Љубовни проблеми? Потребен ти е совет? Обрати се тука!

Член од
1 јули 2008
Мислења
25
Поени од реакции
0
И ги триел усните и крв имало на неговиот прст? Да не имала менструација девојчето случајно? Хименот не е на усните на вагината, сепак повнатре е.
Прочитаја темата добро и кажи го своето мислење после... :)
 

Handsome

Love me or Blow me !!!!
Член од
21 јануари 2006
Мислења
852
Поени од реакции
1
Abe Handsome ако не сакаш да кажиш свое мислење немора никој не те тера со сила..Не си принуден да го направиш тоа...
аххм...кажав???:tapp:
одете на гинеколог ако ве интересира толку па ќе ви кажат дали е скината или па нека му даде на фраерот...оти ќе има втор прв:pos2::pos2:
 
P

Princ

Гостин
Прочитаја темата добро и кажи го своето мислење после... :)
Ја прочитав 6 пати ама џабе. Ми нема баш логика.
Башка, handsome ви даде добар предлог
имате гинеколози нека укључи тоа ламбата на главата и нека гледе па ќе ви каже дали е скината или не
или евентуално да проверам лично... На форум, тешко дека некој ќе ти даде точен и сигурен одговор кога се работи за такви прашања.
 

rossonerka

too good to be true
Член од
8 октомври 2007
Мислења
6.081
Поени од реакции
889
Прочитаја темата добро и кажи го своето мислење после... :)
епа што повеќе да се каже ... или другарка ти те лаже дека само се триеле а всушност тој ја скинал рачно, бидејки од надворешниот дел од вагината не би требало да тече крв.
Значи нешто не е како што кажуваш.
 
Член од
1 јули 2008
Мислења
25
Поени од реакции
0
епа што повеќе да се каже ... или другарка ти те лаже дека само се триеле а всушност тој ја скинал рачно, бидејки од надворешниот дел од вагината не би требало да тече крв.
Значи нешто не е како што кажуваш.

Aх,...од триењето потоа истечило малку крв а не знае зошто..а не онака многу..((А ако и го пикнал тој повеќе прстот сигурно и ќе ја боли малку(ако ја скинал како што велиш ти..))
 
Член од
14 април 2007
Мислења
1.812
Поени од реакции
1.047
''Другарка'' најлесен изговор.
Анонимна да не се работи за тебе а?
Како и да е и ти не знаеш убаво да објасниш.
Ајт поз.
 

Fantom

Chikara
Член од
4 јуни 2006
Мислења
11.453
Поени од реакции
812
Се ебеле, ама срам и е да ти кажит. Јасно е сега?
 
Член од
1 јули 2008
Мислења
25
Поени од реакции
0
''Другарка'' најлесен изговор.
Анонимна да не се работи за тебе а?
Како и да е и ти не знаеш убаво да објасниш.
Ајт поз.

Хахаха.... сепак не знаеш за некој од форумиве кој е и што е ...Така да ако беше за мене ќе кажев немаше причина да не кажам.
 

\m/arko

A place where the beer flows like wine...
Член од
15 јануари 2008
Мислења
6.357
Поени од реакции
789
Ме мрзеше да ја барам таа темата за секс проблеми па ај тука...

Колку и тече на типката при прв сексуален однос?

малце или МНОГУ?
 
Член од
1 јули 2008
Мислења
25
Поени од реакции
0
Постои можност, но не е до толку голема. Сепак постои.

А што ќе биде потоа ако тоа се случи..?Се надевам дека не сум досадна но сепак сакам од секого мислење..:):wink:
 
Член од
26 април 2006
Мислења
13.024
Поени од реакции
1.940
Колку и тече на типката при прв сексуален однос?

малце или МНОГУ?
Зависи од типката, на некоја малце на некоја многу.Сеа ова многу не да го ссфатите како мнооогу, како релативен поим.:)
 
Член од
26 јануари 2007
Мислења
2.202
Поени од реакции
1.943
А што ќе биде потоа ако тоа се случи..?Се надевам дека не сум досадна но сепак сакам од секого мислење..:):wink:
Што ќе биде потоа? Колку што разбрав, муабетот беше што ако партнерот сврши на женскиот полов орган додека те трие, така нели?
Значи, постои веројатност девојката да остане бремена...:toe:
 
Член од
1 јули 2008
Мислења
25
Поени од реакции
0
Што ќе биде потоа? Колку што разбрав, муабетот беше што ако партнерот сврши на женскиот полов орган додека те трие, така нели?
Значи, постои веројатност девојката да остане бремена...:toe:

Да...ама девојката да биде невина?

Ме мрзеше да ја барам таа темата за секс проблеми па ај тука...

Колку и тече на типката при прв сексуален однос?

малце или МНОГУ?
Да зависи до типката на некоја многу малце,на некоја повеќе а на некои девојчина ич.:baeh:
 
Член од
26 јануари 2007
Мислења
265
Поени од реакции
18
Abe vidi cuce neka ne te lazat zlobnite cickovci :) znaci za da potece krv treba malku da go ima potpiknato prstenceto inace ne veruvam da e krv od himenot, a ako drugarceto na drugarkati go potpiknal malce prsteto paposle pak imalo krv ne e niso cudno,ako bese prasanjeto dali ja skinal prviot ili vtoriot pat se desava po nekogas da tece i vtoriot pat krv. A za bremenosta ne e tolku lesno da se zabremeni kako so se misli, ama za maler bas koga nesakas se desava da fati nekoe ludo spermatozoidce pa da zabremeni curata. Neznam so praele drugarot i drugarkata ama sepak najdobro e da odi momiceto da odi na ginekolog nema da ja kara tamu nikoj taa tetkata/cickoto tamu najubo ke i kaze dali e bremena ili ne ;)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom