Ајде да свршиме заедно! :)

.:TINA:.PINK

.:oksimoronka:.
Член од
17 август 2008
Мислења
354
Поени од реакции
16
Dosega ne mi se slucilo...Mozebi zatoa sto mnogu poveke vreme mi treba da svrsam..za razlika od partnerot..i za zal do sega sekogas bilo taka..:toe:
 
Член од
30 декември 2007
Мислења
55
Поени од реакции
3
Треба да се разбере дека жените се само објекти за донесување на задоволство на мажите.
Жените постојат за да не направат среќни и да одговараат на сите наши потреби, каприци, било што. Земајќи го тоа како основа, нема никаква потреба да се свршува заедно, нужно е да си ебеш додека не свршиш, а ако жената не успее да сврши во периодот кој ти и го даваш, тоа е нејзин проблем и уште еден показател за нејзината неспособност.
Хахахаха :pos2: Поголема глупост немам прочитано. Во кој век живееш?
 

badluckguy

Оган под ѕвездите
Член од
8 октомври 2007
Мислења
2.925
Поени од реакции
131
Во 80% од ситуациите,,,ни иде да свршиме заедно...а сме свршувале многу пати во исто време....дали во кондом, дали пред почеток на циклус...поубаво нешто нема.:pipi:
 
Член од
24 јануари 2008
Мислења
1.135
Поени од реакции
140
Dosega ne mi se slucilo...Mozebi zatoa sto mnogu poveke vreme mi treba da svrsam..za razlika od partnerot..i za zal do sega sekogas bilo taka..:toe:

Мислам дека оваа тема е за над 18 години а како што гледам ти имаш 17 ... лол :helou:
 
Член од
29 март 2009
Мислења
13
Поени од реакции
1
Ke moze li nekoj da kaze kako izgledaat zenite koga svrsuvaat? I kako znaat deka zenata ne gi laze deka e svrsila? Kako se obicno ponasaat zenite vo taa situacija???
pase ke te nau4i iskustvoto!ne znam kako mozat da glumat orgazam a nekoj da im poveruva ili pak jas nisto ne razbiram.no mislam deka koga ke gi optegnat i tresat nozete tesko deka se glumi
 
Z

Zona Pelucida

Гостин
Ни је то могуче,жените лажат дека свршиле само за да не го повредат партнерот,секој у свое време да,ама двајцата у исто време не е логички ниту пак изводливо.
 

Mangavadu

пролетер
Член од
23 март 2009
Мислења
695
Поени од реакции
42
Ни је то могуче,жените лажат дека свршиле само за да не го повредат партнерот,секој у свое време да,ама двајцата у исто време не е логички ниту пак изводливо.
Сум немал многу партнерки, ама знам дека кога девојката свршува нејзината вагина се стега премногу јако и ако продолжам со движење додека таа свршува неминовно е и јас да свршам(освен ако не сум пијан или ако ми е денот:pos2:). Претпоставувам дека и кај другите едновременоста на оргазмот се случува вака.

Ke moze li nekoj da kaze kako izgledaat zenite koga svrsuvaat? I kako znaat deka zenata ne gi laze deka e svrsila? Kako se obicno ponasaat zenite vo taa situacija???
Ајде јас ќе ти одговорам иако кај секоја девојка е различно. Како и да е, тоа не може да се сокрие, а ако си поискусен и не може да ти одглумат. Жената пред оргазам почнува да вибрира да се напрега и чувствуваш дека се спрема експлозија, во моментите на оргазам таа почнува неконтролирано да се движи и да стенка и самиот чин на оргазам трае од 15 секунди па до неколку минути.
 

GoD.HateUSaLL

Фар акрос д диштанс
Член од
30 март 2008
Мислења
8.339
Поени од реакции
8.238
Треба да се разбере дека жените се само објекти за донесување на задоволство на мажите.
Жените постојат за да не направат среќни и да одговараат на сите наши потреби, каприци, било што. Земајќи го тоа како основа, нема никаква потреба да се свршува заедно, нужно е да си ебеш додека не свршиш, а ако жената не успее да сврши во периодот кој ти и го даваш, тоа е нејзин проблем и уште еден показател за нејзината неспособност.
Oва го кажуваш на нас, и на никој друг..
Со ваков став осеќам дека ќе си останеш и понатаму со тулето на рачна обработка..
 
Член од
23 мај 2009
Мислења
788
Поени од реакции
23
досега сум немала никаков оргазам а не па заедно со партнерот да свршам ми се чини дека е невозможно можеби дека имам крут карактер и не дозволувам тоа да се деси ...... :pipi:
 

^MooN_RideR^

Blue in HearT
Член од
20 април 2006
Мислења
853
Поени од реакции
48
Треба да се разбере дека жените се само објекти за донесување на задоволство на мажите.
Жените постојат за да не направат среќни и да одговараат на сите наши потреби, каприци, било што. Земајќи го тоа како основа, нема никаква потреба да се свршува заедно, нужно е да си ебеш додека не свршиш, а ако жената не успее да сврши во периодот кој ти и го даваш, тоа е нејзин проблем и уште еден показател за нејзината неспособност.


Бате бате како што ми стое уште се дружаш со десанка а и ке продолжаш ако се држиш до овој став...


досега сум немала никаков оргазам а не па заедно со партнерот да свршам ми се чини дека е невозможно можеби дека имам крут карактер и не дозволувам тоа да се деси ...... :pipi:
колку год. си ако не е тајна?
 

Дивајн

блаблабла
Член од
3 април 2005
Мислења
15.749
Поени од реакции
1.855
досега сум немала никаков оргазам а не па заедно со партнерот да свршам ми се чини дека е невозможно можеби дека имам крут карактер и не дозволувам тоа да се деси ...... :pipi:
Не дозволуваш да доживееш оргазам или да имаш секс воопшто?
 

Let 3

The Nipple Erector
Член од
13 јули 2008
Мислења
30.896
Поени од реакции
31.275
orgazam ... po priroda takva sum :tapp:
Домаќинка жена си.
Оргазмо не е за домаќинки пошо после секс оние кои оргазамирале сакаат да се излежаават да се мазат галат и останати бадијалџиски глупости а работата чека.
Вака ти одма по онадење станваш и си спремна за в поле или в кујна.
алал да тие
Ретки се вакви невести денес.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom