Стево Ем си - Ем не си! :)

Скулгрл

Queen of the superficial::..
Член од
17 јануари 2006
Мислења
5.059
Поени од реакции
69
Греота е ова, што сите му го сервирате на детево, ниско интелегентни совети, секој нека си гледа за себе, како му е арно на него така нека си тера,
темава е - шит
Тао-тантрик лав брадр камз ту д рескју.:icon_lol:


Oк, се повлекувам.:icon_lol:
 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.186
Поени од реакции
34.417
Греота е ова, што сите му го сервирате на детево, ниско интелегентни совети, секој нека си гледа за себе, како му е арно на него така нека си тера,
темава е - шит
Скорпио и Стево?
Нов форумџиски пар? :vozbud:

Требаше да претпоставам. Ист стил на поезија, тантрични љубовници, љубовни логови, писанијата „во врска со љубовта“... :back:

Наскоро ќе ја чуете песната која Стево му ја посвети на Скорпио :pos:
 

SCORPIO__20

Your sex is on fire
Член од
1 февруари 2007
Мислења
4.380
Поени од реакции
71
hahahahahaha мн, смешно ејсид аплауз ке ти дадам.
мене оваа тема реков дека ми е смешна
а и не сум дошол никого да спасам, а тоа какви се мојте постови е мој проблем,
ма па што се замарам јас:vozbud: кулирајте си
 

PSYtisfaction

Царевата ќерка
Член од
30 јуни 2006
Мислења
3.922
Поени од реакции
527
hahahahahaha мн, смешно ејсид аплауз ке ти дадам.
мене оваа тема реков дека ми е смешна
а и не сум дошол никого да спасам, а тоа какви се мојте постови е мој проблем,
ма па што се замарам јас:vozbud: кулирајте си
Не рече дека е смешна, рече дека е шит. :icon_lol:
 
Член од
19 март 2007
Мислења
6.574
Поени од реакции
163
:pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2:


Стево a.k.a. Казанова :pos:

Еееее Стевче, немаат сите мускули ко твоите и еден убав мотор, па сите пички да се лепат ...

:pos2::pos2::pos2:
 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.186
Поени од реакции
34.417
Само Стево го разбира Скорпио, и само Скорпио го разбира Стево.
Нешто како Ljupco и SWEDEN, само што овие не еволуирале толку... :pos:

Прво рече дека е шит, а после дека е смешна. Па после викаш дека си го кажал тоа што си го мислел. И сеа, смешна е или шит? Или смешна на шит начин? :pos:

Ах, тантрици... Неможеш со нив, а неможеш ни без сеир :pos:
 

Fantom

Chikara
Член од
4 јуни 2006
Мислења
11.453
Поени од реакции
812
Скорпио да не има слична животна приказна па шо му е шит темава? :pos:
 
Член од
8 февруари 2007
Мислења
1.968
Поени од реакции
43
Голема флегма,но сепак сите девојки сакаат него да го легнат.
Сите девојки него го памтат што е романтичен и добар,подарува ружи,се сега околу него се кружи,никој не сака да го дружи,па иде кај тате на работа но не во сабота,зашто колосеум е негова шема,иде со девојки кои го ставаат во дилема,врати отвара на секоја што ќе ја види да остане кавалјер,сега пее за изгубена љубов и сонува за секс и 4play,не се смеј таков е животот ми отворивте тема,глупости правам се осеќам како човек од акција и сега сите му се смеат.Мора да си некад селски шутрак да сфатиш што е живот.Јас сум таков кога сум депресивен повеќе не објаснувам секој е патетичен и прави глупости во животот свој барем еднаш,
Типична приказна за дете со многу комплекси.
Беше дебело дете и никој не сакаше да го дружи.
Му се обраќаа само по потреба кога немаа веќе каде.
Кутриот, дозна што е љубов...ама само едонасочна .
Седеше дома и играше карти и монопол...колку само исполнет беше неговиот живот.
и тогаш нешто се промени...
Некој му кажа за вегетаријанство и тој стана тоа.
Почна да оди во теретана и им докажа на сите дека грешат.
ама тоа не му беше доволно...
Патејќи по љубов и внимание од спротивниот пол купи мотор и покажа дека има пари. (wtf)
ни тоа не беше доволно...
Па почна да пишува самиот логови...за негова несреќа го открија.
И сега откако се отвори темава мислам дека неговата глад за внимание полека ќе исчезне, а можеби и не?
Дај излези од тој филм for goodness sake..
 

Мистичен

Човек
Член од
23 јануари 2005
Мислења
13.578
Поени од реакции
1.097
Луѓе, стварно мислам дека темата веќе преминува во невкус.

Малку шега и сеир не е ништо страшно, но веќе преминуваат во директни навреди.
 

TpH_Bo_OkO

Трноризец
Член од
18 мај 2005
Мислења
11.537
Поени од реакции
878
Голема флегма,но сепак сите девојки сакаат него да го легнат.
Сите девојки него го памтат што е романтичен и добар,подарува ружи,се сега околу него се кружи,никој не сака да го дружи,па иде кај тате на работа но не во сабота,зашто колосеум е негова шема,иде со девојки кои го ставаат во дилема,врати отвара на секоја што ќе ја види да остане кавалјер,сега пее за изгубена љубов и сонува за секс и 4play,не се смеј
Владо Бучковски!! :vozbud:
 

Олимпија

Македонија во срцето!!!
Член од
26 март 2008
Мислења
5.624
Поени од реакции
9.146
Љубовниот доктор повторно напаѓа, по долга пауза и малку сменет јузер нејм

Па зависи што сакам од девојката ако е фина и супер со мене и ме прави среќен кога сум во нејзино присуство ја поканувам на кафе и земам број/фб/скајп ако не е слободна во терминот кој јас сум го зацртал,ја прашувам нејзе кога и одговара,а ако не ми дава ни едно од двете земам лист и пенкало и пишувам мој број со порака знам дека ме свиѓаш или ако е несериозна јави се кучко една :P.Се шалам се зависи до ситауцијата и моментот како си се воспоставил.Но сепак сум искрен и кажувам отворено што мислам за неа како личност не како сексуален објект,но понекогаш има такви девојки што самите доаѓаат и ти доволно е само да подадеш рака,вчера тинејџерка седна до мене и самата почна муабет изгледаше пијано но и очајно така да ја не користам луѓе а камоли малолетни девојки 18 години незнам како ги пуштаат.
Во животот се се учи само треба да се рафинира и да си еден и единствен во нејзините очи за кога ќе отиде дома да биде фасцинирана од впечатокот што си го оставил,а првиот впечаток е секогаш тој што треба да го оставиш најдобар,после се е лесно.Но не сакам заради една авантура моја да ја изгубам личноста како пријател.
Ako сте за некој совет од јебово не забоаравајте
Епа во Среда мојот Танцов Клуб има журка во Б2,забавата почнува од 22:22 часот влезот слободен.Освен тоа што ќе гледате како другите знаат да играат подобро од вас,ќе има и женски особи што сакаат да запознаат машки.Така да ако сте за слободно дојдете.
:pipi:
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.495
Ова 22:22 магичен број, ко за атер, со убаво да тргне :D:D:D:D
 
K

Khabs Staadnau

Гостин
Се обидувам да ја декодирам тајната на Стеф и моите калкулации ме наведоа да се сомневам во неговата непредвидлива природа, а моите калкулации велат дека жените сакаат изненадувања.
Па така, кога ми се довери дека жените се убијци на крави, јас решив да и понудам на мојата симпатија да одиме на состанок в кланица и да гледаме како убиваат телиња.
Мислам дека ваквата понуда буквално ќе ја измести од тежиште.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom