Љубовни проблеми? Потребен ти е совет? Обрати се тука!

Член од
24 ноември 2005
Мислења
3.233
Поени од реакции
391
Aceva напиша:
Какви работи праиш, мила? 19+15=34 години. Знаеш шо све тек ќе треба да праиш да му го дигнеш на чоек длабоко навлезен во четвртата деценија?
Муабетов дефинитивно те издава дека одамна не си имала партнер навлезен во четврта деценија, и тој што бил последен на таа возраст бил жива брука за генерацијата:pos:!!!
 

Allita

Слика има тон нема
Член од
7 декември 2005
Мислења
2.184
Поени од реакции
12
Mandrak напиша:
Муабетов дефинитивно те издава дека одамна не си имала партнер навлезен во четврта деценија, и тој што бил последен на таа возраст бил жива брука за генерацијата:pos:!!!
I mene ke mi beshe toa muabetot ama aj...:pos: ...teshka bruka...

Ani btw...teraj si film...ako sakash toj da e tvoj za podolg vremenski period toa znaci forever...probaj da go osvoish ti si znaesh na koj nacin bidejki go poznavash covekot...neznam do kaj vi e rabotata stignata...nekoj rece slika...:)...ne baram jas slika tuku da ja opishe situacijata malku poveke...ne samo: jas sakam eden postar 15 god od mene ama ima devojka...i...? godinite ne se vo prashanje voopshto...:icon_lol:
 
Член од
7 ноември 2005
Мислења
8
Поени од реакции
0
treba da vodite ljubov pa ke te zasaka. ako e dobrotvoeto telo

Aceva напиша:
Какви работи праиш, мила? 19+15=34 години. Знаеш шо све тек ќе треба да праиш да му го дигнеш на чоек длабоко навлезен во четвртата деценија?
Dosta so ova be covece dosaden si
 
Член од
9 мај 2005
Мислења
71
Поени од реакции
0
gOJDO напиша:
А мор Биљана, увде ги мразет охриѓанќи и му бришеет постој!
Ај ак не ти е мака, пушчи една слика еднуш, па ќе се најт мунасип.

evo slika fati se za rabota sega.....

taa vo sredina sum
 

gOJDO

Пациент, неизлечив
Член од
4 јануари 2006
Мислења
1.304
Поени од реакции
20
Момци ќе ве молам да ми помогнете..... Јас до сега 20 пати во животот сум имал сексуални односи. Не знам како да ја задоволам партнерката, кога ќе ја најдам. Моментално ништо не е*ам, ептен јака конкуренција, а и не ме бива...

Благодарам
 

gOJDO

Пациент, неизлечив
Член од
4 јануари 2006
Мислења
1.304
Поени од реакции
20
Bile напиша:

evo slika fati se za rabota sega.....

taa vo sredina sum
За шо работа да се фатам...да земам шмиргла и игла да го напрам...
Ела Скопје ак не...
 
Член од
19 април 2005
Мислења
1.806
Поени од реакции
75
gOJDO напиша:
Момци ќе ве молам да ми помогнете..... Јас до сега 20 пати во животот сум имал сексуални односи. Не знам како да ја задоволам партнерката, кога ќе ја најдам. Моментално ништо не е*ам, ептен јака конкуренција, а и не ме бива...

Благодарам
Кравичке, редефинирај го проблемот. Вака искача дека си се однесувал сексуално кон себе (сите дваес пати) и дека моментално тешко ти оди мастурбацијата.:) И да ти кажам - какви аспиди се жеништаа, на твое место и ја би продужила да се дружам (однесувам) со себе.:)
 
Член од
25 јануари 2006
Мислења
5
Поени од реакции
0
Pa vaka iam edno malo problemce:D Finatata e sho nikoas ne sum imal zenska od druga nacija.....sho znam ali ne sum pokusal na devojka od druga nacija a i ko mi se pustale tie jas sum odbival :( Isto taka sea edna zenska mi se sviga a i taa mene mi se pushta... inache taa e pola belgika pola brazilka :D epa sea luge kazete nesho kako da se skrshit mrazov....
 
Член од
25 јануари 2006
Мислења
4
Поени од реакции
0
Abe so Ljudo sum vljubena.Za zenskite e polesno treba samo malku da se istaknat atributite i posle se si ide so red.
 
V

Vlad II Draculea

Гостин
^Flame_Boy^ напиша:
Pa vaka iam edno malo problemce:D Finatata e sho nikoas ne sum imal zenska od druga nacija.....sho znam ali ne sum pokusal na devojka od druga nacija a i ko mi se pustale tie jas sum odbival :( Isto taka sea edna zenska mi se sviga a i taa mene mi se pushta... inache taa e pola belgika pola brazilka :D epa sea luge kazete nesho kako da se skrshit mrazov....
за болдиратото не се прашува.... абе ЛУУД да не си :cheeky1:
E сега уствари за зошто ти требаше совет???

За такви работи не се бара совет.....ц ц ц.младост лудост
 
Член од
9 мај 2005
Мислења
71
Поени од реакции
0
gOJDO напиша:
За шо работа да се фатам...да земам шмиргла и игла да го напрам...
Ела Скопје ак не...

Ako ne te biva da resis necij problem ic ne nafakaj se.
 

gOJDO

Пациент, неизлечив
Член од
4 јануари 2006
Мислења
1.304
Поени од реакции
20
Bile напиша:
Ako ne te biva da resis necij problem ic ne nafakaj se.
ај ко така јас да дојдам Охрид или сакаш некој со препорака да пратам?
 

Fortune

шодаенешчо
Член од
9 мај 2005
Мислења
12.493
Поени од реакции
183
Чекај gOJDO! Ти се нудиш да и помогнеш на Биле? Ти и рече да стави слика, таа стави. Како мислиш сега да и помогнеш? Со совет, ќе и најдеш некој или сам се нудиш?
 

Handsome

Love me or Blow me !!!!
Член од
21 јануари 2006
Мислења
852
Поени од реакции
1
gOJDO напиша:
За шо работа да се фатам...да земам шмиргла и игла да го напрам...
Ела Скопје ак не...
a bre bile da bev samo malku pogolem.eh

Ja ke se fatev za rabota...
ama jebi ga:pos: :pos: :pos:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom