Александар Белов

КвикСилвер

Модератор
Член од
28 март 2010
Мислења
4.536
Поени од реакции
5.783
И што ако е наш човек? Кога сиротиот нема п од пеење...
Извини, ама за разлика од сите тие срби, мрби и остали, нашиот најдобар беше и имаше некаков глас
 
Член од
24 август 2011
Мислења
29
Поени од реакции
11
Извини, ама за разлика од сите тие срби, мрби и остали, нашиот најдобар беше и имаше некаков глас

Се согласувам, ама ние секогаш за нашите имаме најпогрдни зборови и критики.... а као другите се супер...
 

КвикСилвер

Модератор
Член од
28 март 2010
Мислења
4.536
Поени од реакции
5.783
Се согласувам, ама ние секогаш за нашите имаме најпогрдни зборови и критики.... а као другите се супер...
Е тоа е проблемот кај нас. Иначе гласав (y)
 
Член од
5 јануари 2012
Мислења
9.270
Поени од реакции
4.952
Заборави да ја прашаш асл и плс.
П.С. На аватарот е таа лично.Ја видов на зелен пазар,купуваше грав, истата е.
Па шо не се слика со неа бе кога си ја видел ??
 

џимеј

Модератор
Член од
4 март 2007
Мислења
10.112
Поени од реакции
23.937
Како што гледам само хејтери....да не се сакало наш човек да се поддржи.... штета
Никогаш не сум можел да го сфатам феноменот - ако е наш мора да се поддржи, демек ако не гласаме за него не си ја сакаме Македонија. o_OЕте уште неколку "пејачи" за кои на никого не му е гајле.

И лепотицава.


Не знам што потреба да подржувам некој таму што нема врска од пеење само затоа што бил "наш". Нека оди таму нека си прошета доволно му е.
Значи по ваша логика ако е од Македонија мора да го сакаме. Сакај ги овие да те видам. Пак фестивали, гласања. За што го трошите времето вие бе, најозбилно?
 
Член од
24 август 2011
Мислења
29
Поени од реакции
11
Добро ако не ви се свиѓа некој не мора толку да го плукате, едноставно прескокнете ја темава и толку.
 
Член од
6 декември 2011
Мислења
2.021
Поени од реакции
3.353
Јас ќе гласам ама задутре, утре немам време нешто зафатен сум.
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.192
Поени од реакции
195.441
и што е наградата ако победи?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom