Армин Ван Бурен доаѓа на Green Beach Festival 3 - 2.8.2012

Статус
Затворена за нови мислења.
П

Паган-др

Гостин
:):):):) фала зза инфо... повеќе за пиењето ми беше ама ок.... веројатно че има нешто штандови таму за да обновам енергија.... :) (или не??)
За пиење имаш, алкохолни, безалкохолни, енергетски, вода etc.

За јадење обично нема, ама ќе јадеш пред журка, ваљда нема за саат време пак да ти се пријаде. :)
 
H

HoT IcE

Гостин
Продавам карта за Green Beach Festival, картата е купена од ONE во Куманово пред недела ипол, но поради лични причини нема да можам да присуствувам па истата ја продавам. Цена 550 денара. Контакт ПП.
Прегледај го приврзокот 46400
Картата е продадена, поздрав.
 
Член од
5 април 2012
Мислења
8.136
Поени од реакции
8.927
Искрено ви препорачувам на тие е што ке одите на настанот а не ја познавате или слушате музиката што ја пушта Армин доколку сакате да преслушате некој негов сет (не радио емисијата) подобро неговите сетови од АСОТ 550.

Ете ви мала помош http://soundcloud.com/housenstuff-1/armin-van-buuren-ultra-music баш ми е криво што нема да можам да присуствувам и јас
 
Член од
1 февруари 2012
Мислења
35
Поени од реакции
13
не ми се верва кои прашања ги постави кајмакчалан....кога ќе има нешто за пикник во зоолошка,ти реков ми рече,ќе ти кажиме !:tapp:
 

VLJ

Член од
14 ноември 2011
Мислења
2.277
Поени од реакции
4.314
не ми се верва кои прашања ги постави кајмакчалан....кога ќе има нешто за пикник во зоолошка,ти реков ми рече,ќе ти кажиме !:tapp:
И? Можеби прв пат оди на журка. Што лошо ако прашал? Не се сите родени со вродени знаења од полето на вокал хаус/ прогресив транс журките.
 
П

Паган-др

Гостин
не ми се верва кои прашања ги постави кајмакчалан....кога ќе има нешто за пикник во зоолошка,ти реков ми рече,ќе ти кажиме !:tapp:
Имаше еден член на форумов потпис, само не знам кој член точно беше.

Поставуваш прашање на англиски форум, ти одговараат на прашањето.
Поставуваш прашање на руски форум, те прашуваат.
Поставуваш прашање на македонски форум, ти се смеат што не знаеш.
 
Член од
27 април 2009
Мислења
2.482
Поени од реакции
1.669
Ме интересира, дали прилепската пивара (читај: туборг) е спонзор на Армин ?
 
Член од
1 февруари 2012
Мислења
35
Поени од реакции
13
значи пред се,не сакав да навредам никој,особено не него(кајмакчалан),па зато извинете доколку свативте така.Не дека се потсмевам на прашањата,но не можам да се доначудам... "дали е подобро да одам со женска или со другарите ? " ...... не ти треба некое посебно познавање на Prog.Trance областа за ова.... нема врска како и да е,нели тука сме да дискутираме...
П.С. Вечер ќе гледам акционен филм,па што е подобро да земам бел или црн сончоглед ?? :oops:
 
T

Torchyrus

Гостин
Мн ефтино ми беше 550 за Армин затоа почекав да се качи на 700 :)))) cya there :D
 
Член од
21 октомври 2009
Мислења
1.529
Поени од реакции
2.394
давид гета журката траеше до кај 3 -4 сато.... за еден пијалок требаше да се туркам 30 минути.....

крај краева,.. ако мене ми текнало да си пијам џони вокер таа вечер.. прашувам да знам дали е дозволено да си понесам пијалок од дома, за таму да не се брукам на врата со обезбедувањето ...

иначе на пол ван дајк во струга пред 4 години мене не ми правиа проблем ако си носиш шише сок или пијалок со тебе....

инаку првпат ќе одам со девојка ми на ваква журка па зато прашав,...
 

OziLLLL

MADRIDISTA
Член од
8 октомври 2008
Мислења
3.334
Поени од реакции
1.892
давид гета журката траеше до кај 3 -4 сато.... за еден пијалок требаше да се туркам 30 минути.....

крај краева,.. ако мене ми текнало да си пијам џони вокер таа вечер.. прашувам да знам дали е дозволено да си понесам пијалок од дома, за таму да не се брукам на врата со обезбедувањето ...

иначе на пол ван дајк во струга пред 4 години мене не ми правиа проблем ако си носиш шише сок или пијалок со тебе....

инаку првпат ќе одам со девојка ми на ваква журка па зато прашав,...
Совет - ако не го сака овој вид на музика твојата мома - не иди со неа :)
 
Член од
14 септември 2011
Мислења
577
Поени од реакции
179
продавам 2 карти за Армин..купени се од Тобако..кој сака нека пише ПП..цена 550ден...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom