Љубовни совети од Стеф

  • Креатор на темата Stef Bachatero
  • Време на започнување
Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
16 февруари 2007
Мислења
2.778
Поени од реакции
8.228
Леле Стеф, сеуште не сум те запознала ама цела се „навлажнив“ од муабетите.... Ама ако се видиме (извини вака, ама) какво спуштање на земја ќе добиеш... Не велам дека сум јака „п*чка“, далеку од тоа, но можам за 2 минути да те кренам во облаци и да те треснам од земја... А тебе нема да ти успее истото.... Убава вечер, срцка.... :love:
Цццц.
Немаш поим сега што си направи. И Мачорка имаше сличен на твојов ексцес, мислам дека после воспитната стрела од Купидон(по ново-Стеф), не е веќе истата.
Ако не сакаш и ти да бидеш делуавилуминирана, припази малку на начинот на кој му се обраќаш.
 
N

Nessa Alcarin

Гостин
Пошо јас сум изгледа ретко привилегиран да ве знам лично и двајцата ќе ти кажам дека моите комплименти се нула во однос на неговите, неам шанси со него а плус јас иам срам а он не, јас сум бета он алфа. Не го споредувај со други ќе се зезнеш.

Ќе паднеш ко крушка и да се сетиш дека сум те опоменал да не си бараш беља, со алфа си имаш работа ;).
Хахахахха, дали навистина мислиш дека јас ќе паднам на него! Чекај уште еднаш да се насмеам ХАХАХХАХАХАХ

Цццц.
Немаш поим сега што си направи. И Мачорка имаше сличен на твојов ексцес, мислам дека после воспитната стрела од Купидон(по ново-Стеф), не е веќе истата.
Ако не сакаш и ти да бидеш делуавилуминирана, припази малку на начинот на кој му се обраќаш.
Рази, зарем мислиш дека мојот вкус за мажи има допирна точка со „стрелата“ на Стеф Чекај пак да се насмеам, ХАХАХАХХАХАХАХАХ
 
Член од
16 февруари 2007
Мислења
2.778
Поени од реакции
8.228
Рази, зарем мислиш дека мојот вкус за мажи има допирна точка со „стрелата“ на Стеф Чекај пак да се насмеам, ХАХАХАХХАХАХАХАХ
Види, погоре самата си напиша дека не си некоја јака пи*чка, со тоа автоматски отпаѓаш од неговиот список.
Ама ако го силиш, чисто спортски ќе те стркала низ Еверестот на твоите најромантични сништа. И после кој ќе те собира?
 
N

Nessa Alcarin

Гостин
Види, погоре самата си напиша дека не си некоја јака пи*чка, со тоа автоматски отпаѓаш од неговиот список.
Ама ако го силиш, чисто спортски ќе те стркала низ Еверестот на твоите најромантични сништа. И после кој ќе те собира?
Хммм значи од прва се деградирав. А толку сакав да проба со мене за да видам дали ќе одолеам на неговиот шарм. Лажев Стеф јака сум... Те молам шармирај ме... :P
 
Член од
21 август 2011
Мислења
5.064
Поени од реакции
5.665
Хахахахха, дали навистина мислиш дека јас ќе паднам на него! Чекај уште еднаш да се насмеам ХАХАХХАХАХАХ

Рази, зарем мислиш дека мојот вкус за мажи има допирна точка со „стрелата“ на Стеф Чекај пак да се насмеам, ХАХАХАХХАХАХАХАХ
Не туку бамбури многу многу, дур да трепнеш ќе бидеш заведена, ќе бидеш опијанета од неговиот шарм ;)
 
K

Khabs Staadnau

Гостин
И јас бев јак, башка авантурист ама ме погодија со стрела во колено.
 
N

Nessa Alcarin

Гостин
А што е муабетот со кожната јакна? Немам но за Стеф ќе си купам ако треба...
 
Член од
4 мај 2009
Мислења
2.476
Поени од реакции
5.544
Хахахахха, дали навистина мислиш дека јас ќе паднам на него! Чекај уште еднаш да се насмеам ХАХАХХАХАХАХ

Рази, зарем мислиш дека мојот вкус за мажи има допирна точка со „стрелата“ на Стеф Чекај пак да се насмеам, ХАХАХАХХАХАХАХАХ
Ај клик, овде. Глеаш со кого си имаш работа? Не се занасај многу.
 
Член од
16 февруари 2007
Мислења
2.778
Поени од реакции
8.228
Ај клик, овде. Глеаш со кого си имаш работа? Не се занасај многу.
Тоа не е ништо!

Стеф, јавна молба до тебе да ги аплоудираш сликите кои ги имаше во галерија пред некои година-две. Нека знаат на кого му се праат пуфли пред да почнат да се пуфлаат.
 

мкд владе

arch-enemy
Член од
21 ноември 2009
Мислења
18.144
Поени од реакции
21.784
по сликата што ??? ке се туркаат на раце или ке боксоваат, или ако случајно заврни дожд ке ја носи на раце да не и се наводенат сандалките.
:pos:
 
Член од
4 мај 2009
Мислења
2.476
Поени од реакции
5.544
по сликата што ??? ке се туркаат на раце или ке боксоваат, или ако случајно заврни дожд ке ја носи на раце да не и се наводенат сандалките.
:pos:
Владе, зашто мислам дека си му љубоморен на Стеф?
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom