Армин Ван Бурен доаѓа на Green Beach Festival 3 - 2.8.2012

Статус
Затворена за нови мислења.

the.cute.one :)

Some people eat to live , i live to eat <3
Член од
15 септември 2011
Мислења
56
Поени од реакции
14
Има некоја организација од Скопје или некое друго место? Ако имате било какви информации пишете ми :D
 
Член од
29 јануари 2012
Мислења
2.172
Поени од реакции
3.719
се глеаме јас малце порано ќе дојдам т.е утре идам на 30 малце да се вклопам пред журката. :D
 

/МIRЧ3_МкД\

Временски патник
Член од
7 март 2012
Мислења
380
Поени од реакции
102
Да го ебам, ми се оди многу, ама кај дури во Охрид... многу заебана ни е организацијата со превозот во државата. Сеа од Гевгелија има само 1 автобус сабалје мислам, па после трееба да се слимнам во Битола, па оттаму за Охрид и цел ден го отепувам во пат, мислиш за Германија треба да одам. Па после за назад пак истите трчканици, многу мрцварење ќе дојде.

Глупо е и тоа шо мислам дека нема да има организиран превоз.. се е хаос.

Ништо, ако не оваа година тогаш здравје друг пат, може ќе положам и за кола таман :D
 
F

FuckYouAll

Гостин
Кое време Ван Бурен ќе почнит со настап ?
Сигурно немат да е прв од 9 :D

Ако знајт некој нека ми кажит побрзо да му кажам да другарот кое време да избегат од на работа.:D
 

/МIRЧ3_МкД\

Временски патник
Член од
7 март 2012
Мислења
380
Поени од реакции
102
па рачунај 12,а може и 1 ипол. Така беше на Тиесто, почна во 1 и 30, заврши во 3 и30 или порано ако не сум грешка. Се на се 2 саати најмногу пушташе музика. За тие пари толку :)
 
I

IBIZA SOUND

Гостин
pa normalno deka nema vo 9 da pocne :)
se znae deka glavnata zvezda ke pocne posle 12,inaku zosto bi gi nosele tia dvajcata mu gi zaboraviv iminjata :D

P.S.inaku mene mi e strav za vremeto,od cetvrtok ke zalade i nevreme taka velat meteorolzite :)
 
Член од
13 април 2008
Мислења
7.589
Поени од реакции
6.945
Кое време Ван Бурен ќе почнит со настап ?
Сигурно немат да е прв од 9 :D

Ако знајт некој нека ми кажит побрзо да му кажам да другарот кое време да избегат од на работа.:D
Пред 1.00 - 1.30 не го чекај.

Ќе отворат нашиве. Околу 11 ќе настапат Санери и Марсијано. Сетот да им е околу два саати, 1 и нешто не бега. Така беше лани на Дигуид и Кокс ..
 
Член од
10 јануари 2011
Мислења
9
Поени од реакции
1
Kako moze da najdam vip karti Dali nekoj znae broj kade moze da rezerviram
 

Рудници и

ООЗТ Рудници и железарница - Скопје
Член од
9 декември 2009
Мислења
12.145
Поени од реакции
18.172
Да го ебам, ми се оди многу, ама кај дури во Охрид... многу заебана ни е организацијата со превозот во државата. Сеа од Гевгелија има само 1 автобус сабалје мислам, па после трееба да се слимнам во Битола, па оттаму за Охрид и цел ден го отепувам во пат, мислиш за Германија треба да одам. Па после за назад пак истите трчканици, многу мрцварење ќе дојде.

Глупо е и тоа шо мислам дека нема да има организиран превоз.. се е хаос.

Ништо, ако не оваа година тогаш здравје друг пат, може ќе положам и за кола таман :D
A да пробаш преку Скопје, ем поголем број линии ем пократко би те фатило патот, имаш скоро на секој саат :)
 

/МIRЧ3_МкД\

Временски патник
Член од
7 март 2012
Мислења
380
Поени од реакции
102
колку е карта од Ск за Охрид ?
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom