Армин Ван Бурен доаѓа на Green Beach Festival 3 - 2.8.2012

Статус
Затворена за нови мислења.
I

IBIZA SOUND

Гостин
sega za sega pasword production gi nose iminjata sto kotiraat megju prvite mesta na DJ magazinot sto mene i bas ne mi se svigja mnogu:)
veruvam deka moze da se najde i mnogu pokvaliteten dj od van buren,tiesto ili van dyk
 
Член од
16 мај 2010
Мислења
6.190
Поени од реакции
5.365
sega za sega pasword production gi nose iminjata sto kotiraat megju prvite mesta na DJ magazinot sto mene i bas ne mi se svigja mnogu:)
veruvam deka moze da se najde i mnogu pokvaliteten dj od van buren,tiesto ili van dyk
Ај прочитај се што напиша оди прекрсти се 3 пати истрчај три круга околу црква истуширај се и кажи ми дали си свестен што си напишал .. ВИКАШ ТИЕ СЕ НА ПРВИТЕ МЕСТА НА ДИЏЕЈ МАГАЗИОН А БАРАШ ПОДОБРИ ОД НИВ !
NOT SURE IF TROLLING OR JUST STUPID !
 

old_School_mk

Програмер, гејмер, psy-trance уживател
Член од
11 август 2009
Мислења
6.139
Поени од реакции
5.892
Ај прочитај се што напиша оди прекрсти се 3 пати истрчај три круга околу црква истуширај се и кажи ми дали си свестен што си напишал .. ВИКАШ ТИЕ СЕ НА ПРВИТЕ МЕСТА НА ДИЏЕЈ МАГАЗИОН А БАРАШ ПОДОБРИ ОД НИВ !
NOT SURE IF TROLLING OR JUST STUPID !
Ако се први на магазин за диџеи што ја составува листата без везе - не значи дека и у реалност се први. Еве на пример, Infected Mushroom се 12ти. Проблемот е што Infected Mushroom воопшто не се диџеи туку бенд кој не пушта музика на журки, туку ја свири во живо.
Така да не се ослонувај на DJ Mag.
 
I

IBIZA SOUND

Гостин
Ај прочитај се што напиша оди прекрсти се 3 пати истрчај три круга околу црква истуширај се и кажи ми дали си свестен што си напишал .. ВИКАШ ТИЕ СЕ НА ПРВИТЕ МЕСТА НА ДИЏЕЈ МАГАЗИОН А БАРАШ ПОДОБРИ ОД НИВ !
NOT SURE IF TROLLING OR JUST STUPID !
ti bratce ne me svana izgleda dobro sto mi bese poentata na postot,ili mozebi jas ne se izraziv dobro :)
tiesto,van buren,van dyk i guetta gi delat prvite 4 mesta,jas iskreno mnogu ne gi postuvam bidejci ne mi se svigja nivnata muzika,a toa ne znaci deka nema da odam na van buren.Bev izminatite dve godini na green beach ke odam i ovaa godina zdravje boze :)

znaci rekov deka moze da se najde pokvaliteten dj od van buren
 
Член од
16 мај 2010
Мислења
6.190
Поени од реакции
5.365
ti bratce ne me svana izgleda dobro sto mi bese poentata na postot,ili mozebi jas ne se izraziv dobro :)
tiesto,van buren,van dyk i guetta gi delat prvite 4 mesta,jas iskreno mnogu ne gi postuvam bidejci ne mi se svigja nivnata muzika,a toa ne znaci deka nema da odam na van buren.Bev izminatite dve godini na green beach ke odam i ovaa godina zdravje boze :)

znaci rekov deka moze da se najde pokvaliteten dj od van buren
Ах од ван бурен а самиот е во врвот на ди џеј листите како и да е секој си има свое мислење се надевам наредна година тиесто да го видиме ..
 

merlin

Мадридистика...
Член од
29 јуни 2006
Мислења
543
Поени од реакции
119
Карти каде има во продажба и по која цена? Ако знае некој..
 

Ивица ЈМК

Forza Juve Per Sempre!!!!
Член од
28 март 2010
Мислења
1.399
Поени од реакции
270
pasword production ovie denovi ke najavuvaat drugi iminja,odnosno koj ke bidat lajn up
da ocekuvame deka ke bide kvalitetno ime :)
Се знае веќе.Sunnery James & Ryan Marciano.Добри дечки се овие,жива музика тераат,таман да загреат малце.
 
T

Torchyrus

Гостин
ван Бурен е кралот на трансот .. како сакате речите ама треба да бидеме среќни што живееме во негово време ... искрено го поштувам многу али како риал фан се нервирам кога некои се тупкаат ван Бурен ван Бурен , а немаат блага веза од неговата музика освен што ја знаат in the out of love :tapp: ... би било жално ако не му отидеме на настап , еве јас на пример неможам ни да замислам да не отидам во Охрид на 2ри ...
 
H

HoT IcE

Гостин
I'm attending.
Деновиве ќе тркнам до ONE да си купам карта и да го фатам последниот воз дур е 550 ден.
Едвај чекам, со друштво идеме за 1, 2 и 3ти, и има да биде The Hangover.:icon_mrgr:
 
Член од
29 јануари 2012
Мислења
2.172
Поени од реакции
3.719
I'm attending.
Деновиве ќе тркнам до ONE да си купам карта и да го фатам последниот воз дур е 550 ден.
Едвај чекам, со друштво идеме за 1, 2 и 3ти, и има да биде The Hangover.:icon_mrgr:
i already bought a ticket see ya ;)
 

Srcee

Unforgettable
Член од
29 април 2008
Мислења
5.275
Поени од реакции
3.496
ван Бурен е кралот на трансот .. како сакате речите ама треба да бидеме среќни што живееме во негово време ... искрено го поштувам многу али како риал фан се нервирам кога некои се тупкаат ван Бурен ван Бурен , а немаат блага веза од неговата музика освен што ја знаат in the out of love :tapp: ... би било жално ако не му отидеме на настап , еве јас на пример неможам ни да замислам да не отидам во Охрид на 2ри ...
Сумливо толкав фан да го промаши името на песната.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom