АДРЕНОКРОМ - сатанистичка дрога

Con Artist

the man with the key
Член од
1 мај 2012
Мислења
5.169
Поени од реакции
20.698
Од кај се набавува оваа јапонскава?
Во О.Т.О. Со препорака само.

Се наоѓа и од оваа од ромски деца, која ја шиткаат како наводно јапонска, ама џабе, се препознава дека е фалш, има некој киселкав вкус. Не може квалитет да исцедиш од деца растени на паштета и мрсули.
 
Член од
3 мај 2019
Мислења
17.880
Поени од реакции
9.634
Прекрасна тема каде можеш да научиш многу нови работи и информации и да го надоградиш своето знаење. :toe:
Васко Ефтов за се е крив :toe:
Јас сум едно од мачените деца. Топли поздрави, прашај шо те интересира. Во мојов случај немаше вадење адреналин со игла од кичмата, само стоев мирно со по еден сладолед во двете раце додека комшивката ми го лапаше сосе мадина. Јас 5-6 годишно дете збунето плачев, а таа упорно ме смируваше "ajde de so e sega, ete i da go izejs edniot imas uste eden".
Ми остај последици не дека не остај, ама не верувам дека беше сатанист. Добра пичка во секој случај.
Кутро дете....се надевам дека комшијата не ти извадил со голема и дебела игла од под кичма и брис од ректум:(
 
Член од
24 март 2010
Мислења
15.182
Поени од реакции
25.853
Во О.Т.О. Со препорака само.

Се наоѓа и од оваа од ромски деца, која ја шиткаат како наводно јапонска, ама џабе, се препознава дека е фалш, има некој киселкав вкус. Не може квалитет да исцедиш од деца растени на паштета и мрсули.
Значи она гомноно од дилер прво ми има дадено јапонска, да ме навлече, па сега пробува циганска да ми шитка. Ама џабе, одма се познава дека не е тоа тоа.
 
Член од
3 мај 2019
Мислења
17.880
Поени од реакции
9.634
Значи она гомноно од дилер прво ми има дадено јапонска, да ме навлече, па сега пробува циганска да ми шитка. Ама џабе, одма се познава дека не е тоа тоа.
Ти демек сакаш да се подмладиш :vozbud:
 
Член од
14 август 2018
Мислења
4.628
Поени од реакции
10.296
А ја после се чудам од кај Топ-Шоп толку пари за реклами по ТВ (n)
Сега гледам колку публика и купувачи имале за нивните "екстракти" од копито од диво магаре,со додаток на есенција од индиско оравче што расте на дното на Атлантикот...
-Со кој ќе ослабите неверојатни 15кг во наредните десет дена, но тоа не е се! Доколку се јавите во наредните 15мин ќе добиете и гратис капсули со екстракт од мочка од полжав! Заборавете на скинатите лигаменти!!! И завртете на нашиот бесплатен телефонски број...
 
Член од
17 јануари 2009
Мислења
2.814
Поени од реакции
4.665
Се дешаваат вакви ствари. Можда е вистина можда не. Има у мозокот некое место хипофиза или хипотенуза се викало, така некако. Одма кога ќе се родело детето докторите му шибале инекција, демек ќе го вакцинираат, у таа хипотезата, а можда и во вратната кичма, и му ја празнеле, што автоматски доведувало до намалување на конгитивните потенцијали и процеси и затоа сега младинава била вака издегенерирана и како дрогирана. Послем тие инекции се продаваат на елитите во специјални болници и други санаториуми, од кај што овие искачаат како нови. У Јапан и во Украина постоеле посебни индустрии за производство и одгледување на вакви и други бебиња, а сите обиди сличен стационар да се оформи во Македонија пропаднале лани, наводно поради незадоволителниот квалитет на понудената годишна реколта, што финансиски оштетило многу сега незадоволни и гневни родители, кои сега немаат пласман.
 

Zaptija Stojkov

Комунист
Член од
23 февруари 2010
Мислења
3.139
Поени од реакции
2.787
Нема потреба од толку скапа дрога како адренокромот. Најубава работа си е Охо лепак или боја за ќумкој...

А може и ракивче со неколку лексилиуми/хелекси/дијазепами...

Пред некоја година најнова студија докажа дека отепани комарци да ги шмркаш имало исти ефект на дрога...

Ем ефтино ем истиот ефект го има...
 

McLovin

Politically Incorrect
Член од
11 август 2016
Мислења
2.835
Поени од реакции
10.954
Се знае нешто ново?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom