АДРЕНОКРОМ - сатанистичка дрога

Член од
24 март 2010
Мислења
15.125
Поени од реакции
25.516
Кој сака квалитет, јако да го здрма, мој совет е да бара само од јапонски деца. Е поскапа, и тоа многу, ама барем квалитет е. Кој пробал, знае.
Од кај се набавува оваа јапонскава?
 
Член од
30 јули 2014
Мислења
5.037
Поени од реакции
15.630
Случајно на јутуб налетав на едно видео, сега скоро, во емисијата на Васко Ефтов имаше еден гост од кој останав фрапирана, згрозена, уплашена од неговите кажувања.
Адренохром е најскапа дрога за подмладување на елитата,која се добива од мачење и силување на мали деца:eek::(:facepalm:

Цела се наежив кога гостинот( заборавив како се вика а и не е битно) кажа дека вакви грозни дејствија се случуваат и во Македонија, во Гостивар, има и во Србија, Бугарија идр...
Можеби вие знаете за што станува збор, но јас искрено прв пат слушам за оваа дрога за подмладување.

Наводно тука се крие одговорот зошто толку многу деца одеднаш ги снемува на годишно ниво во цел свет повеќе од еден милион деца.....а најморбидното(зарем е можно во ваков свет да живееме)е што децата прво се тероризираат, мачат, се силуваат, за да им се покачи адреналинот кој потоа им се зема со шприц и игла од вратна кичма.....уффффф...
Спомната беше и Мадона, дека и она употребува ваква дрога за подмладување и приметена била дека очите и светеле на еден концерт ко на вампирите.
Дали знаете за оваа дрога која ја користат славни и богати луѓе???

Прегледај го приврзокот 279866
Duso, go gleam Vase i koga ima dobri, i koga ima bullshit emisii. Ovaa e od tie vtorite. Zar ne ti lici gostinot na sizo po malce?

Ima nesto so se vika HGH, i toa e hormon, za rast, skap e, no ne premnogu, i toj ima svojstva da podmladuva. Tolku.
 

Almeida

поет, мрачна сила, гад
Член од
15 февруари 2015
Мислења
7.563
Поени од реакции
19.992
Јас чекам професионално мислење од проф. др @bijons ..
+1

Посебно од аспект какво е влијанието во однос на хороскопскиот знак на личноста што се дрогира.
 

Del Boy

You plonker!
Член од
28 септември 2012
Мислења
11.860
Поени од реакции
34.902
Строго шприцање на датата и времето на вашето раѓање, али не подоцна од 5 минути после потврденото време кога ви е пресечена папочната врвца.

Сепак јас само погодувам, она ќе каже подетално кога ќе и стигне новиот шпил тарот од али експрес.
 
Последно уредено:
Член од
22 декември 2020
Мислења
213
Поени од реакции
95
Мадона ти е сатана обична. И цела холивудска елита. Како и Лејди Гагата. Овој народ треба подитно да престане да се пали веќе на холивудското срање. Огромна работи стојат позади нив и зад нив стои чичко Бајден , Обама цела длабока држава во Сад. Полни се со пари, малверзции, тајни и што уште не ама не ние не знаеме за тоа.
 

volare_g

Nediplomiran i nedokvakan
Член од
28 февруари 2014
Мислења
681
Поени од реакции
1.701
Строго шприцање на датата и времето на вашето раѓање, али не подоцна од 5 минути после потврденото време кога ви е пресечена папочната .....

Ovaa formulacija mnogy mi lici na procesot na menjanje nik vo kajgana forum ,,,, oh shit , kajgana forum im dade how to tehnika na ovie .. fuck... Run Forest Run.
 
Член од
22 декември 2020
Мислења
213
Поени од реакции
95
Строго шприцање на датата и времето на вашето раѓање, али не подоцна од 5 минути после потврденото време кога ви е пресечена папочната врвца.

Сепак јас само погодувам, она ќе каже подетално кога ќе и стигне новиот шпил тарот од али експрес.
А шо ти као нешто браниш овдр изнесуваш став, или се исмејуваш со нас. Зад сите познати личности во вашата империја сад, кај сите пејачи, глумци политичари, јавни личности ќе најдеш педофилија,дрога,тајни друштва,малверзации,вакви некои работи...среќа холивудот си има снимено филм за се и сешто за секоја свињарија што ја имат направено како гарда империјачистичка државата сад. За сите војни, за се. Погледни го филмот очи ширум отворени. Самииот Мел Гибсон и си призна со што е се полн холивуд. Америка остана државата во која најмногу исчезнуват деца. Така е и така ке биде. Оти нели од таму потекнува се. Од единствената од Бог создадена држава. Зборови на Обама 2015 год.
Автоматски споено мислење:

Ми е жал што веруваш на Ефтов. Туку малце можеш и да прогуглаш мене 5 минути ми требаа да сфатам дека ова е популарен заговор од QAnon. https://theoutline.com/post/7621/slender-man-for-boomers-andrenochrome-qanon
Да пошо ти веруваш на атлантистичкиот проект за уништување на човештвото. Имаш дома знаме од pride. Некако и тоа Че ти одговара. И клечиш за блек лајф дома?
 

Lester Freamon

A man of focus, commitment, sheer will...
Член од
14 јануари 2015
Мислења
15.514
Поени од реакции
34.564
Случајно на јутуб налетав на едно видео, сега скоро, во емисијата на Васко Ефтов имаше еден гост од кој останав фрапирана, згрозена, уплашена од неговите кажувања.
Адренохром е најскапа дрога за подмладување на елитата,која се добива од мачење и силување на мали деца:eek::(:facepalm:

Цела се наежив кога гостинот( заборавив како се вика а и не е битно) кажа дека вакви грозни дејствија се случуваат и во Македонија, во Гостивар, има и во Србија, Бугарија идр...
Можеби вие знаете за што станува збор, но јас искрено прв пат слушам за оваа дрога за подмладување.

Наводно тука се крие одговорот зошто толку многу деца одеднаш ги снемува на годишно ниво во цел свет повеќе од еден милион деца.....а најморбидното(зарем е можно во ваков свет да живееме)е што децата прво се тероризираат, мачат, се силуваат, за да им се покачи адреналинот кој потоа им се зема со шприц и игла од вратна кичма.....уффффф...
Спомната беше и Мадона, дека и она употребува ваква дрога за подмладување и приметена била дека очите и светеле на еден концерт ко на вампирите.
Дали знаете за оваа дрога која ја користат славни и богати луѓе???

Прегледај го приврзокот 279866
Ваљда не си запознаена дека светот го водат рептилите, затоа се чудиш од ова :ROFLMAO:

Трк на јутјуб и како домашна задача да ги изгледаш сите видеа на: Дејан Лучиќ, Мирољуб Петровиќ, Теша Тесановиќ, Осман Османагиќ, Миломар Марич, Шешељ, Богосав Стојменовиќ...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom