Љубовни проблеми? Потребен ти е совет? Обрати се тука!

Sussaro

Southern comfort, southern sun
Член од
27 декември 2005
Мислења
5.615
Поени од реакции
21.324
Јас да сум на твое место би ја казнил со анален секс.
Брутален.

Нека мисли дека се е во ред, викни ја кај тебе, кажи и дека ГОРИШ да ја видиш, и кога ќе се загреете и соблечете кажи и дека знаеш за се и дека ќе мора да ја казниш.

Не би сакал да одам до детаљ што потоа да правиш, ќе мораш да ја употребиш фантазијата (совет:пази и ја главата во секое време, можеш да наебеш иначе), али би можел да ти кажам дека малку работи на светов имаат подобар филинг од тоа некое јако пиче како ти се лизга нагоре надоле по курот со нејзиното малечко испотено газенце :)

Ако бидеш доволно брутален таа ќе почне да вришти, да пишти... и тоа би било (бар за мене) справедлива одмазда за тоа што ти го има направено. Сепак, не е крај на светот.
Дали ќе останеш со неа после тоа или не, си е твоја работа.
Ама да не биде па после кај оваа се заебавала, па овој уште и услуга и направил онака за крај.
 
Член од
23 мај 2009
Мислења
958
Поени од реакции
727
Јас да сум на твое место би ја казнил со анален секс.
Брутален.

Нека мисли дека се е во ред, викни ја кај тебе, кажи и дека ГОРИШ да ја видиш, и кога ќе се загреете и соблечете кажи и дека знаеш за се и дека ќе мора да ја казниш.

Не би сакал да одам до детаљ што потоа да правиш, ќе мораш да ја употребиш фантазијата (совет:пази и ја главата во секое време, можеш да наебеш иначе), али би можел да ти кажам дека малку работи на светов имаат подобар филинг од тоа некое јако пиче како ти се лизга нагоре надоле по курот со нејзиното малечко испотено газенце :)

Ако бидеш доволно брутален таа ќе почне да вришти, да пишти... и тоа би било (бар за мене) справедлива одмазда за тоа што ти го има направено. Сепак, не е крај на светот.
Дали ќе останеш со неа после тоа или не, си е твоја работа.

Дечки, морам да кажам дека веќе НЕ е забавно. Стварно.

Ај малце што се попаливме и овлажнивме со предлогот за малкуцка ќотек, али сеа ќотек+брутален (анален) секс, малце е геј работава.

Значи, бидејќи не знаеме на каква личност и даваме совети (и како таа ќе ги сфати, нали), здраво е да се има малце обзир. Народски кажано, треба да се пази што се збори и предлага.

Не за друго, за да не плати некој со живот слушајќи изреметени сугестии...

Многу сте бре, мажи, стаклени, крхки и повредливи :sneaky:
 
Член од
19 март 2011
Мислења
18.984
Поени од реакции
40.195
Ај малце што се попаливме и овлажнивме со предлогот за малкуцка ќотек, али сеа ќотек+брутален (анален) секс, малце е геј работава.
Ти кога би бирала помеѓу ќотек и анален секс, што би одбрала?

:pipi:
 

leandra

Модератор
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.641
Поени од реакции
38.562
Многу сте бре, мажи, стаклени, крхки и повредливи :sneaky:
Они само „сликовито“ покажуваат ситуација која никогаш нема да ја направат кога би биле во иста или слична ситуација. Ова ќе и направам, она ќе и направам кога ќе дојде моментот 99,9% ќе си отидат дома со свиткана опашка, плаченка и ќе си ја колнат судбината. Така одело тоа кичми кршење, кунг фу, мун фу, али додека трае филмот нек се возе :icon_lol:
 
А

Антоние

Гостин
Цццц детево, еве му една идеја за слична казна. :D
Јака песница за во позадина:

Ама да не биде па после кај оваа се заебавала, па овој уште и услуга и направил онака за крај.
Ако се покаже дечкото тоа гарант ќе му биде најјакото искуство у живот. По 10 години нема ни да се сеќава на нејзе ама ваква работа никогаш не се заборава :)
 
Член од
19 март 2011
Мислења
18.984
Поени од реакции
40.195
Они само „сликовито“ покажуваат ситуација која никогаш нема да ја направат кога би биле во иста или слична ситуација. Ова ќе и направам, она ќе и направам кога ќе дојде моментот 99,9% ќе си отидат дома со свиткана опашка, плаченка и ќе си ја колнат судбината. Така одело тоа кичми кршење, кунг фу, мун фу, али додека трае филмот нек се возе :icon_lol:
Хмм...
 

Sussaro

Southern comfort, southern sun
Член од
27 декември 2005
Мислења
5.615
Поени од реакции
21.324
Јака песница за во позадина:



Ако се покаже дечкото тоа гарант ќе му биде најјакото искуство у живот. По 10 години нема ни да се сеќава на нејзе ама ваква работа никогаш не се заборава :)
Ама моментот казна не го гледам во оваа верзија :). Ко мене некој да ме казни со тоа што ќе ми расфрли насекаде 1000 Милки чоколади дома.
 

Windfucker

Телемит, Темплар, Масон, Сциентолог во целибат
Член од
30 април 2010
Мислења
8.459
Поени од реакции
15.326
Ама моментот казна не го гледам во оваа верзија :). Ко мене некој да ме казни со тоа што ќе ми расфрли насекаде 1000 Милки чоколади дома.
Милка чоколадо? :confused::rolleyes: А јас тебе те перцепирав како кафански тип. :гик:
 

leandra

Модератор
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.641
Поени од реакции
38.562
Тоа би имплицирало дека ми набиле рогови.

Добар обид.

;)
И ќе ти се намали популарноста? :icon_lol:
Нереално е досега да не си изневерен или да не си изневерил, не сме по 18 години. Освен Суси кој до некаде даде реален одговор на темава, се друго звучи како исечок од филм на Чак Норис. Кога процентот на нокаути би бил толку голем во болнициве место ќе немаше. А ние што гледаме во реалноста? Расплакан маж кој или си заминува или и простува.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom