Љубовни проблеми? Потребен ти е совет? Обрати се тука!

Член од
2 септември 2014
Мислења
7
Поени од реакции
2
Превземи ти иницијатива, има нкои мажи кои никогаш не се сигурни и не се снаоѓаат добро во знаците дали девојката сака или не секс
Јас мислиш не превземам, типот е срамежлив до бескрај!
 
Член од
22 јули 2010
Мислења
32.528
Поени од реакции
81.968
Ми треба огромна помош. Немам скоро никакво искуство околу тоа излегување со девојки на кафе и тие работи, а друго девојчето е многу срамежливо незнам дали е таква само кога е со мене или пак со сите е таква, сакав да добијам објаснување што да направам за да и мине срамот кога ќе ме виде некаде, значи едваи здраво кажува .. те до толку е..
Кино бе дечко. Нема да имате многу простор за зборење, зошто е кино, ќе и помине срамот, зошто повеќе од 2 часа ќе биде со тебе и после тоа во најмала рака ќе го дискутирате филмот или „оние што не престанаа да зборат“ :)
 
Член од
24 февруари 2014
Мислења
37
Поени од реакции
5
Кино бе дечко. Нема да имате многу простор за зборење, зошто е кино, ќе и помине срамот, зошто повеќе од 2 часа ќе биде со тебе и после тоа во најмала рака ќе го дискутирате филмот или „оние што не престанаа да зборат“ :)
А таа сака најмногу да гледа филмови.. стварно ми помогна фала :)
 

Del Boy

You plonker!
Член од
28 септември 2012
Мислења
12.051
Поени од реакции
36.493
А таа сака најмногу да гледа филмови.. стварно ми помогна фала :)
Само немој на ''Birdman" да ја носиш , веројатноста е голема да не сака да те види после. :pos:
 
Член од
24 февруари 2014
Мислења
37
Поени од реакции
5
Само немој на ''Birdman" да ја носиш , веројатноста е голема да не сака да те види после. :pos:
Хахаха, знам какви филмови сака да гледа така да мислам дека нема да ја утнам работава :P
 
Член од
22 јули 2010
Мислења
32.528
Поени од реакции
81.968
А таа сака најмногу да гледа филмови.. стварно ми помогна фала :)
Мило ми е :)
Уште еден совет, ако некои зборат, не реагирај. Јас еднаш изреагирав со една девојка што бев во кино кога почнав да се гледам, само среќа после тоа ми стана девојка иначе ќе си го глеав како минус :D
 
Член од
1 септември 2013
Мислења
54
Поени од реакции
7
Znaci vaka Jas sum decko sto imam 16 godini, golemo iskustvo so zenski do sega ne sum imal, vo minatoto nesto mnogu ne sum izlagal, prvata devojka so koja se smuvav beshe za nova godina i eve terame nekako ama rabotata e vo toa sto mene mi se svigja Druga devojka Uste pred nova godina so koja voedno i ucham.
Devojkava Ima decko kako i jas, imam cuvstvo deka i jas na nejze i se svigjam, obozava so mene da prai muabet, koa kje me vidi stalno mi se smeska i sea koa kje sednam do nejze preku muabet celo vreme i napomenuvam u fazon deka mi se svigja ne apla nego onaka od strana stvarno neznam na sto sum aa so ovaa devojkava sto momentalno kao ideme spored mene se si e ok devojceto ama ne mi go praj kejfot kao so mi go praaj ovaa drugava so uci so mene Daj pomagajte forumdzii so da praam :(
 
Член од
16 април 2013
Мислења
81
Поени од реакции
55
Znaci vaka Jas sum decko sto imam 16 godini, golemo iskustvo so zenski do sega ne sum imal, vo minatoto nesto mnogu ne sum izlagal, prvata devojka so koja se smuvav beshe za nova godina i eve terame nekako ama rabotata e vo toa sto mene mi se svigja Druga devojka Uste pred nova godina so koja voedno i ucham.
Devojkava Ima decko kako i jas, imam cuvstvo deka i jas na nejze i se svigjam, obozava so mene da prai muabet, koa kje me vidi stalno mi se smeska i sea koa kje sednam do nejze preku muabet celo vreme i napomenuvam u fazon deka mi se svigja ne apla nego onaka od strana stvarno neznam na sto sum aa so ovaa devojkava sto momentalno kao ideme spored mene se si e ok devojceto ama ne mi go praj kejfot kao so mi go praaj ovaa drugava so uci so mene Daj pomagajte forumdzii so da praam :(
Другарче да ти кажам превише си млад да ти даваме совети, пред тебе е животот после твојота девојка сигурно ќе имаш уште многу врски и женски... која ти се свига пушај се у акција не сфакај здраво за готово. Размисли дека за женење има уште околку 10 години :D

Туку ја имам еден проблем сега немам време да пишам, ќе одам да спијам ама ќе ви пишам овие денови на мене да ми дадете совет добар. поззз
 

Let 3

The Nipple Erector
Член од
13 јули 2008
Мислења
30.896
Поени од реакции
31.275
Znaci vaka Jas sum decko sto imam 16 godini, golemo iskustvo so zenski do sega ne sum imal, vo minatoto nesto mnogu ne sum izlagal, prvata devojka so koja se smuvav beshe za nova godina i eve terame nekako ama rabotata e vo toa sto mene mi se svigja Druga devojka Uste pred nova godina so koja voedno i ucham.
Devojkava Ima decko kako i jas, imam cuvstvo deka i jas na nejze i se svigjam, obozava so mene da prai muabet, koa kje me vidi stalno mi se smeska i sea koa kje sednam do nejze preku muabet celo vreme i napomenuvam u fazon deka mi se svigja ne apla nego onaka od strana stvarno neznam na sto sum aa so ovaa devojkava sto momentalno kao ideme spored mene se si e ok devojceto ama ne mi go praj kejfot kao so mi go praaj ovaa drugava so uci so mene Daj pomagajte forumdzii so da praam :(
Задржи ги и двете
 
Член од
1 јуни 2011
Мислења
25.909
Поени од реакции
41.873
Znaci vaka Jas sum decko sto imam 16 godini, golemo iskustvo so zenski do sega ne sum imal, vo minatoto nesto mnogu ne sum izlagal, prvata devojka so koja se smuvav beshe za nova godina i eve terame nekako ama rabotata e vo toa sto mene mi se svigja Druga devojka Uste pred nova godina so koja voedno i ucham.
Devojkava Ima decko kako i jas, imam cuvstvo deka i jas na nejze i se svigjam, obozava so mene da prai muabet, koa kje me vidi stalno mi se smeska i sea koa kje sednam do nejze preku muabet celo vreme i napomenuvam u fazon deka mi se svigja ne apla nego onaka od strana stvarno neznam na sto sum aa so ovaa devojkava sto momentalno kao ideme spored mene se si e ok devojceto ama ne mi go praj kejfot kao so mi go praaj ovaa drugava so uci so mene Daj pomagajte forumdzii so da praam :(
Најубаво таа од школо што ти е. :cool: Ем мерак ти прави ем заедно домашна ќе пишувате, во иста клупа ќе седите, ќе си ја делите храната во школо, ќе и го носиш ранецот итн.
 
Член од
6 февруари 2014
Мислења
1.012
Поени од реакции
867
Машки помагајте ми зошто не знам повеќе што да мислам. Со дечково сум скоро 2 месеци од кои еден во врска а се знаеме од пред две години и онака се зафркаваме и се, типот има 22 години, јас 19 и уште од пред некоја недела праиме муабет нешо кај би иделе на некое место каде што нема да треба да си идам да преспиеме нели зошо иначе секој втор ден седевме кај него после искачање или кафе мислам кај баба му и дедо му во станот и ништо не се случуваше, малку допири и тоа беше се. Ме викна во викендица кај него во друг град му е и направив се за да отидам и очекував да се случи нешто, поточно секс и ништо човече не можам да си поверувам цел викенд бевме заедно вчера се вратив. Што мислите зошто напален е му се дига ама..? Дали може да има некаков проблем?
Кога ќе бидете сами скокниму,нема каде да бега:cool:
 
S

Samurai_Sk

Гостин
А да ве прашам вас девојките, зошто не ви се свиѓаат срамлежливи типови :D?
 

Erich Zann

Модератор
Член од
13 мај 2012
Мислења
14.615
Поени од реакции
31.821
Znaci vaka Jas sum decko sto imam 16 godini, golemo iskustvo so zenski do sega ne sum imal, vo minatoto nesto mnogu ne sum izlagal, prvata devojka so koja se smuvav beshe za nova godina i eve terame nekako ama rabotata e vo toa sto mene mi se svigja Druga devojka Uste pred nova godina so koja voedno i ucham.
Devojkava Ima decko kako i jas, imam cuvstvo deka i jas na nejze i se svigjam, obozava so mene da prai muabet, koa kje me vidi stalno mi se smeska i sea koa kje sednam do nejze preku muabet celo vreme i napomenuvam u fazon deka mi se svigja ne apla nego onaka od strana stvarno neznam na sto sum aa so ovaa devojkava sto momentalno kao ideme spored mene se si e ok devojceto ama ne mi go praj kejfot kao so mi go praaj ovaa drugava so uci so mene Daj pomagajte forumdzii so da praam :(
Како бе имаш дечко :D

По мое терајси со таа што ти биднало. Другото можи да ти бидат онака искри и да ти се врзуваат филмови. Да речеме дека додека е зафатена педерски е да пробуваш да и расипиш врска. Пробај размисли и обратно, ти да имаш женска, па да се најде некое курназче кое ќе сака да ти ја потисни (а секако ќе се најди оти таква е природата и аклот на народов). Но поентата ми е да замислиш само колку е неубо.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom