АДРЕНОКРОМ - сатанистичка дрога

Riken

the power of imagination makes us infinite
Член од
9 декември 2008
Мислења
12.293
Поени од реакции
29.322
Мадона ти е сатана обична. И цела холивудска елита. Како и Лејди Гагата. Овој народ треба подитно да престане да се пали веќе на холивудското срање. Огромна работи стојат позади нив и зад нив стои чичко Бајден , Обама цела длабока држава во Сад. Полни се со пари, малверзции, тајни и што уште не ама не ние не знаеме за тоа.
Изгледа затоа вонземјаните само нив ги напаѓаат а нас никогаш :eek:
 

Лаик

Калдераш
Член од
4 август 2018
Мислења
1.456
Поени од реакции
3.185
Грохотом се смијем на досетките и сарказмот на "кремот на интелигенција" тука на форумов...
 
Член од
30 октомври 2020
Мислења
1.465
Поени од реакции
2.931
@ПрофаундлиСтупид
префрлај се тука.
Има содржајност и "концепција" ;)
Сакам да напоменам дека темата тенденциозно ја избегнувавме на форумот бидејќи евидентно нашето подрачје не е спремно сеуште да се соочи со постоењето на сатанистичките струи како што тоа го има согледано нашиот северен сосед.

Но кога веќе начнавте, има многу дезинформации, како онаа дека Анџелина Џоли била иницирана со садистички ритуал во Илуминатите...

Она зборува за класичниот сатанистички ритуал на инвокација на Вавилон, прашајте се зошто посвои толку деца и зошто Бред Пит избега кога дозна за што ги користи.

Она што е дезинформација во видеото е дека зборува за ритуал на Илуминати, со такви работи не се занимаваме.
 
Член од
3 мај 2019
Мислења
18.053
Поени од реакции
9.712
Факт е дека има премногу болни умови на светот, психопати, манијаци, кои без око да им трепне може да убиваат, силуваат...дали за пари или не, дали од што се премногу богати и од што имаат се што може да се има на овој свет, па од досада прават и монструозни работи....

Факт е дека деца се киднапираат, органи човечки се продаваат, млади девојки се користат во многу куплерај барови и ги држат издрогирани и ко животни во кафез, имаше во Тетово и Гостивар такви ноќни барови...

Вистина е дека имаше и т.н.фабрика за деца, заборавив каде беше, каде млади киднапирани девојчиња се силуваа за да останат бремени а потоа ги продаваа новороденчињата...

Мајкл Џексон што правеше!?
Откако умре му излегоа гадотиите на виделина..

А може и во ова има вистина, кој да докаже само, но не негирам....се е можно.
 

Ska Maniac

Бараба
Член од
2 октомври 2013
Мислења
9.635
Поени од реакции
23.639
Ваљда не си запознаена дека светот го водат рептилите, затоа се чудиш од ова :ROFLMAO:

Трк на јутјуб и како домашна задача да ги изгледаш сите видеа на: Дејан Лучиќ, Мирољуб Петровиќ, Теша Тесановиќ, Осман Османагиќ, Миломар Марич, Шешељ, Богосав Стојменовиќ...
И Марина Абрамовиќ како контратежа на нив.
 
Член од
30 јули 2014
Мислења
5.182
Поени од реакции
16.513

Almeida

поет, мрачна сила, гад
Член од
15 февруари 2015
Мислења
7.563
Поени од реакции
19.992
Само што ги извади фактурите (со големи болд букви) како докази и затворив, пред тоа шлапнав лајк на видеото, сабскрајб на Васе и сега поинаку гледам на светот, со други очи.
 

Harald

King of Norway
Член од
12 јули 2009
Мислења
3.225
Поени од реакции
9.134
Ваљда не си запознаена дека светот го водат рептилите, затоа се чудиш од ова :ROFLMAO:

Трк на јутјуб и како домашна задача да ги изгледаш сите видеа на: Дејан Лучиќ, Мирољуб Петровиќ, Теша Тесановиќ, Осман Османагиќ, Миломар Марич, Шешељ, Богосав Стојменовиќ...
ne mi go mesaj Maric so ovaa bagra!
si ima hierarhija i tamu :D
 
B

Beginner

Гостин
Факт е дека има премногу болни умови на светот, психопати, манијаци, кои без око да им трепне може да убиваат, силуваат...дали за пари или не, дали од што се премногу богати и од што имаат се што може да се има на овој свет, па од досада прават и монструозни работи....

Факт е дека деца се киднапираат, органи човечки се продаваат, млади девојки се користат во многу куплерај барови и ги држат издрогирани и ко животни во кафез, имаше во Тетово и Гостивар такви ноќни барови...

Вистина е дека имаше и т.н.фабрика за деца, заборавив каде беше, каде млади киднапирани девојчиња се силуваа за да останат бремени а потоа ги продаваа новороденчињата...

Мајкл Џексон што правеше!?
Откако умре му излегоа гадотиите на виделина..

А може и во ова има вистина, кој да докаже само, но не негирам....се е можно.
Секако дека има
Several small-scale studies (involving 15 or fewer test subjects) conducted in the 1950s and 1960s reported that adrenochrome triggered psychotic reactions such as thought disorder and derealization.[3] Researchers Abram Hoffer and Humphry Osmond claimed that adrenochrome is a neurotoxic, psychotomimetic substance and may play a role in schizophrenia and other mental illnesses.
Дали тоа Холивудската багра во исто време се подмладува ама со мала доза на шизофренија?
 
Член од
30 октомври 2020
Мислења
1.465
Поени од реакции
2.931
И Марина Абрамовиќ како контратежа на нив.
Марина Абрамовиќ е инфилтрирана во сатанистички ред во Лос Ангелес, на почеток ги пласираше окултно информациите за ритуалите преку инсталации и перформанси, но откако и беше вбризгана поголема доза ја придобија, сега е една од врховните свештенички. 

Kajgana Shop

На врв Bottom