заебанка, али емисијата му е лудница... онака пред спиење да се газиш од смеа и цел оклештен да си спиеш... :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom