Апел до македонското население....

Член од
27 мај 2008
Мислења
1.025
Поени од реакции
41
да бееее

за то јас се чудев оти ме банираат и ми бришат мислења овде

:pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2:

недостатоците на форумо ништи не значат јееееееееееееееес :pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2:
 

ABC

“градител“
Член од
24 февруари 2005
Мислења
15.696
Поени од реакции
192
Во оваа држава само албанец да си, тогаш си бела мечка, ако си македонец си угнетен!
Абе и белитте мечки се во фаза на истребување.:smir:
 
Член од
7 февруари 2009
Мислења
237
Поени од реакции
23
за својот имот одговарам јас и никој друг.
дали ќе го продадам или запалам одлучувам само јас.
а ова копилево нека дојде да ми стави забрана за продажба.

пс.мојата куќа не е на продажба ни за милион години па макар останал последен МАКЕДОНЕЦ во западна МАКЕДОНИЈА.
 

Picasso`

Schizophrenic!
Член од
26 јануари 2007
Мислења
4.149
Поени од реакции
197
Во оваа држава само албанец да си, тогаш си бела мечка, ако си македонец си угнетен!
Затоа станиси албанец, еве јас ќе те покрстам:pop:... Безболно...:smir:
 
Член од
30 ноември 2007
Мислења
7.442
Поени од реакции
5.809
Нека дојде кај мене некој албанец да ми купи кучава кога че му кажам цената че излезе шепотејчи така да немам намера да им ја даваам за беспари
Ima i drugi taktiki za kupuvanje kukja , ako ne pali toa so visoka cena , mozes da ja prodades so niska cena i so loso iskustvo.
 
Член од
7 февруари 2009
Мислења
237
Поени од реакции
23
Ima i drugi taktiki za kupuvanje kukja , ako ne pali toa so visoka cena , mozes da ja prodades so niska cena i so loso iskustvo.
повуци ручну.
животот е како тркало денес си горе,а утре доле.мисли за утрешнината.
 
Член од
3 октомври 2008
Мислења
451
Поени од реакции
164
Се се истребува.......па и мечките.

Samo poveli, mozes da probas. Eve veke ne znam koj pat vi e, ali neuspesno. Samo taka, ucete od srbite, pa ke se vidime za nekolku godini...

Mislam deka zaboravivte koga zaedno so srbite nasila iseluvavte albanci za Turcija, od Kosovo i od Makedonija. Pa sto sakate uste?!
 

Олимпија

Македонија во срцето!!!
Член од
26 март 2008
Мислења
5.624
Поени од реакции
9.146
Bujrum, koga sakas. Eve veke ne znam koj pat vi e, ali neuspesno. Samo taka, ucete od srbite, pa ke se vidime za nekolku godini...
Ќе видиме......да е жив и здрав МАКЕДОНСКИОТ НАРОД.......за требење мечки,не е проблем.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom