Љубовни совети од Стеф

  • Креатор на темата Stef Bachatero
  • Време на започнување
Статус
Затворена за нови мислења.

Олимпија

Македонија во срцето!!!
Член од
26 март 2008
Мислења
5.624
Поени од реакции
9.146
немој да речеш дека те легнал оти ќе се обесам:pos:
Мене од твојата констатација ми иде да се обесам.
Ако чоек рече дека познава некој автоматски значи и дека е легнат од истиот?
 

Пропалица

Мртов/а
Член од
25 јуни 2011
Мислења
2.866
Поени од реакции
1.406
Мене од твојата констатација ми иде да се обесам.
Ако чоек рече дека познава некој автоматски значи и дека е легнат од истиот?
само се шалам немора да значи дека си легната ако го познаваш ама сепак стеф е дечко со шарм и убавина ако не се лажам :)

Се извинувам за сеирот ама темата е во ЧДА:love::)
 

Пропалица

Мртов/а
Член од
25 јуни 2011
Мислења
2.866
Поени од реакции
1.406
Стеф е самопрогласен дечко со убавина, шарм, сексапил и јебачки способности :icon_lol:
и тоа што викаш благодарение на него си фатив девојка, вчера на девојка ми и покажав кој ми помогна да ја фатам(албумите на стеф) и она кога го виде стеф очите и заблескаа едвај ја спречив сакаше да мастурбира и сега некако тешки ни се односите со девојка ми поради овој стеф(шарм и убавината си го прави своето) а онака можам да замислам сите девојки дркаат на сликите на стеф

СТЕФ Друже тежок е фраерскиот живот нели е така ?
 
¯

¯\_(ツ)_/¯

Гостин
Не е работата за судење, пошо сум спомната у муабетов еве и ќе ти одговорам.
Од увек сум мрзела типови кои изиграваат големи фраери по форум/фејсбук, а у живо А не знаат да кажат. Кој фраер го глуми стеф? Си го видел ли како се понаша со женско, а шо све тресе на форум? Како он бил јебо, како све пички му се лепеле, како за него плачеле цури.....е од вакви фраери блујам, најискрено.
Ваквите фраери ко стеф, ги има на секое ќоше. Се шинуваат од ебење, а суви се барут. Да им запраи муабет саглам женска, мочаат у гаќи и вилица им се тресе. Едвај чекаат да отидат дома и да залепат некоја плочка, па да се уклучат на форум и да се пофалат за уште едно добро искуство со женска, која не го ни погледнала....ама он ја "ебел". Пошо јебо као стеф не се испушта, нели?
Знаеш ли од коа самозадоволување и секс е исто? Од коа стеф енџел почна да дели љубовнојебачки совети на форум.
Okej de, mozebi ti go znaes i zivo, jas ne go znam, ama mnogu mi e jak :D
 

Шеј Лонг

Koristam kirilica.
Член од
16 јуни 2010
Мислења
1.987
Поени од реакции
1.610
^^ Ќе ве молам да се разбереме, бидејќи Стеф девојките не ги гледа како предмет за секс он само ги трие по рацете, им мери пулс итн, а не ги легнува.
 

Олимпија

Македонија во срцето!!!
Член од
26 март 2008
Мислења
5.624
Поени од реакции
9.146
^^ Ќе ве молам да се разбереме, бидејќи Стеф девојките не ги гледа како предмет за секс он само ги трие по рацете, им мери пулс итн, а не ги легнува.
Oн има обзир дека надвор е ладно, па затоа им ги трие рацете :icon_lol:
 

Шеј Лонг

Koristam kirilica.
Член од
16 јуни 2010
Мислења
1.987
Поени од реакции
1.610
Oн има обзир дека надвор е ладно, па затоа им ги трие рацете :icon_lol:
Точно. Бидејќи многу го знае говорот на телото му требаат 2-3 секунди за да процени кога е правиот момент да започне со триењето, како би спречил не дај боже хипотермија.
 

демнач

Неафирмиран кајганџија
Член од
11 август 2008
Мислења
1.621
Поени од реакции
412
Oн има обзир дека надвор е ладно, па затоа им ги трие рацете :icon_lol:
А дали можда си се сетила на една песна која иде "Teoretski ljubav lepo zvuci,malcice je drukcije u praksi" така да имав професори што знаеа добро теорија ви средно ама пракса немаа ама затоа слушавме теорија и после практикувавме во пракса;)
--- надополнето: Dec 1, 2011 6:24 PM ---
само се шалам немора да значи дека си легната ако го познаваш ама сепак стеф е дечко со шарм и убавина ако не се лажам :)

Се извинувам за сеирот ама темата е во ЧДА:love::)
Не е навистина секад битен физикусот со него се раѓаме ама чаламот е проблемот што не се лечи лесно:pos:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom