Љубов/врска меѓу двајца виртуелни познаници

The`bItCh

AdJuStAbLe mAdNeSs
Член од
22 јануари 2005
Мислења
4.605
Поени од реакции
112
Ах, бе Маринче. Ако ти се свиѓа и се осеќаш заљубена ќе молиш за поправен!!
Во моментов поминувам низ таков заебан период ( извинете на израз ), што се би направила за да си ја поправам глупата неискористена шанса тако звана грешка!:zid::zid::zid:
Нема да молам за ништо, зошто знам дека ќе ми се пружа уште најмалку една шанса!.:icon_redf:wink:
 

CopyOfDeath

Die Die My Darling!!!
Член од
30 ноември 2005
Мислења
4.186
Поени од реакции
48
Абе лудница е темава замисли сега си пишуам со некој на чат и се запознаваме вамте-тамте се погодуваме се како шо треба
имаш прва средба и има шо да видес хомо.
шо ке направеш.
 

ragazza

Adorable
Член од
3 јуни 2005
Мислења
2.870
Поени од реакции
29
dajdo напиша:
goootooo be samo maj da dojde lele neznam sho mi se deshava ozbilno dali e stvarno chustvovo luge
Za ova iskrenost imas zeleno kvadratche i od mene .Vi posakuvam uspeh vo vrskata i da dojdi maj sto po brgu , so ovaja hrabrost nema da imate nikakvi precki kon sreka , slatki vie :)
 

The`bItCh

AdJuStAbLe mAdNeSs
Член од
22 јануари 2005
Мислења
4.605
Поени од реакции
112
CopyOfDeath напиша:
Абе лудница е темава замисли сега си пишуам со некој на чат и се запознаваме вамте-тамте се погодуваме се како шо треба
имаш прва средба и има шо да видес хомо.
шо ке направеш.
Само да знајш колку сакам да се заљубиш ти во некоја тетка ( по претпоставка дека си машко ) од џенем негде и вака ко дајдо да чекаш да дојди Мај!:icon_mad:
Што филм си направи.. хомо.:lud:
Па зошто постојат апарати, камери ово оно.. м?:icon_lol::wink:
Што мислиш ти дека само дајдо и шмизличка се во таква фаза на форумов?
Дека само тие сакаат да се заедно?
Дека никој друг немал нешто со некој на форумов? Дека некој/а не посакува да е наместото на некој друг/а во моментов.. дека никој не е разочаран од некој виртуелец, дека никој не е заљубен, дека на никој не му е криво за некои работи?:(
Колку само копнеат да се заедно луѓе од форумов со личности што ги запознале баш тука, си немаш појма.:(
Ќе се најдеш и ти еден ден во иста ситуација, како дајдо и шмизличка сега.. и нема да си свесен/а што се случува со тебе.. и ќе викаш: „ова не е нормално, ова мене не ми се случува”.
Секако ќе го доживееш тоа ако немаш жена/маж и деца.:wink:
 

dajdo

The OuTLaW
Член од
17 октомври 2005
Мислења
5.139
Поени од реакции
19
lele neznaete kolku mi napraivte da mi bide ubavo fala epten ja sum si iskraen devojcheto e zlato i pred site ke kazamIMAM PEPERUTKI VO STOMAKOT RADI NEJZE :) :D:D
 

dajdo

The OuTLaW
Член од
17 октомври 2005
Мислења
5.139
Поени од реакции
19
smizlicka напиша:
me too baby fala i od mene :icon_lol:
lege mozam slobodno da kazam kajgana go ima prviot VIRUELEN par (virtuelen do maj) valjda sme prviot a ej malechka te mislam samo radi tebe stanav u 8 sabajle da te najdam na net cmoooooooooook
:party3: :cheeky1: :party3: :cheeky1: :party3: mi ide da bidam vakaov u isto vreme oou jeah
 

The`bItCh

AdJuStAbLe mAdNeSs
Член од
22 јануари 2005
Мислења
4.605
Поени од реакции
112
Ви завидувам бе. Колку сте слободни.:music3:
Не се каам што ја отворив темава!:baeh:
 

dajdo

The OuTLaW
Член од
17 октомври 2005
Мислења
5.139
Поени од реакции
19
The`bItCh напиша:
Ви завидувам бе. Колку сте слободни.:music3:
Не се каам што ја отворив темава!:baeh:
blagodaram mnogu ama sho od koga da se sramam site ste mi moi me sfakash i da temava pun pogodok:wink:
 
Член од
22 јули 2005
Мислења
2.198
Поени од реакции
11
dajdo напиша:
blagodaram mnogu ama sho od koga da se sramam site ste mi moi me sfakash i da temava pun pogodok:wink:
i posle nekoj da vidam neka rece deka ne posti ljubov preku net?
da,ne posti ama za:pop: !!!!:pos: :pos: :pos:
jas si bebusvceto sme ziv dokaz :icon_lol: :baeh:
 

dajdo

The OuTLaW
Член од
17 октомври 2005
Мислења
5.139
Поени од реакции
19
smizlicka напиша:
i posle nekoj da vidam neka rece deka ne posti ljubov preku net?
da,ne posti ama za:pop: !!!!:pos: :pos: :pos:
jas si bebusvceto sme ziv dokaz :icon_lol: :baeh:
u pm malechka pa te sakam be :)))))))))) ljubov nemalo na net
 

The`bItCh

AdJuStAbLe mAdNeSs
Член од
22 јануари 2005
Мислења
4.605
Поени од реакции
112
Немој само да продолжите со ова темпо на темава.
Јес да сакам да ве гледам вака, ама ќе се грабните на форумов аман љубов е ова не е играчка!:icon_lol::wink:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom