Љубов/врска меѓу двајца виртуелни познаници

dajdo

The OuTLaW
Член од
17 октомври 2005
Мислења
5.139
Поени од реакции
19
The`bItCh напиша:
Ќе ви успее бе! Среќна сум за вас!!!:music3:
blagodaram blagodaram pa bi trebalo inache do pred nekoj den ne podrzuvav virtuelna vrska sea :pos: se zaljubiv
 

The`bItCh

AdJuStAbLe mAdNeSs
Член од
22 јануари 2005
Мислења
4.605
Поени од реакции
112
:eek:jea::eek:jea:
За се има прв пат дајдоооо!:))))
 

MaRiNa`Oh

стара школа
Член од
26 март 2005
Мислења
3.484
Поени од реакции
28
The`bItCh напиша:
Нема потреба од некоја си голема храброст да се сретниш со „виртуелната љубов”, треба најголема храброст на светот в очи да му кажеш што мислиш и што чувствуваш за него. Најтешко е буквите да ги претвориш во зборови и да го преземеш првиот чекор.
Срамот ќе ме убие мене бре!!:cry:
абре ак испаднит некој ропак богами требит храброст и енергија за да мојш подалеку да бегаш хахахах се зезам..
а иначе со болдираната реченица се сложвам, лесно е на интернет само штракаш и си викаш гајле ми е не го глеам в очи. а вака во живо е подруго, имат ризик кој мојт да се претворит во лошо искуство (шо сме го имале сите)
 

Goddess of Chaos

Nixe Nox
Член од
16 август 2005
Мислења
6.250
Поени од реакции
228
УУУф може ќе го имаме првиот официјален пар Кајгана! :D
Да сите сме поминале низ такво нешто а јас тешко поминав низ тоа.Јебига,тешко се справувам со емоции.

P.S.sorry offtopic:Go davaat Sweet Nothing na A1 :)
 

dajdo

The OuTLaW
Член од
17 октомври 2005
Мислења
5.139
Поени од реакции
19
e da bitch u pravo si i chustvoto e mnogu interesno sakash da go visdish chovekot da go pochustvuvash ama go chustvuvash u mislite u pametot go mislish i mislish lele neznam sho mi se deshava u glavata malechkata me zbudale :)))))))))))) ali ako ne zalam u nikoj sluchaj
tebe bitch ti se ima deseno nesho vakvo ili
 

The`bItCh

AdJuStAbLe mAdNeSs
Член од
22 јануари 2005
Мислења
4.605
Поени од реакции
112
Да, бе дајдо. Ми се деси. Ама јас бев разочарана, последниод пат де;) Катастрофа е!:(
Не дозволувај да се разочараш ни ти ни шмизличка.
Тоа што и го пишуваш по месинџери да и го кажиш в очи, а не да молчиш ко пиче.:icon_lol::wink:
Патем, истото што го праша Goddess of Chaos ќе го прашам и јас.. дали вие ќе бидете првиот кајгана пар?:raz::music3:
 

Goddess of Chaos

Nixe Nox
Член од
16 август 2005
Мислења
6.250
Поени од реакции
228
The`bItCh напиша:
Да, бе дајдо. Ми се деси. Ама јас бев разочарана, последниод пат де;) Катастрофа е!:(
Не дозволувај да се разочараш ни ти ни шмизличка.
Тоа што и го пишуваш по месинџери да и го кажиш в очи, а не да молчиш ко пиче.:icon_lol::wink:
Патем, истото што го праша Goddess of Chaos ќе го прашам и јас.. дали вие ќе бидете првиот кајгана пар?:raz::music3:
Da ne gi izbrzame :raz: poleka ama ke bide :wink:
 

dajdo

The OuTLaW
Член од
17 октомври 2005
Мислења
5.139
Поени од реакции
19
ne sum sramezliv uopshte ke i kazam se veruj samo da dojde maj ahh ima ushe 4 meseci inache bi trebalo eve kazuam u imeto na dvajcata bi trebalo da se desi nesho ozbino ama ajde maj ke dojde brzo odma ke projdat 4 meseci posle koa ke ideme u ohrid zaedno imash ruchek od mene u don vito butch i site po pijachka mnogu jasno ako doete u ohrid
 

The`bItCh

AdJuStAbLe mAdNeSs
Член од
22 јануари 2005
Мислења
4.605
Поени од реакции
112
МаРиНа`Ох напиша:
абре ак испаднит некој ропак богами требит храброст и енергија за да мојш подалеку да бегаш хахахах се зезам..
а иначе со болдираната реченица се сложвам, лесно е на интернет само штракаш и си викаш гајле ми е не го глеам в очи. а вака во живо е подруго, имат ризик кој мојт да се претворит во лошо искуство (шо сме го имале сите)
Е па, затоа нема да се плеткаш со ропаци и досадни дечки, за да не треба да бегаш што е можно подалеку, или да направиш нешто со него за да го откачиш!!!!
Штета што поголемиот дел од нас не се исти ко што се зад компјутер.
А ризик постои од самиот почеток, мислам тоа е јасно ко ден. Ако се залеташ и не бидне ништо, друг пат нема да ти текне да го направиш истото. Лошо искуство.:(
 

MaRiNa`Oh

стара школа
Член од
26 март 2005
Мислења
3.484
Поени од реакции
28
dajdo напиша:
ne sum sramezliv uopshte ke i kazam se veruj samo da dojde maj ahh ima ushe 4 meseci inache bi trebalo eve kazuam u imeto na dvajcata bi trebalo da se desi nesho ozbino ama ajde maj ke dojde brzo odma ke projdat 4 meseci posle koa ke ideme u ohrid zaedno imash ruchek od mene u don vito butch i site po pijachka mnogu jasno ako doete u ohrid
patem viknite me i mene da ve vidam sho par ste :) without a doubt kje ste super :wink:
 

The`bItCh

AdJuStAbLe mAdNeSs
Член од
22 јануари 2005
Мислења
4.605
Поени од реакции
112
dajdo напиша:
ne sum sramezliv uopshte ke i kazam se veruj samo da dojde maj ahh ima ushe 4 meseci inache bi trebalo eve kazuam u imeto na dvajcata bi trebalo da se desi nesho ozbino ama ajde maj ke dojde brzo odma ke projdat 4 meseci posle koa ke ideme u ohrid zaedno imash ruchek od mene u don vito butch i site po pijachka mnogu jasno ako doete u ohrid
Зелено од мене за болдираното!:cuc::music3:

Фала ти за ручекот. Ама само нека бидне!
Вие да сте среќни, во дон вито јас ќе ве частам!:wink:
 

Goddess of Chaos

Nixe Nox
Член од
16 август 2005
Мислења
6.250
Поени од реакции
228
The`bItCh напиша:
Е па, затоа нема да се плеткаш со ропаци и досадни дечки, за да не треба да бегаш што е можно подалеку.
Штета што поголемиот дел од нас не се исти ко што се зад компјутер.
А ризик постои од самиот почеток, мислам тоа е јасно ко ден. Ако се залеташ и не бидне ништо, друг пат нема да ти текне да го направиш истото. Лошо искуство.:(
Ja сепак пак би го направила тоа.Верувам во повеќе среќа наредниот пат.

МаРиНа`Ох напиша:
patem viknite me i mene da ve vidam sho par ste :) without a doubt kje ste super :wink:
Абе сите ќе се собереме да прославиме ако треба.
 

dajdo

The OuTLaW
Член од
17 октомври 2005
Мислења
5.139
Поени од реакции
19
goootooo be samo maj da dojde lele neznam sho mi se deshava ozbilno dali e stvarno chustvovo luge
 

The`bItCh

AdJuStAbLe mAdNeSs
Член од
22 јануари 2005
Мислења
4.605
Поени од реакции
112
Goddess of Chaos напиша:
Ja сепак пак би го направила тоа.Верувам во повеќе среќа наредниот пат.
И јас секако. Тоа и го кажував на Маринче:P
Одам на поправен jaс за некое време што ти е.
Не се откажувам!!!:pos::pos::pos::baeh::wink:

dajdo напиша:
goootooo be samo maj da dojde lele neznam sho mi se deshava ozbilno dali e stvarno chustvovo luge
Стварно е стварно.
Ти летаат пеперутки а?:wink:
Срцки сте бе!:love3:
 

MaRiNa`Oh

стара школа
Член од
26 март 2005
Мислења
3.484
Поени од реакции
28
dajdo напиша:
goootooo be samo maj da dojde lele neznam sho mi se deshava ozbilno dali e stvarno chustvovo luge
лелееееее блазе си ти :music3: :music3::music3: аааа колку сакам вака да видам, прочитам, слушнам или ватевер хахаха некој шо е заљубен! најубо чувствоооо....:pop: :icon_lol: :music3: :icon_cool

The`bItCh напиша:
И јас секако. Тоа и го кажував на Маринче:P
Одам на поправен jaс за некое време што ти е.
Не се откажувам!!!
да бе и јас сум за то. шо би рекла јас - тераааај ич око да не ти трепнит хахаха
 

Kajgana Shop

На врв Bottom