Љубовни совети од Стеф

  • Креатор на темата Stef Bachatero
  • Време на започнување
Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
4 мај 2009
Мислења
2.476
Поени од реакции
5.544
затоа што грешно мислиш, ете затоа.
Хм, за да боксоваш во Стеф, треба да си фит и да имаш храбост да му се спротивставиш физички и интелектуално. Овие квалитети не ги гледам кај тебе.
 

Мачорка

Shining Star of Paektu Mountain
Член од
25 февруари 2011
Мислења
1.955
Поени од реакции
12.542
Владе, зашто мислам дека си љубоморен на Стеф?
Можно е...
Ама и Владе знае како со жени, го имам читано по темиве, кога ќе им се избаци за 8 Март со џогер, магична крпа и комплет тенџериња као поклон, гарант во кома паѓаат...

Уште ако им раскаже некој доживљај од ЈНА, на пример како пукал со митралез, се криел по ровови, ги заебавал старешините, па за казна праел склекови и чистел веце шолји со четка за заби, успехот е неминовен, ниедна жена не може да остане рамнодушна на такви трогателни приказни.

Стеф сигурно не ни бил во војска, а општо познато е дека само така се станува прав муж...
 

Олимпија

Македонија во срцето!!!
Член од
26 март 2008
Мислења
5.624
Поени од реакции
9.146
Тоа не е ништо!

Стеф, јавна молба до тебе да ги аплоудираш сликите кои ги имаше во галерија пред некои година-две. Нека знаат на кого му се праат пуфли пред да почнат да се пуфлаат.
Не се заебавајте со чоекот кој има тестостерон
http://forum.kajgana.com/useralbums/testosterone-man.41/view :pos:
сам себе го убијал со секој нов пост.
Сериозно стеф, не ли ти е жал за себе?
 
N

Nessa Alcarin

Гостин
затоа што грешно мислиш, ете затоа.
Да Владе и јас мислам дека му љубомориш!!! Зошто не си како него! Сите женски да паѓаат на тебе. Јас како си замолчав кога му ја видов сликата. Навистина преубав е дечкото. Сега дури и се мислам во што збрка влегов, а уште не го ни знам!
 
Член од
4 мај 2009
Мислења
2.476
Поени од реакции
5.544
Стеф е супер позитивен дечко, пишува поезија, несебично одговара на прашања за љубовта (одделува од своето слободно време да помогне на други) и се надградува физички. Сите оние што серат против него се љубоморни.
 
Член од
16 февруари 2007
Мислења
2.778
Поени од реакции
8.228
Не се заебавајте со чоекот кој има тестостерон
http://forum.kajgana.com/useralbums/testosterone-man.41/view :pos:
Имаше многу повеќе слики Стеф во галерија додека постоеше галерија.
Владе има ли слики? Нема.
Кајзер има ли? Нема.
Овој nescafe специјалецов има ли? И тој нема.

Знаеш зошто? Затоа што ги виделе тие три слики од Стеф, се депримирале и девалубивилирале тоталка и веќе не се ни силат по форумов оти сфатија дека се бета. Владе нешто сака да си докаже на себе, но и тоа нема да трае, ќе се исплаче еднаш убаво и ќе му признае на Стеф дека тој не е тој во муабетот кој е кој.
А замисли сите слики да ги закачеше. Немаше да можеш пост да напишеш, ни ти, ни nessa, ни мачорка. Си знаете вие зошто.
Кајзер, Владе и nescafe ќе се обесеа...
 

мкд владе

arch-enemy
Член од
21 ноември 2009
Мислења
18.144
Поени од реакции
21.784
готово си признавам , љубоморен сум.
сега дури и во мисла ме кладовте за пол да променам, ама се за љубов нели.
 
Член од
16 февруари 2007
Мислења
2.778
Поени од реакции
8.228
И тема имаше, ама треба да си стеф енџел после таков ремет пак да се вратиш и пак да се самоубиваш со постови. :pipi:
http://forum.kajgana.com/threads/Стево-Ем-си-Ем-не-си.12523/page-4
Ја знам таа тема! :mad:
Отворена поради фрустрацијата на еден администратор кој му беше љубоморен на Стеф затоа што овој палеше и гасеше на љубовен план на Кајгана, а не беше администратор. Па и собрал платеници да шират клевети за Стеф. Срамота.
Тогаш не бев модератор во филозофија и психологија(каде Стеф, секако, е добредојден да остави понекоја мудрост), но сега сум и ревносно ќе интервенирам таа тема полна хулење и без'рбетништво да биде скспедитивно избришана!
Мамето нивно делувелинитирачко. :mad:
 
N

Nessa Alcarin

Гостин
Јас се разочарав! Не знаев дека и боговите од троновите се замешани во напади врз форумски ликови... Сега веќе ми е и жал за Стеф. :place:
Стеф, брат, најискрено ти посакувам среќа и понатаму во твоите љубовни освојувања!
 
Член од
4 мај 2009
Мислења
2.476
Поени од реакции
5.544
Јас се разочарав! Не знаев дека и боговите од троновите се замешани во напади врз форумски ликови... Сега веќе ми е и жал за Стеф. :place:
Стеф, брат, најискрено ти посакувам среќа и понатаму во твоите љубовни освојувања!
Морам да реплицирам. Стеф има НЕСКРШЛИВ ентузијазам, девојко. Во историјата на ентузијазмот само режисерот Ед Вуд се има доближено до тоа ниво. Нема ти што да го жалиш Стеф. Дечкото си е топ. А причината за твоето разочарување побарај ја во неспособноста да му парираш на некој кој е АЛФА. Извини, ништо лично.
 
N

Nessa Alcarin

Гостин
Морам да реплицирам. Стеф има НЕСКРШЛИВ ентузијазам, девојко. Во историјата на ентузијазмот само режисерот Ед Вуд се има доближено до тоа ниво. Нема ти што да го жалиш Стеф. Дечкото си е топ. А причината за твоето разочарување побарај ја во неспособноста да му парираш на некој кој е АЛФА. Извини, ништо лично.
Колку само уште не те сакаааам! Да се чудиш! :P Моето разочарување не е поради тоа што Стеф нема да ме смета за привлечна... Друго ми беше муабетот Петре, али кој да прочита и кој да сфати... Ништо лично... :P
 
Член од
4 мај 2009
Мислења
2.476
Поени од реакции
5.544
Колку само уште не те сакаааам! Да се чудиш! :P Моето разочарување не е поради тоа што Стеф нема да ме смета за привлечна... Друго ми беше муабетот Петре, али кој да прочита и кој да сфати... Ништо лично... :P
Еј, дај доста ме деваулираш со тие изјави за несакање. Океј, ја ти се пуштив аматерски и попив корпа. И живеам со тој товар секој ден, верувај. Се`уште не можам да те сфатам и се`уште си една голема енигма за мене. Али се трудам, биди фер и не ме омаловажувај. Ќе помислам дека стварно си фуфла.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom