Љубовни совети од Стеф

  • Креатор на темата Stef Bachatero
  • Време на започнување
Статус
Затворена за нови мислења.

Darklady

Модераторка
Член од
29 октомври 2011
Мислења
5.577
Поени од реакции
34.974
Луѓето на Месечина отидоа, а тука имаме ситуации - како до некоја девојка,,,,,
Не е ни чудно што повеќе од 50% од девојките се сами ,,па тука немало мажи БРЕЕЕ
:vozbud::vozbud::vozbud:
Стеф, почни да даваш приватни часови,,ќе имаш многу кандидати;)
 
Член од
21 август 2011
Мислења
5.064
Поени од реакции
5.665
Епа во Среда мојот Танцов Клуб има журка во Б2,забавата почнува од 22:22 часот влезот слободен.Освен тоа што ќе гледате како другите знаат да играат подобро од вас,ќе има и женски особи што сакаат да запознаат машки.Така да ако сте за слободно дојдете.
Јас незнам дали ќе можам да дојдам, но друг пат обавезно идеме(y) а башка тие девојки што танцуваат се ептен згодни има како свеќа да се растопам
--- надополнето: Nov 21, 2011 6:59 PM ---
Абе ќе ти дојдам во тој Велес и наместо со олово ќе ги отрујам Велешанки со мојот шарм.
Он топик:Доволно е девојка да се смее да те закачка да те допира ти дава знаци со нејзиното тело.Пример и велиш дојди да ти шепнам нешто ако не сака значи дека треба да се вратиш два чекора назад од каде што си почнал зашто не е уште комфортна со тебе.Кога збориш со девојка анализирај ја како ги гледа другите луѓе,како те гледа тебе.Потешкиот начин е да почнеш да читаш книга и нема никогаш да разбереш,освен ако некој не ти покаже,некој што му иде со девојки.
:pos:Хахахаахахахах најбољи си, свака ти част:pos:
 
Член од
16 февруари 2007
Мислења
2.778
Поени од реакции
8.228
Абе ќе ти дојдам во тој Велес и наместо со олово ќе ги отрујам Велешанки со мојот шарм.
Ќе ми биде чест и привилегија да те гледам во акција!
Којзнае, можеби ќе ми фрлиш некој отпадок и мене...
 

Kaiser

Hidden Fortress
Член од
6 мај 2011
Мислења
3.202
Поени од реакции
2.443
Важи бе. Ја у кимоно ќе искочам. Само горниот дел. Како ми стои, немаш појма.
Нема кимоното да ти даде самодоверба џабе ти е. И јас така у кимоно ги бркав ама се ми бегаа, ни еден захват не стигнав да им направам, сите ми избегаа.

Види на средбата шо ќе научиш, запишувај си у тетратка па фали се коа ќе си фатиш женска и нормално кажи му фала на тој шо те учел пошо луѓе обично забораваат кога ќе им тргне како им било порано.
 

Мачорка

Shining Star of Paektu Mountain
Член од
25 февруари 2011
Мислења
1.955
Поени од реакции
12.542
Ако имаш време, намини и кај мене во Пинтија. За покажуење би ти бил ептен благодарен.
И јас би била благодарна ако ме викнете ...
Јас сум малку подалеку, од Пагаруша сум, ама не е проблем, ќе фатам пеескец и за саат време сум у Пинтија.
Иначе, истиот муабет е и кај мене, а ми прозбори некој тип, моментално се губам у време и простор...
Уште ако е некој доминатен алфа мажјак како Стеф, почнувам да се тресам као епилептичар и од трема не можам ни да зуцнам.

И да те прашам, да не го знаеш Ацо звани Пиксла од Пинтија, ми беше генерација у АСУЦ, вози жут стокец со спојлери, едно време беше избацивач у Гранд ?
 
Член од
4 мај 2009
Мислења
2.476
Поени од реакции
5.544
И јас би била благодарна ако ме викнете ...
Јас сум малку подалеку, од Пагаруша сум, ама не е проблем, ќе фатам пеескец и за саат време сум у Пинтија.
Иначе, истиот муабет е и кај мене, а ми прозбори некој тип, моментално се губам у време и простор...
Уште ако е некој доминатен алфа мажјак како Стеф, почнувам да се тресам као епилептичар и од трема не можам ни да зуцнам.

И да те прашам, да не го знаеш Ацо звани Пиксла од Пинтија, ми беше генерација У АСУЦ, вози жут стокец со спојлери, едно време беше избацивач у Гранд ?
Ацо на Баже ќориот брат му? Преку нива живееше одма карши мене, до отпадот. Се пресели у Припор. Кецот му беше закон - спуштен, со појачани федерфуфни и дупли цинцилатор. У Гранд сме влегуеле коа сакаме. Али оф топик е, заеби.
 
N

Nessa Alcarin

Гостин
Абе ќе ти дојдам во тој Велес и наместо со олово ќе ги отрујам Велешанки со мојот шарм.
Он топик:Доволно е девојка да се смее да те закачка да те допира ти дава знаци со нејзиното тело.Пример и велиш дојди да ти шепнам нешто ако не сака значи дека треба да се вратиш два чекора назад од каде што си почнал зашто не е уште комфортна со тебе.Кога збориш со девојка анализирај ја како ги гледа другите луѓе,како те гледа тебе.Потешкиот начин е да почнеш да читаш книга и нема никогаш да разбереш,освен ако некој не ти покаже,некој што му иде со девојки.
Леле Стеф, сеуште не сум те запознала ама цела се „навлажнив“ од муабетите.... Ама ако се видиме (извини вака, ама) какво спуштање на земја ќе добиеш... Не велам дека сум јака „п*чка“, далеку од тоа, но можам за 2 минути да те кренам во облаци и да те треснам од земја... А тебе нема да ти успее истото.... Убава вечер, срцка.... :love:
 

Kaiser

Hidden Fortress
Член од
6 мај 2011
Мислења
3.202
Поени од реакции
2.443
Леле Стеф, сеуште не сум те запознала ама цела се „навлажнив“ од муабетите.... Ама ако се видиме (извини вака, ама) какво спуштање на земја ќе добиеш... Не велам дека сум јака „п*чка“, далеку од тоа, но можам за 2 минути да те кренам во облаци и да те треснам од земја... А тебе нема да ти успее истото.... Убава вечер, срцка.... :love:
Ќе му успее и после ќе бараш љубовни совети а сите те знаеме и ќе се брукаш, не си барај беља седи си мирна ;).
 
Член од
21 август 2011
Мислења
5.064
Поени од реакции
5.665
Леле Стеф, сеуште не сум те запознала ама цела се „навлажнив“ од муабетите.... Ама ако се видиме (извини вака, ама) какво спуштање на земја ќе добиеш... Не велам дека сум јака „п*чка“, далеку од тоа, но можам за 2 минути да те кренам во облаци и да те треснам од земја... А тебе нема да ти успее истото.... Убава вечер, срцка.... :love:
Не го провоцирај;)
 
Член од
4 мај 2009
Мислења
2.476
Поени од реакции
5.544
Леле Стеф, сеуште не сум те запознала ама цела се „навлажнив“ од муабетите.... Ама ако се видиме (извини вака, ама) какво спуштање на земја ќе добиеш... Не велам дека сум јака „п*чка“, далеку од тоа, но можам за 2 минути да те кренам во облаци и да те треснам од земја... А тебе нема да ти успее истото.... Убава вечер, срцка.... :love:
Пффф...така викаат и други као тебе што покушаваат да не деваулираат нас машките. Како што рече Стеф, вас ви треба лидерство, потпора, некој кој во вашите очи ќе биде единствениот. Вие сте бета, ние алфа.
 
N

Nessa Alcarin

Гостин
Пффф...така викаат и други као тебе што покушаваат да не деваулираат нас машките. Како што рече Стеф, вас ви треба лидерство, потпора, некој кој во вашите очи ќе биде единствениот. Вие сте бета, ние алфа.
Абре и Омега да сум си знам јас со такви мажи. Еве Кајсер може да ви каже што му реков за комплиментите упатени кон мене ... :P
 
Член од
4 мај 2009
Мислења
2.476
Поени од реакции
5.544
Абре и Омега да сум си знам јас со такви мажи. Еве Кајсер може да ви каже што му реков за комплиментите упатени кон мене ... :P
Епа ја нема да ти упатам комплименти. Ќе се воспоставам дека сум над тебе и ќе бидам неодоливо недостижен. Не сум веќе јас оној од пред два дена.
 
Член од
21 август 2011
Мислења
5.064
Поени од реакции
5.665
Леле Стеф, сеуште не сум те запознала ама цела се „навлажнив“ од муабетите.... Ама ако се видиме (извини вака, ама) какво спуштање на земја ќе добиеш... Не велам дека сум јака „п*чка“, далеку од тоа, но можам за 2 минути да те кренам во облаци и да те треснам од земја... А тебе нема да ти успее истото.... Убава вечер, срцка.... :love:
Мој совет ти е на средбата да не носиш во никој случај КОЖНА ЈАКНА , е тогаш си го наебала;)
 

Kaiser

Hidden Fortress
Член од
6 мај 2011
Мислења
3.202
Поени од реакции
2.443
Абре и Омега да сум си знам јас со такви мажи. Еве Кајсер може да ви каже што му реков за комплиментите упатени кон мене ... :P
Пошо јас сум изгледа ретко привилегиран да ве знам лично и двајцата ќе ти кажам дека моите комплименти се нула во однос на неговите, неам шанси со него а плус јас иам срам а он не, јас сум бета он алфа. Не го споредувај со други ќе се зезнеш.

Ќе паднеш ко крушка и да се сетиш дека сум те опоменал да не си бараш беља, со алфа си имаш работа ;).
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom