АДРЕНОКРОМ - сатанистичка дрога

Del Boy

You plonker!
Член од
28 септември 2012
Мислења
11.967
Поени од реакции
35.600
Подобро е наместо емотикончиња да пишете нешто...ете јас признавам дека прв пат слушнав за ова, а дали е вистина или не, тука незнам што да кажам.....па ни Ефтов ништо не кажа:toe:
Епа тогаш да не избрзуваме со заклучоци, јас сепак ќе почекам да видам Ефтов шо ќе каже.
 
Член од
3 мај 2019
Мислења
17.762
Поени од реакции
9.559
Дури и прекасно се одважи некој да отвори ваква тема, доста попопуларна е од влашката магија и Москополе на пример.
Takvo vreme dojde, teorii na zagovor, pandemija..pa ete i za ovaa droga.
 
Член од
24 март 2010
Мислења
15.159
Поени од реакции
25.650
Постои, ама не е толку јако ко што тврдат. ПР и маркетинг, за ништо не ги бива тоа измачуваните деца...
 
Член од
15 август 2009
Мислења
2.023
Поени од реакции
4.872
Постои, ама не е толку јако ко што тврдат. ПР и маркетинг, за ништо не ги бива тоа измачуваните деца...
Па не викаше така пред некој ден кога се фалеше колку добро те извозела дрогава. Што се смени?
 
Член од
24 март 2010
Мислења
15.159
Поени од реакции
25.650
Па не викаше така пред некој ден кога се фалеше колку добро те извозела дрогава. Што се смени?
Тој што знаеше да ги измачува децата по сите прописи фати ковид. И сега аматери пробуваат да го заменат. А може и децата не се од добра реколта, се потрошија квалитетни изгледа. Кој го знае, ама моментално нема квалитетна роба на пазар...
 

Staufer

Вардар - Егеј - Пирин: Македонија!
Член од
17 јануари 2008
Мислења
16.195
Поени од реакции
21.347
Потрудете се барем пет минути да ислушате, а потоа ќе правиме моабет.
Во овој луд свет, се е можно.
Ми е жал што веруваш на Ефтов. Туку малце можеш и да прогуглаш мене 5 минути ми требаа да сфатам дека ова е популарен заговор од QAnon. https://theoutline.com/post/7621/slender-man-for-boomers-andrenochrome-qanon
 
Член од
3 мај 2019
Мислења
17.762
Поени од реакции
9.559
Член од
11 јули 2008
Мислења
4.591
Поени од реакции
3.299
Вистина е, сатанистите го користат со децении плус цел крем и цела филмска индустрија во Холивуд. Многу светски познати личности имаат зборувано за ова. Има различни теории за методот на добивање на растворот, но најчесто се спомнуваат млади здрави прави деца.
 
Член од
25 март 2012
Мислења
8.303
Поени од реакции
4.697
Eve vo videovo poveke ke doznaete, uspeale i mashina da napravat.
Автоматски споено мислење:

абе сеа немој ти вака с неба па у ребра
полека тоа се праи


Патем, имам другар од странство (Македонец) кој плачеше зашто не верувам во ова, дека ќе ја сум го натерал неговата уштеѓевина да ја потроши, за да купи таму на црн пазар адернохром, или како и да се вика, за да ми докажел дека постои, дека стварно деца силуваат и тн. и тн.
Му викам - дај ми ги сите тие пари на мене одма, ќе тврдам дека верувам, пред сите, секогаш.
Затоа што си викам, има шанси, гарант некој таму ќе му продаде булшит и ќе му рече - жими очи ова е тоа, адренорхом или ватевер, како и да се вика. Боље одма мене да ми ги даде тие пари, ебаго, и така не постои тоа.
Првпат слушам за леков, иначе добар бизнис нема што, на црно добра пара може да се извлече, кога ќе дознаат дека обичен шеќер купиле кај ќе се жалат.
 
Член од
11 јули 2008
Мислења
4.591
Поени од реакции
3.299
Eve vo videovo poveke ke doznaete, uspeale i mashina da napravat.
Автоматски споено мислење:


Првпат слушам за леков, иначе добар бизнис нема што, на црно добра пара може да се извлече, кога ќе дознаат дека обичен шеќер купиле кај ќе се жалат.
Вие освен у Алах у ништо друго не верувате. За вас нема корона, умрено е.
Тешко е ова за тебе да го читаш и анализираш. Иди снимај го син ти на тик ток како фрла кашикари у поље
 
Член од
25 март 2012
Мислења
8.303
Поени од реакции
4.697
Вие освен у Алах у ништо друго не верувате. За вас нема корона, умрено е.
Тешко е ова за тебе да го читаш и анализираш. Иди снимај го син ти на тик ток како фрла кашикари у поље
Wait, you are serious?
 

Con Artist

the man with the key
Член од
1 мај 2012
Мислења
5.079
Поени од реакции
19.907
Џабе, катастрофа е, како и сè друго кај нас. Оваа што ја има кај нас, за балкански пазар, е бижутерија од дрога, правена од цигански деца.

Кој сака квалитет, јако да го здрма, мој совет е да бара само од јапонски деца. Е поскапа, и тоа многу, ама барем квалитет е. Кој пробал, знае.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom