Љубовни проблеми? Потребен ти е совет? Обрати се тука!

ThA-BiTcH

~*~Blonde Bitch With a Brain~*~
Член од
23 септември 2005
Мислења
4.338
Поени од реакции
61
Druze Tito напиша:
Pa spored toa kakov karakter ima i nekoi nejzini razmisluvanja sto gi slusam doagam do takov zaklucok
Хм...
епа додека си со неа уживај.
Ако видиш натаму дека станува густо, раскини и готово.
 

betogrozdanov45

мајстор за гибаници
Член од
26 октомври 2005
Мислења
1.549
Поени од реакции
6
И ја би ти препорачал исто.Брате, еднашсе живее.Ако е јака , уживај док ја имаш.
 

mr.wicket

limitless..
Член од
20 јуни 2005
Мислења
5.127
Поени од реакции
519
Moes da izbrzas so takvi razmisluvawa i zaebancii, naprai muabet otvoreno u 4 oci i ako se ispostavi toa odma seci t.e raski ni i nema fajde od takva ispaga deka e so tebe radi nekoja korist.
 
V

Vlad II Draculea

Гостин
Вака сега.. јас си совети исто ко магаре и музика.. нешто сум полош од чендлер...

Море Друже Тито.. абе таа е што треба да мисли дека ако тебе ти се укаже шанса дека че ја остајш, не ти..
Второ. колку време одите... Да не е некое арогантно самобендисано , антепатично створење(не знам за тебе ама мене по нерви ми ода таквите).. ако е таква брат батали со незе врска, или нека ти биди само без обврска.... ако не е таква... кажи и два три збора дирек влице.. или че се заебаваш или не...

Останатите членови не ме напаѓајте ама јас тоа би го направил.
 

Скулгрл

Queen of the superficial::..
Член од
17 јануари 2006
Мислења
5.059
Поени од реакции
69
Ако не,најди си и ти некоја подобра.Ке видиш ке пукне од мака
 

Divider

Seraphim
Член од
24 февруари 2005
Мислења
27.337
Поени од реакции
3.062
Natrudi ja, so te boli, nema ti da go ragjas ili abortiras!

А бе, опрвин кажи колку годинки си.сте, потоа колу време се занете, далчи имате редовен секс или само се гушкате и лапкате..
Како очекуваш совет ако не знаеме ништо од тоа.
Пиши, па да знам/знаеме како да ти помогнеме.

Е мој Друже Тито, нико ти се више не куне!
 
Член од
12 февруари 2006
Мислења
1
Поени од реакции
0
:wub:
anonimnaa напиша:
Male mi treba pomos......... ludo sum vlubena vo edno dete......... ama on mislem oti ne me saka MI TREBA POMOSS:je::je::je::je::je::je:
samo uzivaj se sto e tvoe ke si dojde samo cekaj da pomine vreme
:pishtoldz :wub: :wub: :wub: :wub: :wub: :wub: :wub: :wub: :wub: :wub: :wub: :wub:

abe samo uzivaj se sto e tvoe ke si dojde samo pocekaj da pomine nekoe vreme pa ke trca po tebe!!!!ti kazav samo uzivaj i znaj deka krugot se vrti!!!!!
 

Allita

Слика има тон нема
Член од
7 декември 2005
Мислења
2.184
Поени од реакции
12
Druze Tito напиша:
Pa spored toa kakov karakter ima i nekoi nejzini razmisluvanja sto gi slusam doagam do takov zaklucok
Ako si doagash do zaklucok deka so tipkava ednostavno gubish vreme i deka te vlece za nos i deka vo sekoj moment moze da te osatvi za drug moj sovet baraj si ja srekata na drugo mesto...so razgovor mislam deka nema da postignesh nistho , bidjeki sigurno nema da priznae deka e taka...po tvoeto napishano mozam samo toa da ti odgovoram da imashe poveke detali mozebi ke mozev da ti dadam drug sovet...pozdrav :)
 
Член од
14 јули 2005
Мислења
2.128
Поени од реакции
41
Druze Tito напиша:
Odam so edna zenska inace mnogu e jaka.
Mnogu ja sakam
ama i znam deka ako i se ukaze sansa da me napusti so nekoj drug ke go stori toa.
Ne znam sto da pravam.
dali da i raskinam ili ne.
ocekuvam soveti.:zid: :place::icon_frow
Гарф, од ова не ми изгледа дека имаат било каков секс, камоли редовен. Друже Тито, еби ја што побрзо, и раскини и . Да видиш после како ќе трча по тебе.

Не ме слушај, у ствари. Што знам јас. Одамна било.
 

gOJDO

Пациент, неизлечив
Член од
4 јануари 2006
Мислења
1.304
Поени од реакции
20
spooky напиша:
Гарф, од ова не ми изгледа дека имаат било каков секс, камоли редовен. Друже Тито, еби ја што побрзо, и раскини и . Да видиш после како ќе трча по тебе.

Не ме слушај, у ствари. Што знам јас. Одамна било.
така е....
ако не си и го пласирал до сега, заборави ја или пласирај и го веднаш.
а ако имате пласман и мачкава ти се понаша, не и прави муабет и не и објаснувај. Стави ја на /ignore за се останато освен за лигавото здраво и ќе дознаеш на што си. Ако не и е сеедно, она ќе проба да ја среди ситуацијата. Боље сега да ја преболиш, отколку подцна и потешко.
 
Член од
19 февруари 2006
Мислења
2
Поени од реакции
0
moe mislenje

Acid напиша:
Малееее. Ами знаиш на што се палат мажите така?
Znaes so da napravis nekoj den koga negovite nema da bidat doma odete kaj nego doma i daj mu pa ke vidis dal nema da te saka/.
 

Allita

Слика има тон нема
Член од
7 декември 2005
Мислења
2.184
Поени од реакции
12
Nenko напиша:
Znaes so da napravis nekoj den koga negovite nema da bidat doma odete kaj nego doma i daj mu pa ke vidis dal nema da te saka/.
Shto sakashe pisatelot da kaze na temava i na kogo????:lud:
 

Divider

Seraphim
Член од
24 февруари 2005
Мислења
27.337
Поени од реакции
3.062
Опни ги обете, првин таа накоја и се свиѓаш, потоа нејзе речии да т ја домкне таа тебе што ти се свиѓа или ќе и се налутиш,послем имаш тројка у старт. Пууууу!
 

Kajgana Shop

На врв Bottom